پیش بازی دیدارهای روز جمعه: دوئل‌های سرنوشت‌ساز در بالا و پایین جدول

پیش بازی دیدارهای روز جمعه: دوئل‌های سرنوشت‌ساز در بالا و پایین جدول

4034
23:51
09 اسفند 1397
هفته بیستم لیگ برتر، جمعه عصر با برگزاری ۴ دیدار به پایان خواهد رسید.

به گزارش وب سایت نود، در این بازیها دو تیم بالای جدولی سپاهان و تراکتورسازی به مصاف هم خواهند رفت و در پایین جدول نیز استقلال خوزستان و سپیدرود رشت با یدیگر روبه‌رو خواهند شد.
پیکان-پدیده
ورزشگاه شهدای قدس-ساعت ۱۶:۰۰
تیم داوری: داور وسط: محمدرضا اکبریان کمک ها: یعقوب حجتی – مهرداد نجفی کمک داوران اضافی: کمیل غلامی – کیوان علی محمدی
داور چهارم: حسن انتظاری ناظر داوری: مسعود عنایت
تیم فوتبال پیکان هفته گذشته بالاخره موفق شد روند ۸ شکست پیاپی خود را با غلبه بر ماشین‌سازی متوقف کند و در این هفته می‌خواهد نوار ۵ باخت متوالی خانگی خود را پاره کند.حریف پیکان یکی از مدعیان قهرمانی است.پدیده در بازیهای اخیر خارج از خانه توفیق لازم را نداشته و در ۴ دیدار قبلی در گل‌زنی ناکام بوده است البته پیکان نیز در ۳ بازی اخیر خانگی موفق به باز کردن دروازه حریف نشده است.
حسین فرکی در ۴ تقابلی که با پدیده داشته هیچ وقت شکستی نداشته است.وضعیت پیکان در جدول به گونه‌ای است که چندان دغدغه سقوط ندارد ولی با توجه به رقابت تنگاتنگ بین بالانشینان، پدیده نیاز مبرم به ۳ امنیاز این دیدار دارد.


تراکتورسازی-سپاهان
ورزشگاه یادگار امام- ساعت ۱۶:۰۰
تیم داوری :داور وسط: اشکان خورشیدی کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی – علی میرزابیگی کمک داوران اضافی: رضا کرمانشاهی – محمدباقر پورباقر داور چهارم: علی اکبر نوری ناظر داوری: حسین عسکری
در حساس‌ترین دیدار هفته، دو ضلع از پنج ضلعی قدرت لیگ هجدهم در تبریز به مصاف هم می‌روند.سپاهان صدرنشین لیگ در پایان هفته نوزدهم مهمان تراکتورسازی و هواداران پرشورش است.با توجه به پیروزی پرسپولیس و استقلال در هفته جاری حساسیت این بازی مضاعف شده است.تراکتورسازی در صورت پیروزی بر سپاهان تنها تیم بدون شکست این فصل، کلاف تیم‌های بالای جدول را پیچیده‌تر از قبل خواهد کرد. در صورت توقف تراکتورسازی در این بازی این تیم تا حدی از کورس مدعیان جا خواهد ماند.آمار درخشان تراکتورسازان در دیدارهای خانگی این تیم را به پیروزی در این بازی امیدوار می‌کند.تراکتورسازی در ۸ دیدار قبلی خانگی به ۷ پیروزی دست یافته است.سپاهانیها نیز دلخوش به آمار تحسین‌برانگیز خود برابر تراکتورسازی هستند.سپاهان تاکنون تراکتورسازی را ۱۰ بار مغلوب کرده است و نماینده آذربایجان از هیچ تیمی بیش از سپاهان شکست نخورده است.
این بازی به جز حساسیت‌های جدول رده‌بندی جذابیت‌های دیگری دارد. در این مسابقه تعدادی از عوامل کلیدی دو تیم با تیم سابق خود روبه‌رو خواهند شد.امیر قلعه‌نویی سرمربی سابق تراکتورسازی به همراه محمد ایرانپوریان و مهدی کیانی که سابقه کاپیتانی در تراکتورسازی را دارند در تبریز به مصاف تیم سابق خود خواهند رفت.خالد شفیعی و سعید آقایی دیگر تراکتوریهای سپاهان هستند. احسان حاج صفی کاپیتان سابق سپاهاان و ساسان انصاری که نیم فصل اول در سپاهان بازی می‌کرد در این بازی در جمع تراکتورسازان حضور خواهند داشت.
اشکان دژاگه ستاره این روزهای تراکتورسازی به دلیل محرومیت در این بازی غایب خواهند بود.


سپیدرود رشت-استقلال خوزستان
ورزشگاه سردار جنگل-ساعت ۱۶:۰۰
تیم داوری: داوروسط: محمدحسین زاهدی فرد کمک ها: رحیم شاهین – یوسف مغروری کمک داوران اضافی: سعید رحیمی مقدم – مجید محمدی داور چهارم: علی اکبر عظیم پور
ناظر داوری: محمدعلی فروغی
دو تیم قعرنشین لیگ هجدهم در رشت با هم روبه‌رو خواهند شد. استقلال خوزستان در رده شانزدهم و سپیدرود رشت در جایگاه پانزدهم جدول رده‌بندی قرار دارد و برای باقی ماندن کور سوی امید جهت بقا در لیگ چشم به ۳ امتیاز این دیدار دارند.این دو تیم اما به جز قعرنشینی وجه اشتراک دیگری دارند. هر دو تیم در هفته گذشته دچار تغییر در کادر فنی شدند.کریم بوستانی سرمربی استقلال خوزستان هفته گذشته از هدایت این تیم کناره‌گیری کرد .علی کریمی مالک و سرمربی سپیدرود نیز از مسئولیت خود استعفا داد تا دو تیم با مربیان موقت پا به این دیدار حساس بگذارند.کریم قنبری مسئولیت هدایت استقلال خوزستان را دارد و سهیل حق‌شناس نیز روی نیمکت مربیگری پدیده خواهد نشست.


