پیش بازی دیدارهای پنجشنبه لیگ؛ ائتلاف اصفهانی علیه یحیی

پیش بازی دیدارهای پنجشنبه لیگ؛ ائتلاف اصفهانی علیه یحیی

6419
17:55
07 شهریور 1397
در هفته ششم لیگ برتر، ذوب آهن اصفهان با غلبه بر پدیده می تواند زمینه ساز صدرنشینی همشهری خود سپاهان را فراهم کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - در هفته ششم لیگ برتر، ذوب آهن اصفهان با غلبه بر پدیده می تواند زمینه ساز صدرنشینی همشهری خود سپاهان را فراهم کند.

در بازیهای پنجشنبه، در غیاب پرسپولیس و استقلال که به دلیل حضور در لیگ قهرمانان آسیا دیدارهایشان به تعویق افتاده با برگزاری 6 دیدار پیگیری می‌شود و پدیده  در دیدار با ذوب آهن به دنبال تثبیت موقعیت خود در صدر جدول است و سپاهان اصفهان مترصد آن است که در صورت لغزش پدیده برابر همشهری خود صدرنشین لیگ شود

تراکتورسازی-ماشین سازی

ساعت 18:00 ورزشگاه یادگار امام

تراکتورسازی پرستاره این فصل، پس از شروع متزلزل، در 2 بازی گذشته به فرم ایده‌آل نزدیک شده و 4 امتیاز کسب کرده است.این تیم در ادامه روند روبه رشد خود به دنبال پیروزی در دربی تبریز است.

در سمت مقابل ماشین سازی پس از 4 تساوی 1-1 پیاپی در هفته گذشته متحمل اولین شکست شد. روند بدون برد ماشین سازی، باعث تغییر در کادر فنی این تیم شد و فیروز کریمی سرمربی این تیم از کار برکنار شد و رضا مهاجری جانشین وی شد.این مربی به عنوان مدیرفنی در تراکتورسازی مشغول بود و جذب نفرات با نظر این سرمربی صورت گرفته است حال باید این مربی در نخستین گام به مصاف تیم سابق خود برود.

تیم داوری:

داور: علی صفایی کمکها: محمدرضا مدیرروستا – اسد حاج محمدی – کوپال ناظمی ناظر: محمدرضا فلاح

بهترین بازیکن تراکتورسازی: دانیال اسماعیلی فر با نمره 2.80

بهترین بازیکن ماشین‌سازی: سید محمد خرم حسینی با نمره 2.88

سپیدرودرشت-صنعت نفت آبادان

ساعت 19:10 ورزشگاه شهید عضدی

سپیدرود در لیگ هجدهم یکی از ضعیف‌ترین آغازهای تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت کرد. این تیم در این 5 هفته تنها یک امتیاز کسب کرده است.در روزهای گذشته سپیدرود شاهد تغییرات مدیریتی بود و این تحولات زمینه‌ساز بازگشت علی کریمی به  ریشه‌دار استان گیلان شد.علی کریمی فصل گذشته در انجام ماموریت خود موفق بود و توانست این تیم را در لیگ برتر را نگه دارد و در اولین گام باید به مصاف صنعت نفت آبادان برود.

صنعت نفت یک تیم ماندگار در ذهن هواداران سپیدرود است. سپیدرود فصل گذشته در هفته ششم در رشت اولین پیروزی خود را در تاریخ لیگ برتر برابر صنعت نفت آبادان کسب کرد.حال این فرصت را دارد تا دوباره در هفته ششم برابر این تیم ابادانی به اولین برد فصل دست یابد.

صنعت نفت آبادان، هرچند در این فصل هنوز طعم پیروزی را نچشیده است ولی هفته گذشته توانست پرسپولیس را در ابادان متوقف کند تا با اعتماد به نفس بیشتری بازیها را دنبال نماید

تیم داوری:

داور: امیر عرب براقی کمکها: رحیم شاهین – یوسف مغروری – علی بای ناظر: مسعود مرادی

بهترین بازیکن سپیدرود: حسین ابراهیمی با نمره 3.10

بهترین بازیکن صنعت نفت آبادان:سیروان قربانی با نمره 3.30

ذوب‌آهن-پدیده:

ساعت 19:00 ورزشگاه فولادشهر

 

ذوب‌آهن و پدیده در این فصل بازیهای جذابی به نمایش گذاشته اند.پدیده با 4 پیروزی پیاپی و 12 امتیاز صدرنشین لیگ است.ذوب آهن اصفهان نیز با 8 امتیاز در رتبه چهارم قرار دارد.پدیده برای حفظ صدرنشینی و فاصله با سایر رقبا باید طلسم ناکامی برابر این تیم را بشکند.پدیده در 8 دیداری که برابر ذوب آهن داشته 5 بار متحمل شکست شده و 3 دیدار نیز مساوی شده است.پدیده در دوران حضور خود در لیگ برتر از هیچ تیمی بیشتر ذوب‌آهن شکست نخورده است.ذوب آهن در تمام مصافهای خانگی برابر پدیده پیروز بوده است  و در هر بازی حداقل 2 گل زده است.

یحیی گل‌محمدی در این دیدار به مصاف تیم سابق خود ذوب آهن می‌رود.این مربی در 4 تقابل گذشته برابر این تیم موفق به پیروزی نشده است.

