پیش بازی دیدارهای چهارشنبه لیگ: شهرخودرو به دنبال حفظ صدرنشینی

پیش بازی دیدارهای چهارشنبه لیگ: شهرخودرو به دنبال حفظ صدرنشینی

6197
15:08
02 مهر 1398
هفته پنجم لیگ با برگزاری 4 دیدار آغاز خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود، هفته پنجم لیگ روز چهارشنبه با برگزاری 4 دیدار آغاز خواهد شد تا با انجام رقابتهای این هفته جدول لیگ سرو شکل مناسبتری به خود بگیرد. در بازیهای روز نخست این ، شهر خودرو به دنبال حفظ صدرنشینی است و سایپا و تراکتور و نساجی هم در صورت لغزش رقبا می‌توانند در جایگاه نخست قرار گیرند.
سایپا - تراکتور  
چهارشنبه ۳ مهر ۹۸ساعت ۱۶:۱۵- ورزشگاه پاس قوامین تهران
 تیم داوری: داور: پیام حیدری ، کمک ها: علی میرزابیگی – مهدی شفیعی کمک داوران اضافی: سیدرضا مهدوی – امیرسامان سلطانی داور چهارم: هادی طوسی
در نخستین بازی هفته در تهران سایپا به مصاف تراکتور می‌رود. تراکتور توانسته بدون گل خورده وارد هفته پنجم مسابقات شود. مصطفی دنیزلی زمانیکه مربی پرسپولیس و پاس بوده جدال‌های بسیار جذاب و پر گلی با سایپا داشته و در تقابل‌های این مربی با سایپا به طور متوسط در هر بازی 4 گل ثبت شده است. سایپا در 5 فصل اخیر در ورزشگاه خانگی خود موفق به باز کردن دروازه تراکتور نشده است.


گل گهرسیرجان – صنعت نفت آبادان
چهارشنبه ۳ مهر ۹۸ساعت  ساعت ۱۷- ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان
تیم داوری: داور: سیدعلی اصغر مومنی کمک ها: محمدرضا منصوری - تورج عیوض محمدی کمک داوران اضافی: محمدرضا اکبریان – امیر عرب براقی داور چهارم: محمد راهی
گل‌گهر سیرجان که در این فصل اولین حضور خود در لیگ برتر را تجربه می‌کند هنوز موفق به کسب پیروزی نشده است. وینگو بگوویچ سرمربی گل‌گهر آمار بسیار خوبی مقابل صنعت نفت دارد و در 4 تقابل برابر این تیم صاحب 3 پیروزی و یک تساوی شده است. گل‌گهر در این فصل 3 گل دریافت کرده که 2 گل،  گل به خودی بوده و یک گل نیز از روی نقطه پنالتی به ثمر رسیده است.
نفت مسجدسلیمان- شهرخودرو
چهارشنبه ۳ مهر ۹۸ساعت ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
تیم داوری: موعود بنیادی فر کمک ها: قهرمان نجفی – یوسف مغروری کمک داوران اضافی: میثم حیدری – محمدرضا تارخ داور چهارم: حمید نادری
تا پایان هفته چهارم تنها 3 تیم متحمل شکست نشده‌اند که یکی از این 3 تیم نفت مسجدسلیمان است که در هر 4 دیدار خود به نتیجه تساوی دست یافته است. این تیم توانسته 3 تیم مطرح تراکتور، استقلال و سپاهان را متوقف کند و در این هفته به دنبال کسب امتیاز برابر دیگر تیم مدعی یعنی شهرخودرو است.   نماینده خراسان علی‌رغم شکست در هفته قبل همچنان در صدر جدول است و برای حفظ موقعیت خود به دنبال پیروزی در این دیدار است. یکی از نکات جالب این بازی تقابل مهدی رحمتی و  سوشا مکانی دروازه‌بانهای سابق استقلال و پرسپولیس است. این مسابقه بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.
پارس جنوبی جم – نساجی مازندران 
چهارشنبه ۳ مهر ساعت ۱۸:۳۰- ورزشگاه تختی جم
تیم داوری: داور: کوپال ناظمی کمک ها: سعید قاسمی – علیرضا مرادی کمک داوران اضافی: محمدباقر پورباقر – ایمان کهیش داور چهارم: محمد عطایی
نساجی تنها تیم این فصل است که در همه بازیها گلزنی کرده و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. فراز کمالوند و رضا مهاجری 6 بار با یکدیگر دیدار داشتند که سهم هر کدام 3 پیروزی بوده است و هیچ دیداری با تساوی به پایان نرسیده است. نکته جالب در تقابل این دو مربی اینکه در جدال دو مربی همیشه مربی میزبان به پیروزی رسیده است.

60610

نظرات کاربران
شهرخودرو
مرسی عقاب بی نظیری رحمتی
۰۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶:۱۵
پاسخ
5
33
احسان
آفرین به نفت مسجد سلیمان که با وجود سخت ترین قرعه در هفته های اول خوب نتیجه گرفته! کاش وضعیت ورزشگاهشون و به خصوص نورش بهتر بود!
۰۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸:۱۳
پاسخ
1
25
امیر
پدیده با قدرت به جلو میره
۰۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲:۲۲
پاسخ
32
222
امیرعلی خان6
البته پرسپولیس جلوتر میره
۰۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۹:۳۵
29
5
محسن
بنظرم ال کلاسیکوی این هفته مساوی میشه شخصا طرفدار سپاهانم ولی فکر نمیکنم سپاهان یا حتی پرسپولیس برنده ی بازی باشن
۰۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲:۵۴
پاسخ
53
28
فرچیپ کریمی
تو نیمه نهایی حذفی و تو زمین خودشون(نقش جهان) و جلو هواداراشون اونا رو به زانو در آوردیم و بازیکناشون رو زمین دراز کشیدن از شدت خستگی بعد ۱۲۰ دقیقه تو قوطی بودن خخخخخخ بعد اون برد شیرین رفتیم واسه دبل قهرمانی لیگ و حذفی جوووووونم پرسپولیس کبیر جوووووونم ارتش سرخ آسیا که تو ایران تیمی در حد و اندازت نیس و تیمای دیگه خودشونو بهت میچسبونن تا بلکه بزرگ شن ... :)))
۰۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۴:۱۸
پاسخ
12
165
کرال
تراکتور بردای پر گل خودشو از بازی سایپا شروع میکنه یعنی قشنگ ۳،۴ تا میزنه راستی یه لحظه یادم اومد استقلال چندم جدوله
۰۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۵:۴۳
پاسخ
99
16
فتل
دوم جدوله از ته جدول
۰۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴:۲۹
64
23