پیش بازی دیدارهای جمعه و شنبه لیگ:سپاهان به دنبال صدرنشینی، بازگشت علی منصور

پیش بازی دیدارهای جمعه و شنبه لیگ:سپاهان به دنبال صدرنشینی، بازگشت علی منصور

4909
22:40
01 آذر 1397
دیدارهای هفته سیزدهم لیگ از روز جمعه با برگزاری ۴ بازی آغاز می‌شود و روز شنبه نیز با یک دیدار دیگر ادامه می‌یابد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدارهای هفته سیزدهم لیگ از روز جمعه با برگزاری ۴ بازی آغاز می‌شود و روز شنبه نیز با یک دیدار دیگر ادامه می‌یابد.

به گزارش وب سایت نود، پس از وقفه ایجاد شده به خاطر برگزاری اردوی تیم ملی، هفته سیزدهم  از روز جمعه آغاز خواهد شد.با بازگشت پرسپولیس به لیگ، پس از چند هفته، این اولین هفته‌ای خواهد بود که تمام بازیهای هفته در چند روز به صورت متمرکز برگزار می‌شود.

پیکان-فولاد:

جمعه ۲ آذر ۹۷-ساعت ۱۵:۰۰

ورزشگاه شهدای قدس شهر قدس

تیم داوری:سیدعلی میرغفاری - بابک عباسقلی‌زاده - فرهاد فرهادپور - روح الله شریفی
ناظر: اسماعیل صفیری

در اولین دیدار هفته سیزدهم دو تیم بحران زده پیکان و فولاد به دیدار هم می‌روند.پیکان در ۳ بازی قبلی خود متحمل شکست شده است  و فولاد خوزستان در ۸ هفته اخیر به پیروزی نرسیده و در ۴ دیدار گذشته حتی گل هم نزده است .این تیم در روزهای اخیر ایلی استان سرمربی رومانیایی خود را برکنار کرده و عزیز فرسیات هدایت این تیم را بر عهده گرفته است.فولاد آمار بسیار خوبی برابر پیکان دارد و در ۴ تقابل گذشته برابر این تیم به پیروزی رسیده است.

ماشین‌سازی تبریز-سپاهان:

 جمعه ۲ آذر ۹۷-ساعت ۱۵:۰۰

ورزشگاه بنیان دیزل تبریز

تیم داوری:یاسر همرنگ - علی دودانگه - علی اکبر عظیم‌پور - مهدی مرجان‌زاده
ناظر: رسول فروغی

در دیگر بازی هفته سیزدهم دو تیم ماشین سازی و سپاهان به مصاف یکدیگر می‌روند.ماشین سازی روی نوار تساوی و سپاهان در مسیر پیروزی گام برمی‌دارد.سپاهان در ۵ دیدار گذشته به پیروزی رسیده و برای رسیدن به صدر جدول بی‌تابی می‌کند اما ماشین سازی در ۵ بازی اخیر خود به نتیجه تساوی دست یافته است.سپاهان بهترین خط حمله و آقای گل لیگ را در اختیار دارد.استنلی کی روش در ۶ بازی اخیر گلزنی کرده و به دنبال رسیدن به رکورد تاریخ لیگ برتر است.سپاهان در ۸ بازی گذشته در هر دیدار به متوسط ۲.۲۵ گل زده باید برابر تیمی قرار گیرد که در مسابقه گذشته گلی دریافت نکرده است.

سپیدرود رشت-نفت مسجدسلیمان:

جمعه ۲ آذر ۹۷-ساعت ۱۵:۰۰

ورزشگاه شهید عضدی رشت

شاهو اصلانی - جواد مداح - ایوب غلام‌زاده - سعید رحیمی مقدم
ناظر: حسین خانبان

در این هفته در رشت، دیداری بسیار حساس بین دو تیم انتهایی جدول سپیدرود و نفت مسجدسلیمان برگزار می‌شود.در هفته گذشته ۶ امتیاز از استقلال خوزستان کسر شد تا این دو تیم یک رتبه در جدول رده‌بندی صعود کنند.سپیدرود و نفت مسجد سلیمان رقابت نزدیکی برای فرار از منطقه صعود دارند و این دیدار قطعا نقش تعیین‌کننده‌ای در سرنوشت آخر فصل‌شان خواهد داشت.سپیدرود با علی کریمی رفته‌رفته بهتر شد تا به روزهای آرام نزدیک‌تر شود.این تیم برای نخستین‌ بار موفق به کسب ۲ پیروزی پیاپی شده است.این تیم با علی کریمی در خانه نه تنها باختی نداشته است بلکه گلی هم دریافت نکرده است.نفت مسجدسلیمان نیز پس از روی کار آمدن مرزبان روند روبه رشدی داشته و در ۴ هفته گذشته تنها یک بار شکست خورده است.

صنعت نفت آبادان-نساجی مازندران:

جمعه ۲ آذر ۹۷-ساعت ۱۶:۴۰

ورزشگاه تختی آبادان

تیم داوری: شاهو اصلانی - جواد مداح - ایوب غلام‌زاده - سعید رحیمی مقدم
ناظر: حسین خانبان

در آخرین دیدار روز جمعه در آبادان دو تیم صنعت نفت آبادان و نساجی مازندران به دیدار هم می‌روند.صنعت نفت در این فصل رکودی عجیبی در تعداد تساوی از خود به جای گذاشته و در ۱۲ هفته سپری شده از لیگ، ۹ بار به تساوی رسیده است.نساجی مازندران نیز دو روی متفاوت در داخل و خارج از خانه داشته است.این تیم در بازیهای حانگی با حمایت تماشاگران پرشور خود تیم موفقی بوده ولی در ۴ بازی اخیر خارج از خانه شکست خورده است.

ذوب آهن اصفهان-پارس جنوبی جم:

شنبه ۳ آذر ۹۷-ساعت ۱۵:۱۵

ورزشگاه فولادشهر

رضا عادل - اسد حاج محمدی – محمد عطایی - پیمان فرخی مهر
ناظر: زاهد بحرینی

ذوب آهن که در این فصل نتایج ناامید کننده‌ای گرفته بود سرانجام تصمیم به انجام تغییرات در کادر فنی خود گرفت و علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی این تیم منصوب شد. منصوریان آخرین شکست خود را به عنوان مربی، در استقلال و برابر پارس جنوبی تجربه کرد و حالا در اولین تجربه مربیگری خود در ذوب‌آٖهن باید با این تیم دیدار کند.ذوب آهن کاملاً درشرایط بحرانی است و در ۶ هفته گذشته طعم پیروزی را نچشیده است وضعیت این تیم در دیدارهای خانگی وخیم‌تر است و حتی یک بار هم در خانه پیروز نشده است. پارس جنوبی نیز وضعیت چندان مطلوبی در دیدارهای خارج از خانه و در ۴ بازی اخیر خارج از خانه ۳ بار شکست خورده است.

 

 60610

نظرات کاربران
....
منصوریان باید فردا دفاع ضد حمله بازی کنه و همین روند رو پیش ببره.الآن رمز پیروزی تیم ها مالکیت نیست،انقال سریع توپه که تو دفاع ضد حمله خیلی به کار میاد و نمونش لیورپول تو اروپا و از حق نگذریم پرسپولیس که حریف هایی مثل الدوحیل و السد رو با همین تاکتیک شکست داد.
۰۲ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۵:۵۷
پاسخ
3
33