پیکان صفر- پرسپولیس صفر/ تعارف صدر جدول به تراکتورسازی

پیکان صفر- پرسپولیس صفر/ تعارف صدر جدول به تراکتورسازی

66461
17:08
04 آذر 1395
سایت رسمی برنامه نود- دیدار تیمهای پرسپولیس و پیکان از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدای شهرقدس آغاز شد و با تساوی بدون گل به پایان رسید. در لحظات پایانی سیدجلال حسینی و دیرک دروازه دروازه پرسپولیس را نجات دادند تا قرمزها بازنده از میدان خارج نشوند.

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیمهای پرسپولیس و پیکان از ساعت 15:15 در ورزشگاه شهدای شهرقدس آغاز شد.

به گزارش وب سایت نود، دو تیم در هفته یازدهم مسابقات لیگ به مصاف هم رفتند.

ترکیب پرسپولیس: رادوشوویچ، سيد جلال حسینی، محمد انصاری، كمال كاميابي‌نيا، محسن ربيع‌خواه، علی عليپور، حسين ماهينی، محسن مسلمان، مهدی طارمي، فرشاد احمدزاده و وحید امیری.

ترکیب پیکان: رحمان احمدی، سیاوش یزدانی، امیرحسین صادقی، مهدی شیری، آرمان قاسمی، ماهان رحمانی، محمد صادق بارانی، سیامک نعمتی، مرتضی آقا خان، ابوالفضل ابراهیمی و گادوین منشا.

 

دقایق حساس نیمه اول:

دقیقه 2: پاس عمقی فرشاد احمدزاده برای مهدی طارمی وی را صاحب موقعیت گلزنی کرد اما ضربه آرام او را احمدی به راحتی مهار کرد.

دقیقه 5: روی فرصت طلبی بازیکنان پرسپولیس، مهدی طارمی پشت محوطه جریمه پیکان صاحب فرصت شد که باز هم احمدی توپ را مهار کرد.

دقیقه 9: روی حرکت انفرادی گادوین منشا می رفت تا دروازه پرسپولیس باز شود که دفاعِ گلر و مدافع پرسپولیس در شرایطی سخت مانع از این مهم شد.

دقیقه 20: گادوین منشا روی پاس پشت دفاع هم تیمی هایش با گلر پرسپولیس تک به تک شد که رادوشویچ با خروج به موقع مانع از گلزنی منشا شد. 

دقیقه 22: ارسال وحید امیری از جناح چپ، به مهدی طارمی رسید که 2 مدافع پیکان را در اطراف خود می دید اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه احمدی به بیرون رفت.

 دقیقه 39: خطای امیرحسین صادقی چسبیده به محوطه جریمه پیکان برای این تیم با یک ضربه آزاد همراه بود که محمد انصاری آن را به بیرون زد.

 

دقایق حساس نیمه دوم:

دقیقه 53: گادوین منشا باز هم صاحب موقعیت شد اما تعادلش را از دست داد تا نتواند ضربه خوبی به توپ بزند.

 دقیقه 60: ارسال از جناح راست مسلمان با ضربه سر مهدی طارمی همراه شد اما توپ او با اختلاف کم از بالای دروازه پیکان به بیرون رفت.

دقیقه 63: ضربه فنی اما آرام منشا که روی یک موقعیت خطا نصیب پیکان شد را گلر پرسپولیس به آسانی مهار کرد.

دقیقه 65: روى هجوم پیکانى ها محمد انصارى براى قطع پاس حریف توپ را با دست لمس کرد که داور با دادن کارت زرد دوم او را از زمین اخراج کرد.

دقیقه 87: حرکت انفرادی منشا، دفاع پرسپولیس را به آسانی به هم ریخت و می رفت ضربه او وارد دروازه پرسپولیس شود که با برخورد به دفاع پرسپولیس به کرنر رفت.

دقیقه 89: ضد حمله پرسپولیسی ها توسط رضاییان، مهدی طارمی را صاحب فرصت کرد اما ضربه او را مدافع پیکان در حالی که احمدی هم خروج کرده بود به بیرون زد.

دقیقه 93: منشا در شرایط تک به تک به توپ ضربه زد که رادوشوویچ دروازه بان پرسپولیس مانع عبور توپ شد و در ریباند دیگر بازیکن پیکان به سمت دروازه خالی ضربه زد که سید جلال حسینی و دیرک دروازه با هم اجازه ندادند که توپ وارد دروازه پرسپولیس شود. البته در تصویر تلویزیونی به سختی می شد تشخیص داد که نوک پای سید جلال حسینی به توپ برخورد کرده است. ظاهرا توپ پس از برخورد با نوک پای سید جلال حسینی مسیرش منحرف شد و به دیرک دروازه برخورد کرد تا دروازه قرمزها باز نشود.

برای تماشای خلاصه بازی اینجا کلیک کنید.

