پیش بازی شهرخودرو- الرفاع بحرین: اولین تجربه آسیایی

پیش بازی شهرخودرو- الرفاع بحرین: اولین تجربه آسیایی

1677
19:17
04 بهمن 1398
شهرخودرو در بازی مرحله پلی اف به مصاف الرفاع بحرین می‌رود.

به گزارش وب سایت نود، شهرخودرو که در فصول گذشته با نام پدیده در مسابقات کشوری شرکت می‌کرد پس از ۵ دوره حضور در لیگ برتر موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا شد. این نخستین تجربه یک تیم خراسانی در مسابقات آسیایی است. البته این حضور خالی از حاشیه برای این تیم نبود. شهرخودرو که به عنوان سهمیه چهارم ایران پا به این رقابتها گذاشته در شرایطی در این مسابقات شرکت می‌کند که تا ۲ روز قبل از این بازی وضعیت این تیم مانند سایر نمایندگان ایران در مسابقات این فصل مشخص نبود ولی به هرحال شهرخودرو که میزبان این دیدار است در امارات به مصاف الرفاع بحرین می‌رود. هرچند که شهرخودرو هنوز از دایره مدعیان قهرمانی این فصل لیگ خارج نشده است ولی این تیم از فرم مطلوب خود کاملاً فاصله گرفته است و در ۷ بازی قبلی خود تنها یک پیروزی کسب کرده است. شهرخودرو در تعطیلات نیم‌فصل سرمربی خود، یحیی گلمحمدی را از دست داد و مجتبی سرآسیابی سرمربی این تیم شده است.
کسب مجوز حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اهمیت به سزایی دارد ولی شاید این مسئله برای مهدی رحمتی از همه مهم‌تر باشد. این دروازه‌بان در صورت صعود شهرخودرو به مرحله گروهی لیگ قهرمانان می‌تواند آمار کلین‌شیت خود را بهبود بخشد.
الرفاع بحرین قدمتی نزدیک به ۸۰ سال دارد ولی سابقه این تیم در آسیا بسیار مختصر و ناچیز است این تیم تنها در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۰۴ حضور داشته که در مرحله گروهی حذف شده است. الرفاع در این فصل لیگ بحرین عملکرد خوبی نداشته و با یک بازی کمتر تیم هشتم جدول ۱۰ تیمی این کشور است. تیمهایی ایران تاکنون در لیگ قهرمانان با تیمهای بحرینی دیدار نداشته‌اند و این نخستین مصاف محسوب می‌شود.
تیم پیروز این مسابقه ۸ بهمن ماه در قطر به دیدار السیسیله می‌رود تا تکلیف تیمهای حاضر در گروه B مشخص شود.

نظرات کاربران
شازده آبی
حریف شهر خودرو، ضعیفه. ... .ب امید موفقیت نماینده ایران. ... .یحیی هم اصن وجدان درد نداره ک وسط فصل بخاطر مبلغی بیشتر ول کرد رفت :)))))
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲:۰۰
پاسخ
26
63
شیاطین سرخ
خطاب به شازده: اون موقع که شما جعل تقلالی ها فیروز کریمی سرمربی استقلال اهواز رو بزپر گرفتین ازش وجدان داشتین؟؟؟؟؟؟؟
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۶:۵۳
54
3
شیاطین سرخ
با ارزوی موفقیت برای پدیده تو پلی اف.پدیده تنها تیم ایرانه که از پلی اف بالا میاد. سچرخه سواران اگر مثلا الکویت رو هم بزنه الریان خاطره شیرین شیشهای العین رو براشون زنده میکنه به نغعشونه قبل از اینکه یک بار دیگه تیمه سچرخه سواران جعلتقلال متخصصه ابروریزی تو اسیا جلو الریان ابروریزی کنن مثل جلو العین جلو الکویت سرسنگین ببازن که کارشون به اونجا نکشه جعل تقلالی های حسرت به دله امجدیه چی
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۹:۲۴
پاسخ
51
1
تاج آسیا
باشه فقط تو گریه نکن باشه پتو رو بکش فقط گریه نکن
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۵:۲۶
2
21
امیرحسین ف
ببین من هم مثل تو یک پرسپولیسی دو اتیشم(اگه تو هم باشی) اما اینو باید هممون نه فقط ما پرسپولیسی ، همچنین استقلالی ها و سپاهانی ها و مشهدی ها که خودمم مشهدی ام این که ، تو آسیا قرار نیست استقلال یا .... بازی کنن قراره نماینده ایران بازی کنه پس بهتره برای هم دعای خیر کنیم تا ....
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۳:۲۹
5
22
محسن
مشخصه بد جور عقده زده بالا
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۴:۵۷
1
14
ستارگان سرخ ایران
ایندفعه درحق همه مون ظلم کردن امیدوارم چهارتا نماینده مون موفق باشن
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۳:۴۷
3
14
متنفر از فوتبال دفاعی
به عنوان پرسپولیسی که کارش از دو آتشه و سه آتشه گذشته و جهنمی از آتشه میگم به خاطر ناجوانمردی afcدوست دارم استقلال به مرحله گروهی راه پیدا کنه (استثنابرای اولین بار )
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷:۲۱
3
26
ستارگان سرخ ایران
به امید برد شهرخودرو ولی ای کاش بازیکنان جدیدشون هم بودن
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۴:۳۲
پاسخ
0
68