پیولی به دنبال رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا

پیولی به دنبال رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا

705
14:30
20 آبان 1395
پیولی به دنبال این است که اینتر را به بازی‌های لیگ قهرمانان فصل آینده برساند.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیولی به دنبال این است که اینتر را به بازی‌های لیگ قهرمانان فصل آینده برساند.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از فوتبال ایتالیا، استفانو پیولی به بازیکنانش گفته است که آن‌ها هنوز هم برای رسیدن به لیگ قهرمانان فصل آینده فرصت دارند. اینتر که فصل را با امید حضور در جمع 3 تیم برتر آغاز کرده بود، پس از نتایج ضعیف دی‌بوئر، حالا در رده نهم جدول قرار دارد.

حالا منابع ایتالیایی خبر داده‌‌اند که پیولی در جمع شاگردانش به آن‌ها گفته است که هنوز باید هدف رسیدن به لیگ قهرمانان را داشته باشند. این درحالی است که فاصله نراتزوری با میلان رده سومی به 8 امتیاز رسیده است. ضمن اینکه فاصله آن‌ها با یوونتوس صدرنشین نیز 13 امتیاز شده است.

رم پارسال درحالی که از اینتر رده سومی عقب بود، در نهایت با اختلافی 13 امتیازی فصل را به پایان رساند. فصل اول پیولی در لاتزیو نیز درحالی با 5 امتیاز اختلاف نسبت به ناپولی و کسب جایگاه سوم به پایان رسید که تا هفته بیست و دوم، لاتزیو 8 امتیاز از ناپولی عقب بود.  و از همه جالب‌تر میلان الگری در فصل2012-13 بود که در 12 بازی اول، 14 امتیاز کسب کرده بود که از امتیاز کنونی اینتر نیز 3 امتیاز کمتر بود. در نهایت اما روسونری با کسب 72 امتیاز توانست به جایگاه سوم فصل دست یابد.

1405

نظرات کاربران