تیم داوری:

داور: پیام حیدری کمکها: آرمان اسعدی – حسین مرادی – شاهو اصلانی ناظر: رسول فروغی

بهترین بازیکن:محمدرضا حسینی با نمره 2.6

بهترین بازیکن پدیده:امین قاسمی‌نژاد با نمره 2.5

پارس جنوبی جم-سپاهان:

ساعت 20:00  ورزشگاه تختی جم

سپاهان در این قصل یکی از مدعیان جدی قهرمانی نشان داده است.این تیم با 9 امتیاز در رده دوم جدول قرار دارد و منتظر لغزش احتمالی پدیده است تا در صدر جدول قرار گیرد.سپاهان یکی از دو تیم بی شکست لیگ است و با 10 گل زده بهترین خط حمله را دارد.

اما در سمت مقابل پارس جنوبی قرار دارد که از فصل گذشته تاکنون، آمار قابل تقدیری در بازیهای خانگی از خود به جای گذاشته است.این تیم در 3 بازی گذشته در جم  به پیروزی رسیده در 5 دیدار قبلی کلین شیت کرده و آخرین شکست این تیم در جم به 9 بازی قبل بر می‌گردد.تارتار در 3 تقابل گذشته با قلعه نویی شکست نخورده و دروازه تیمش را بسته نگه داشته است

غایبین:مهرداد محمدی محروم

تیم داوری:

داور: سیدرضا مهدوی کمکها: امیررضا آشور ماهانی – احد سلطانی – روح الله شریفی ناظر: محمدجواد تقی پور

بهترین بازیکن پارس جنوبی: محمد کریمی با نمره 2.5
بهترین بازیکن سپاهان: روح الله سیف اللهی با نمره 2.6

فولاد-سایپا:

ساعت:20:15 ورزشگاه غدیر اهواز

 

در ورزشگاه غدیر دو تیم میانه جدولی فولاد و سایپا به مصاف هم می روند و برنده این دیدار احتمالا به رده های بالایی جدول صعود خواهد کرد.سایپا در این فصل در بازیهای خارج از خانه توفیقی نداشته و حتی موفق به گلزنی نشده است.فولاد نیز در 2 دیدار خانگی که در این فصل داشته به پیروزی رسیده است.این نماینده خوزستان کلا آمار خوبی در خانه برابر سایپا داشته و از لیگ یازدهم تاکنون برابر این تیم در اهواز متحمل شکست نشده است

تیم داوری:

داور: سیدمهدی سیدعلی کمکها: فرهاد مروجی – فرهاد فرهاپور – یاسر همرنگ ناظر: نادر جعفری

بهترین بازیکن فولاد:حسن بیت سعید با نمره 3.20

بهترین بازیکن سایپا:ساموئل سارفو با نمره 2.90

پیکان-استقلال خوزستان:

 ساعت 20:15 ورزشگاه شهدای شهر قدس

 

دیدار پیکان و استقلال خوزستان  در ورزشگاه شهر قدس، جدال دو تیم همسایه در جدول رده بندی است.هر دو تیم 6 امتیازی هستند ولی پیکان با یک تفاضل گل بهتر در رده نهم و استقلال خوزستان در رتبه دهم جای دارد.با توجه به اینکه این فصل، سومین فصل حضور مجید جلالی در پیکان است از این تیم توقع بهتری برای نتیجه گیری می رفت ولی شاگردان داریوش یزدی در استقلال خوزستان فراتر از حد انتظار ظاهر شدند.این تیم  دوران آمادگی پیش فصل را از دست داد و از آن به عنوان یکی از گزینه های اصلی سقوط یاد می شد توانسته است از تیم های پایین جدول تا حدی فاصله بگیرد

تیم داوری:

داور: کمیل غلامی کمکها: مهدی عالیقدر – هادی طوسی – رضا عادل ناظر: رحیم رحیمی مقدم

بهترین بازیکن پیکان:وحید شیخ ویسی با نمره 2.6

بهترین بازیکن استقلال خوزستان:میثم شاه مکوند زاده با نمره 2.67

مطلب مرتبط:تقابل‌های جذاب هفته‌ی ششم/ از ناکامی‌های "دایی" در اهواز تا تلاش "قلعه‌نویی" برای گرفتن انتقام

 

60610

 

 

نظرات کاربران
پرسپولیسی
خیلی خوب میشه اگه این هفته از هفته های قبل هم بازیها و هم هوادارامون بهتر باشن تا بیشتر از قبل لذت ببریم.
۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۶:۲۳
پاسخ
11
33
shaahin
در پایان هقته 6 .. پدیده = 15 امتیاز
۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲:۱۴
پاسخ
44
15
لیورپول خوزستان
کاش فردا بجای دورقی سوارز تارتا رو از اول بذاره و با یه هافبک تدافعی بازی کنه وقتی پشت سر مهاجم دو تا هافبک طراح مثل سروش و سوارز قرار بگیره در حمله به مراتب خطرناک تر می شیم و تیمی که حمله کنه فشار کمتری روشه به امید پیروزی پرگل فولاد مقابل سایپا راستی از هفته هشتم به احتمال بیش از 90 درصد بازی در ورزشگاه فولاد آره نا برگزار میشه حالا فولاد حالا خوزستان(اهواز)
۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹:۲۳
پاسخ
24
11