پیش بازی دیدارهای جمعه لیگ: پایان ثلث اول

پیش بازی دیدارهای جمعه لیگ: پایان ثلث اول

4190
15:15
16 آبان 1398
دیدارهای هفته دهم با برگزاری ۴ دیدار در روز جمعه به پایان خواهد رسید.

به گزارش وب سایت نود، با انجام بازی‌های روز جمعه هفته دهم لیگ برتر به پایان می‌رسد تا یک سوم ابتدایی لیگ خاتمه یابد.البته شهرخودرو یک بازی عقب‌مانده با گل گهرسیرجان دارد که در فرصت تعطیلی لیگ برگزار خواهد شد. در مهم‌ترین دیدارهای این روز، شهرخودرو برای حضور در رتبه دوم با پارس جنوبی روبه‌رو خواهد شد و دو تیم قعرنشین شاهین بوشهر و گل گهر سیرجان نیز به مصاف هم می‌روند.
ماشین سازی- ذوب آهن اصفهان
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
ورزشگاه بنیان دیزل- ساعت ۱۵:۰۰
تیم داوری: داور : رضا عادل، کمک ها: فرهاد مروجی - علیرضا طاهرخانی، کمک داوران اضافی: سیدمهدی مرجان زاده - حسین زمانی، داور چهارم : دانیال باشنده، ناظر: ابوطالب طاهریان
ذوب‌آهن هفته گذشته بالاخره موفق شد به نخستین برد فصل خود دست یابد و ماشین‌سازی هم در یک بازی جنجالی مقابل پرسپولیس به تساوی دست یافت. رسول خطیبی و ماشین‌سازی هیچ وقت برابر ذوب‌آهن به پیروزی دست نیافته‌اند و این بار در خانه به دنبال شکستن این طلسم هستند. سامان نریمان جهان، بازیکن با تجربه ماشین‌سازی در این بازی به دلیل محرومیت غایب خواهد بود. ماشین سازی با ۹ امتیاز در رده یازدهم و ذوب آهن با ۷ امتیاز چهاردهم است. پیروزی در این مسابقه ذوب‌آهن را بالاتر از ماشین سازی در جدول قرار خواهد داد.


شهرخودرو- پارس جنوبی جم
جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
ورزشگاه امام رضا - ساعت ۱۶:۰۰
تیم داوری: داور : امیر عراب براقی ، کمک ها: مهدی عالیقدر - محسن بابایی، کمک داوران اضافی : کمیل غلامی - امیرسامان سلطانی
داور چهارم : علی اکبر نوری، ناظر: رحیم رحیمی مقدم
شهرخودرو با ۳ کلین‌شیت پیاپی پا به این دیدار می‌گذارد و در صورت پیروزی در ۲ دیداری که کمتر از سایر مدعیان انجام داده، از رده چهارم به صدر جدول صعود خواهد کرد. اما یحیی گل محمدی سرمربی شهرخودرو نه  برابر فراز کمالوند نه مقابل پارس جنوبی که در جایگاه سیزدهم جدول قرار دارد هیچ وقت به پیروزی نرسیده است. فریبرز گرامی بازیکن پارس جنوبی و فرشاد محمدی مهر مدافع شهرخودرو سابقه حضور در تیم رقیب را دارند. این بازی جدال گل محمدی با جمعی از شاگردان سابق خود است. بابک حاتمی، شهرام گودرزی، فریبرز گرامی، محمد ابراهیمی و محمد نوری در تیم‌های مختلف سابقه کار کردن با گل محمدی را دارند. محمد نوری کاپیتان پارس جنوبی که در این روزها در اوج آمادگی به سر می‌برد ۳۴ بازی برای تیمهای تحت هدایت گل‌محمدی انجام داده و ۴ گل زده و ۲ پاس گل نیز داده است.


نفت مسجدسلیمان – نساجی مازندران
ورزشگاه شهید بهنام محمدی- ساعت ۱۶:۴۵
تیم داوری: داور : حمید حاج ملک، کمک ها: قهرمان نجفی – مهدی شفیعی ، کمک داوران اضافی : میثم حیدری - حامد سیدی
داور چهارم : براتعلی مولوی، ناظر: رسول فروغی
نفت مسجدسلیمان با کسب ۷ تساوی در ۹ هفته نخست رکورددار تاریخ لیگ برتر است و با چنین آماری همچنان یکی از دو تیم بدون شکست این فصل محسوب می‌شود. این تیم در ۳ بازی گذشته دروازه‌اش را بسته نگه داشته است. در سمت مقابل نساجی در هفته‌های اخیر دچار افت شده و در ۴ بازی گذشته گلی نزده است. رضا مهاجری سرمربی نساجی تاکنون ۳ بار مهدی تارتار را شکست داده و هیچ مربی‌ای را بیش از تارتار مغلوب نساخته است. این دو تیم در جدول رده‌بندی در همسایگی هم قرار دارند. نفت مسحدسلیمان با ۱۳ امتیاز هشتم است و نساجی با ۱۰ امتیاز در رده نهم جای دارد.
شاهین بوشهر – گل گهر سیرجان
ورزشگاه شهید بهنام مهدوی - ساعت ۱۷:۴۵
شاهین بوشهر و گل گهرسیرجان در شرایطی با ۱ و ۴ امتیاز دو تیم قعرنشین جدول تا پایان هفته نهم هستند که تا پیش از این در ادوار گذشته تا این هفته از لیگ ضعیف‌ترین تیم ۳ امتیاز کسب کرده بود. شاهین و گل گهر تنها تیم‌های بدون برد لیگ هستند که امیدوارند بالاخره در این هفته این طلسم شکسته شود. گل گهر با ۳ گل زده بدترین خط حمله لیگ را دارد و شاهین بوشهر با ۲۱ گل خورده ضعیف‌ترین خط دفاع را داراست. شاهین بوشهر در ۶ بازی اخیر متحمل شکست شده است.

نظرات کاربران
ابومسلم
به امید پیروز پدیده و گل محمدی وفتح صدر با یک بازی کمتر
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹:۳۷
پاسخ
9
25
سارا اس اسی
تا ابد آبی!
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۰:۵۷
پاسخ
27
13
شاهین
با آرزوی دو پیروزی پی در پی و تصاحب دوباره صدر جدول بوسیله دلاوران خراسان با فرماندهی سردار یحیی . به پیش سرخ جامگان
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۳:۵۳
پاسخ
11
23
تب
ان شاالله تیم پارس جنوبی جم برنده ی این بازی بشه ...
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶:۰۳
پاسخ
23
12
عشقممم نیمار
ب امید شکست پدیده ..تیمی قرمز پوش:-)
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۷:۱۳
پاسخ
81
47
عشق شهر خودرو
اره پدیده ببازه چون دیگه پدیده ای وجود نداره قهرمان شهرخودرو
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۳:۴۹
10
22