پیشنهاد 60 میلیون یورویی منچستریونایتد برای موراتا رد شد

پیشنهاد 60 میلیون یورویی منچستریونایتد برای موراتا رد شد

9150
03:19
17 خرداد 1396
مهاجم رئال مادرید مدنظر مورینیو است.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم رئال مادرید مدنظر مورینیو است.

به گزارش وبسایت نود، اسکای ایتالیا گزارش داده است منچستریونایتد پیشنهادی 60 میلیون یورویی (52.4 میلیون پوندی) برای موراتا مهاجم رئال مادرید ارائه کرده که این پیشنهاد رد شده است.

در پیشنهاد یونایتد بحثی از ده خیا مطرح نشده و یونایتد هم نمی خواهد ده خیا را وارد این معامله کند ولی گفته می شود رئال مادرید برای فروش موراتا رقم هنگفت 78 میلیون پوند را طلب کرده است، یعنی تقریباً 25 میلیون پوند بین پیشنهاد یونایتد و رقم درخواستی رئال مادرید اختلاف وجود دارد.

موراتا فصل قبل 20 گل برای رئال مادرید به ثمر رساند و با وجود علاقه باشگاه میلان، قصد ندارد راهی این تیم شود. در صورتی که یونایتد نتواند موراتا را جذب کند، برای خرید بلوتی وارد عمل خواهد شد. پیش تر یونایتد لوکاکو را هم زیر نظر داشت ولی این بازیکن بلژیکی به احتمال فراوان راهی چلسی خواهد شد.

بلوتی بند فسخ قرارداد 100 میلیون یورویی (87 میلیون پوندی) دارد ولی یونایتد می خواهد در ابتدا پیشنهادی 70 میلیون پوندی ارائه کند.

 

1878

نظرات کاربران
فرزاد
رئال امسالم دو ترکیب داشت زیدان خوب ازشون استفاده کرد و نتیجشم گرف نیمکت رئال از همه تیم ها قوی تره و دلیل بردن لیگ قهرمانان هم همین بود
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۲:۳۰
پاسخ
2
2
سجاد
رئال الان سفت دنبال امباپه هست، موراتا هم ک نمیخاد ب این سادگی بده بره و شاید نره، بیل هم ک هست، کریمم هست و رونالدو اگ امباپه بیاد نمیدونم چجوری از این افراد کسی نره نمیدونم چجوری زیدان میخاد مدیریت کنه، چون زیدان نشون داده ب سیستم ۴-۴-۲ علاقه و این کار رو هم مشکل تر میکنه ولی اگ منطقی بخایم فک کنیم موراتا و شاید بیل برند و جا واس امباپه و پول هنگفتی ک باید واس خریدش بدن باز بشه البت اگ این پیشنهاد اخری رو رد نکنن
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۸:۲۷
پاسخ
4
9
نيما
مهاجم خوبيه ولي بيشتر از اين نميارزه
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۱:۰۲
پاسخ
20
42
سلطان جهان cr7
اره برید زلاتان پیر بخرید یا با راشفورد و مارسیال حال کنید
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۹:۱۳
10
4
man.utd
موراتا همونیه که بهش نیاز داریم ، نه گریزمن !
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۱:۲۵
پاسخ
12
50
سلطان جهان cr7
موراتا همونیه ک تو خواب میبینید مثل قهرمانی تو سوپرکاپ اروپا خخخخ
۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۸:۵۱
7
5