پیش بازی دیدارهای جمعه لیگ؛ پیش به سوی برد دوم

پیش بازی دیدارهای جمعه لیگ؛ پیش به سوی برد دوم

7079
19:14
11 مرداد 1397
بازی هفته دوم لیگ در روز جمعه با برگزاری ۴ دیدار به پایان خواهد رسید. در مهمترین بازی پرسپولیس و فولاد به دیدار یکدیگر می روند که در صورت پیروزی صاحب دومین برد شده و از شانس بالایی برای صدرنشینی در پایان هفته دوم برخوردار خواهند بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدارهای هفته دوم لیگ، روز جمعه با برگزاری ۴ دیدار به پایان خواهد رسید. تجربه نشان داده تیمهایی می‌توانند در پایان فصل به موفقیت برسند که در همان ابتدای بازیها شروع خوبی داشته باشند. از بین تیمهای مدعی که روز جمعه بازی دارند تراکتورسازی و سپاهان در هفته اول موفق به پیروزی نشدند و برای یک آغاز مناسب احتیاج به پیروزی در بازی این هفته دارند. پرسپولیس هم که قهرمانی‌اش در ۲ فصل گذشته را مدیون استارت مقتدرانه‌اش بود به دنبال پیروزی در اولین بازی خانگی است.

تراکتورسازی تبریز- نساجی مازندران

ساعت : ‏20‏ ورزشگاه/ یادگار امام تبریز

نساجی مازندران اولین حضورش در لیگ برتر را با باخت به ذوب آهن شروع کرد. در آن‌سو تراکتورسازی هم با جان توشاک با تساوی بدون گل در خانه نفت مسجد سلیمان وارد لیگ هجدهم شد.

دو تیم برای زدن اولین گل خود در لیگ بی‌تابی می کنند. تراکتورسازی در بازی اول با کمبود بازیکن روبرو بود. این تیم در این هفته سه بازیکن خارجی جذب کرد و اگر بتواند از این بازیکنان در بازی فردا استفاده کند با ترکیبی متفاوت و تقویت شده به میدان می رود به جز این تراکتورسازی دو کاپیتان تیم ملی را نیز به خدمت گرفته است تا تیم بسیار جذابی برای لیگ هجدهم داشته باشد هر چند که از شجاعی و دژاگه در بازی این هفته استفاده نخواهد کرد.

تبریزی ها در این بازی از حضور تماشاگران محروم اند و باید دید نساجی می تواند از این فرصت استفاده کند. احتمال بخشش تراکتورسازی البته وجود دارد.

تیم داوری: ‏رضا کرمانشاهی – علیرضا ایلدروم – جواد مداح – علی صفایی

نفت آبادان- گسترش فولاد تبریز

ساعت : ‏20:45‏ ورزشگاه:  تختی آبادان

نفت آبادان با سرمربی پرتغالی خود پائولو سرجیو، شروع خوبی در لیگ داشت و از بازی با سپاهان در اصفهان با یک امتیاز به خانه برگشت. در آنسو اما گسترش فولاد با پیراهن ماشین سازی خیلی راحت برد را با مساوی عوض کرد.

دو تیم لیگ را با تساوی شروع کردند و حالا به دنبال اولین سه امتیازند.

فیروز کریمی، سرمربی گسترش فولاد قبل از حضورش در تبریز هدایت صنعت نفت را برعهده داشت و دو تیم در فصل قبل به صورت مرتب باهم بازیکن عوض می کردند. آبادانی ها در این بازی از حضور در ورزشگاه محروم‌اند.

تیم داوری: رضا کرمانشاهی – علیرضا ایلدروم – جواد مداح – علی صفایی

 

سپیدرود رشت- سپاهان

ساعت : ‏20:45‏ /ورزشگاه سردار جنگل رشت

سپیدرود که در شرایطی عجیب برای لیگ هجدهم آماده شد و در هفته اول باخت سنگینی را متحمل شد. سپیدرود در فصل گذشته هم همین رویه را داشت در خارج از خانه می باخت و در خانه نتایج خوبی می گرفت.

نماینده رشتی‌ها با هدایت خداداد عزیزی فردا در اولین بازی خانگی این فصل میزبان سپاهان‌اند.

سپاهان فصل را با تساوی بدون گل مقابل نفت مسجد سلیمان شروع کرد.

سپاهان و امیر قلعه‌نویی اگر می خواهند در همین ابتدا از حریفان عقب نیفتند باید در این بازی برنده شوند.

تیم داوری: محمدحسین زاهدی فرد – یعقوب حجتی – علی اکبر عظیم پور – امیر عرب براقی

پرسپولیس-فولاد خوزستان

ساعت: ۲۰:۴۵/ ورزشگاه آزادی

در مهم‌ترین دیدار روز جمعه پرسپولیس و فولاد به دیدار یکدیگر می‌روند. هر دو تیم در بازی هفته نخست به پیروزی رسیدند و حال با پیروزی در این بازی می‌توانند شروع خوبی در لیگ هجدهم برای خود رقم بزنند.تیم پیروز این بازی شانس بالایی برای صدرنشینی در پایان هفته دوم دارد.

 

پرسپولیس از زمان آمدن برانکو هیچ وقت برابر فولاد شکست نخورده و در ۶ بازی، صاحب ۴ پیروزی و ۲ تساوی شده است.این دیدار اولین بازی خانگی سرخپوشان در لیگ هجدهم است پرسپولیس در فصل گذشته نیز در نخستین دیدار خانگی با فولاد روبه‌رو شد و به پیروزی رسید.یکی از جذابیتهای این بازی تقابل سروش رفیعی با پرسپولیس است.این بازیکن در اولین بازی در بازگشت به ایران برابر تیم سابق و آینده خود قرار خواهد گرفت.

تیم داوری: حسین زرگر–محمدرضا ابوالفضلی–حسن یوسفی–کوپال ناظمی

نظرات کاربران
عادل
پیروزی0 فولاد 4 این خط این نشون...
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۳۷:۰۲
پاسخ
101
12
S.Nazarian
پیش ب سوی برد دوم و هتریک قهرمانی
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۹:۲۵
پاسخ
13
93
noname
انشالله میریم برای 6 امتیاز ...*
۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۱:۳۰
پاسخ
13
96
اسي `پرسپوليسي
ميبريم
۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۴:۴۰
پاسخ
15
96