نفت مسجدسلیمان-نساجی مازندران:
ورزشگاه شهید بهنام محمدی ساعت ۱۶:۳۰
تیم داوری:داور وسط: محمدحسین ترابیان کمک ها: علیرضا ایلدروم – امیرمحمد داودزاده کمک داوران اضافی: یاسر همرنگ – احمد محمدی
داور چهارم: حمید نادری ناظر داوری: حسین خانبان
نفت مسجدسلیمان و نساجی پس از کسب نتیجه دلخواه در هفته گذشته به دیدار هم می‌روند.نفت مسجدسلیمان هفته گذشته در خانه پرسپولیس را متوقف کرد و نساجی مازندران توانست اولین شکست فولاد خوزستان با افشین قطبی را رقم بزند.نساجی در این فصل فراتر از حد انتظار ظاهر شد و در پایان هفته نوزدهم در نیمه بالای جدول جای گرفت.نفت مسجدسلیمان در ۵ هفته گذشته به پیروزی نرسیده  و برای اینکه موقعیتش در جدول به خطر نیفتد به دنبال کسب هر ۳ امتیاز این دیدار خانگی است.


۶۰۶۱۰

نظرات کاربران
سپاهان
عیبی نداره تراکتور تیم دوم ماست
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸:۲۵
پاسخ
3
1
تراختور
تراختور فقط مال ما تبریزی هاست تیم دوم هیچکس نیست.دوما ما فقط طرفدار تراکتوریم.نه سپاهان نه پرسپولیس و نه استقلال.امسال ما قهرمانیم.این سه تیم هم نمیتوانند برای ما حاشیه درست کنن و یا حیله بزنن.اون سال هم با حیله سپاهان قهرمان نشدیم و سپاهان کاپ را با مکر از ما گرفت
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴:۲۶
3
8
جاوید
خداروشکر از تهران رفتیم تبریز تو این سرما دست خالی برنگشتیم...شکرت خدا
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۸:۰۹
پاسخ
1
2
میلاد/استقلال
اگه بازی تراکتور و سپاهان مساوی تموم بشه چی میشه ...خدا کنه اگرم برنده داره اون تیم تراکتور باشه چون به شدت نیاز داریم سپاهان امتیاز از دست بده...اگه پدیده جلوی نساجی امتیاز از دست بده که فوق العاده میشه فاصله ها کم میشه و همه چی تموم میشه ...
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰:۳۳
پاسخ
10
19
اس یعنی سپاهان
هیچ تیمی به اندازه سپاهان تراکتور رو تو تبریز نبرده....هیچ تیمی به اندازه تراکتور استقلال رو تو تهران نبرده...هیچ تیمی به اندازه استقلال پرسپولیس رو نبرده ...و در آخر هیچ تیمی به اندازه سپاهان این دو تا تیم رو شکست نداده ((((((((:
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸:۰۹
پاسخ
24
10
زرد سپاهانی
ما امروز با احترام کامل به مصاف تیم خیلی خوب تراکتورسازی میریم. مطمئن هستم که بازی خیلی خوبی خواهد شد، و هر تیمی که ببره لایق قهرمانی این فصل خواهد بود.
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۲:۲۳
پاسخ
28
66
سهیلا تهرانی
ای ول
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶:۲۴
0
0
عشقممم نیمار
ب امید شکست سنگین تراکتور و پدیده :-)
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۵:۳۸
پاسخ
80
107
دکتر حسین
باشه بهش میگم :))))))))
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۶:۵۰
0
0
ارتش 80 میلیونی
سرکار خانوم با این حساب سپاهان خیلی به قهرمانی نزدیک میشه
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۵:۲۲
5
50
Hadis
هنو سوزش باخت جلوی تیراختور رو داری ها:)
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۰:۴۹
35
54
سپاهان=پنجمی جهان در 2007
این بازی خیلی حساسه. ما انتظار داریم مثل همیشه برای سپاهان ورزشگاه میزبان و میهمان معنی نداشته باشه . شاید تراکتور سازی از لحاظ افتخارات قابل مقایسه با ما نباشه اما قطعا لقب پرشورها برازندشونه و لیگ ما با حضور اونا جذابیتش چند برابر شده. به هر حال امیدواریم دو تیم بازی خوبی از خودشون نشون بدن و ما برنده از زمین خارج شیم.
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۱۰:۴۵
پاسخ
13
121
محمدرضا
و با کمال احترام شما هم یک دهم هوادارای مارو ندارین...امیدوارم بازی خوبی بشه
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۶:۴۰
3
20
روح اله
در مورد اسمی که انتخاب کرده ای یادی بکنم از فتح اله زاده که می گفت استقلال سوم آسیا شد. هرچه فردوسی پور می گفت شما که در نیمه‌نهایی حذف شدید. می گفت نه ما سوم آسیا شدیم.
۱۰ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۶:۳۰
4
12