پیش بازی دیدارهای جمعه لیگ؛ به دنبال اولین پیروزی

پیش بازی دیدارهای جمعه لیگ؛ به دنبال اولین پیروزی

12879
00:32
30 شهریور 1397
در هفته هفتم لیگ برتر، صنعت نفت و ماشین سازی به دنبال اولین برد خود در فصل جدید هستند.سپاهان اصفهان نیز مترصد آن است که پس از ۱۳۱۶ روز فولاد خوزستان را شکست دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - در هفته هفتم لیگ برتر، صنعت نفت و ماشین سازی به دنبال اولین برد خود در فصل جدید هستند.سپاهان اصفهان نیز مترصد آن است که پس از ۱۳۱۶ روز فولاد خوزستان را شکست دهد.

به گزارش وب سایت نود، بعد از وقفه‌ای که به علت برگزاری بازیهای تیم ملی و جام حذفی در بازیهای لیگ ایجاد شد، هفته هفتم لیگ با برگزاری ۳ بازی از روز جمعه آغاز خواهد شد.

ماشین سازی-پارس جنوبی جم

جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ساعت ۱۸:۴۵

ورزشگاه:بنیان دیزل

ماشین سازی از جمله تیمهای لیگ است که دیر شکل گرفت.این تیم چند هفته ابتدای لیگ را از دست داد تا تکلیف مسئله مالکیت و مدیریت باشگاه مشخص شود.ماشین سازان در هفته‌های آغازین چند بازیکن جذب کردند و سرمربی تیمشان را تغییر دادند.هواداران تیم سبزپوش امیدوارند تیم محبوبشان در فرصت تعطیلی لیگ به هماهنگی لازم رسیده باشد تا بتواند برابر پارس جنوبی درورزشگاه خانگی به اولین پیروزی خود دست یابند. ماشین سازی تنها تیم حاضر در این فصل است که در تمام بازیها هم گل زده و هم گل خورده است.این تیم در جام حذفی برابر کاسپین بابل نیز موفق به کلین‌شیت نشد

در سمت مقابل میدان، پارس جنوبی علی‌رغم ارائه نمایش قابل قبول در این فصل، خارج از خانه تنها یک امتیاز بدست آورده است.نماینده استان بوشهر فصل گذشته که اولین حضور خود را در لیگ برتر تجربه می‌کرد از ۲ بازی خود در تبریز تنها یک امتیاز دشت کرد

رتبه در جدول:

ماشین سازی:۱۴

پارس جنوبی جم:۷

۵ بازی آخر در لیگ:

ماشین سازی: باخت، باخت، مساوی، مساوی، مساوی

پارس جنوبی: مساوی، باخت، برد، مساوی، برد

بهترین بازیکنان:

ماشین سازی:سید محمد خرم الحسینی با نمره ۲.۸۸

پارس جنوبی جم: روح الله سیف الهی با نمره ۲.۶۷

تیم داوری:  جواد محمدی - علی اکبر نوری - علیرضا کنعانی - کمیل غلامی - ناظر داوری : علیرضا یزدانی

منبع:metrica.ir

صنعت نفت آبادان-پیکان

جمعه ۲۹ شهریور ساعت ۱۹:۳۰

ورزشگاه:تختی آبادان

صنعت نفت و پیکان در جام حذفی دو روز متفاوت را تجربه کردند.صنعت نفت در یک دیدار جذاب و پرگل در پایان ۱۲۰ دقیقه برابر تراکتورسازی به تساوی رسید و در ضربات پنالتی به پیروزی رسید اما پیکان برابر پارس جنوبی در یک بازی کم حادثه بدون گل متوقف شد و در ضربات پنالتی از جام حذفی خداحافظی کرد.

صنعت نفت در این دوره روی نوار تساوی گام بر می دارد و در ۶ بازی این فصل به ۵ تساوی رسیده و از جمله تیم‌های بدون پیروزی لیگ است ولی این تیم آمار فوق‌العاده‌ای در خانه برابر پیکان داشته و در ۶ تقابل اخیر در آبادان در ۵ بازی به پیروزی رسیده است.

پیکان نیز با پیروزی در دیدار با صنعت نفت به دنبال حضور در رده‌های بالای جدول است.وحید شیخ ویسی دروازه‌بان این تیم که فصل خوبی را پشت سر گذاشته تاکنون در آبادان موفق به کلین شیت نشده است.

رتبه در جدول:

صنعت نفت:۱۲

پیکان:۵

۵ بازی آخر در لیگ:

صنعت نفت: مساوی،مساوی،مساوی،باخت،مساوی

پیکان: برد،باخت،مساوی،مساوی،برد

بهترین بازیکنان:

صنعت نفت آبادان: سیروان قربانی با نمره ۳.۲۵

پیکان: وحید شیخ ویسی با نمره ۲.۵۸

تیم داوری:موعود بنیادی فرد - قهرمان نجفی - براتعلی مولوی - شاهو اصلانی - ناظر داوری : ایرج نظری

منبع:metrica.ir

سپاهان اصفهان-فولاد خوزستان

جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ساعت ۱۹:۳۰

ورزشگاه:نقش جهان

سپاهان در این دوره، پس از چندین فصل در قامت یک مدعی نشان داده است ولی عملکرد این تیم بیشتر در خارج از خانه خوب بوده و در بازیهای خانگی چنگی به دل نزده است.این تیم در سال ۹۷ در نقش جهان طعم پیروزی را نچشیده بود تا اینکه هفته گذشته در جام حذفی به این موفقیت رسید و حال می‌خواهد آن را در لیگ تکرار کند.

حریف سپاهان، فولاد خوزستان در هفته‌های گذشته سرمربی‌اش را تغییر داد و ایلی استن مربی رومانیایی به طور موقت هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت.نماینده خوزستان به دنبال محافظت از رکورد بی‌نظیر خود برابر سپاهان است این تیم ۱۳۱۶ روز که از پرافتخارترین تیم تاریخ لیگ برتر شکست نخورده است.آخرین پیروزی سپاهان برابر فولاد به بازی برگشت لیگ چهاردهم بازمی‌گردد.

رتبه در جدول:

سپاهان:۳

فولاد:۹

۵ بازی آخر در لیگ:

سپاهان: مساوی،مساوی،برد،مساوی،برد

فولاد: باخت،مساوی،برد،مساوی،باخت

بهترین بازیکنان:

سپاهان: محمد کریمی ۲.۵

فولاد: حسن بین سعید ۳.۰۸

تیم داوری: بیژن حیدری - مهدی الوندی - محمدعلی پورمتقی - جواد رحیم زاده - ناظر داوری : علیرضا کهوری

 

منبع:metrica.ir

مطلب مرتبط:چهار برش از تقابل‌های هفته هفتم/ یادی از پنالتی‌هایی که منجر به باخت استقلال شدند

نظرات کاربران
جمم
به امید برد سپاهان
۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۴:۴۰
پاسخ
62
49
کیوان
تا به امروز هیجان ندیده بودم از شش بازی لیگ پنج بازی داوری به ضرر یک تیم باشه (طبق نظر کارشناسان برنامه نود)امسال سپاهان از داوری خیلی ضربه خورده که چنانچه این اشتباهات شکل نمیگرفت بدون شک سپاهان با شانزده امتیاز صدر جدول بود
۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۰:۱۰
پاسخ
66
46
نریمان
به امید هفته ای خوب وبازیهای قشنگ از همه تیمها علی الخصوص پرسپولیس آسیایی ادمین خیلی خوبی
۳۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۶:۱۱
پاسخ
36
61