2051

نظرات کاربران
mehran
یک نفر به برانکو تفاوت آقای ساسان انصاری و احمد زاده رو نشون بده. من نمیدونم این احمد زاده چرا همیشه فیکسه هیچ کاری هم غیر از خراب کردن گل بلد نیست. آقای برانکو جواب بده؟؟؟؟؟
۰۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳:۲۱
پاسخ
0
1
بیش از چهل سال هواداری پرسپولیس
مدت زیادی است بخاطر سوءاستفاده نکردن طرفداران تیم رقیب و بوجود نیاوردن حاشیه،تمامی طرفداران منطقی و فهیم پرسپولیس سکوت پیشه کرده و نتایج مثبت تیم هم دخیل در این وضعیت ، اماعلامت سئوال های بزرگی طرفداران بیشمار سرخپوشان را رنج میدهد، واز برانکو تقاضای توجه و پاسخگوئی داریم . یک ، این بازیکنان اوکراینی به چه درد تیم میخورند!! جز اینکه در شرایطی که ۲ مدافع وسط که کارت زرد گرفته اند را نمیتوانی تعویض و یا جا بجا کنی !! حداقل قبل از اخراج انصاری میتوانستی تدبیری بیندیشی ...دوم ، واقعا بازی ندادن یا دیر آوردن رامین منطقی است ! یا احساسی ؟!!!!! و شک میکنیم که آیا برانکو هم ..........؟!!! سوم ، اسم ها در زمین بازی نمیکنند ، چرا از جوانان با انگیزه ، که کم هم نداریم ، استفاده میکنید ؟! ۴.....و.......... امیدوارم یکی از نزدیکان تیم (( خوردبین ، زادمهر ، عبدی و....)) به بران مشاوره و توصیه های لازم را بنماید . به امید حاکم شدن فوتبالی زیبا در کشورمان . جمشید
۰۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۱۸:۴۱
پاسخ
2
0
امیر
خخخخ استقلالیا خیلی بانمکنااا تو ورزشگاه ازادی دقه 8 و خورده ای به پیکان یه گل شانسی زدن یک یک شد اومدن اینجا کری میخونن
۰۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۴:۴۵
پاسخ
1
5
پپه رینا
ضعف شدید خط حمله پرسپولیس باز هم باعث بدبختی این تیم شد سه مهاجم پرسپولیس : مهدی طارمی + علی علی پور + ولادیمیر پریمیوف ۱۰ بازی = ۲۷۰۰ دقیقه (برای هر سه مهاجم) / ۷ گل زده / ۰/۰۰۶ گل = آمار واقعا افتضاح و شرم آور حال اگر تعداد موقعیت های ایجاد شده رو هم اضافه کنیم وضعیت خیلی خیلی بدتر می شود!!!
۰۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۴:۰۸
پاسخ
5
2
mohammadreza
دوستان ب یه نکته دقت کرده بودین؟؟ک ششتقلالیا فهمیدن پرسپولس چقد تیم بزرگیه ک این همه جبهه گرفتن اونم براچی؟؟فقط بخاطر یه مساوی(نیس خودشون همیشه میبرن!!خخخ)..در اینجور مواقع باید افتخار کرد ب پرسپولیس واقعا از این بابت خیلی خوشحالم ک انقد حسود داره
۰۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۰۳:۴۳
پاسخ
4
5
میلاد اس
من فقط به قشقایی افتخار میکنم.
۰۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۲:۴۹
3
2
مسعود گل باشی(استقلال واقعی)
باشه تو حرص نخور پسته بخور
۰۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۰:۳۸
4
1
یلدا
بازی سختی بود خسته نباشید عزیزانم...
۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۷:۱۷
پاسخ
3
2
پسر سرخ
اقای گل باشی هیچی از فوتبال نمیدونی حرف نزن مصاحبه غیاثی رو که تو همین سایت زده رو بخون بعد در مورد سرورت اظهار نظر کن تیم ما یه بازی شانس اورد ،تیم شما که کل تاکتیکش سیو ها رحمتی چی داره اخه تیم ششم جدولی که نبایدبا صدرنشین کری بخونه یک بار نشد گل باشی اظهار نظر فنی کنه ادمین اگر استقلالی نیستی بچاب
۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۶:۲۴
پاسخ
3
2
میلاد اس
یه نکته جالب تو حرفت خودتون میگید تیمتون رو سیو های رحمتیه بعد خودتون میگید رحمتی فلانه فلانه یعنی با خودتونم مشکل دارید چه برسه با بقیه خخخخ
۰۵ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۵:۰۱
2
1
محسن
اتوبوس و داور بنز پرسپولیس رو متوقف کردند.کامپیوتر هنگ کرد.اتوبوس پیکان به زودی در ایران خودرو.ادمین بچاپ.
۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۰۱:۱۷
پاسخ
2
3
علیرضا
پرسپولیسی که شما میگین اینه که با پیکان مساوی میکنه. واقعا که..... خیلی واسه تون متاسفم....
۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۹:۴۶
پاسخ
1
3
محسن
کامپیوتر با داورم هنگ کرد..نام باشگاه اتوبوس اسکانیا یا ژیان بشه بهتره
۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۲۶:۵۹
پاسخ
1
4
Mahdi
چه کنیم دیگه ما پرسپولیسی ها باید با این وقفه های بیخود لیگ بسازیم مرسی بچه ها مرسی برانکو
۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۰:۱۴
پاسخ
8
4
sina
واقعا این طارمی مهاجم به درد نخوری هست. مهاجمی که از پنج_ شش تا موقعیت مناسبی که نصیبش می شه، یکی رو به گل تبدیل نکنه، به درد نمی خوره.. یه ضربه سر تو چارچوب نزد.. برانکوی عزیز هم که رضاییان رو می شونه روی نیمکت و بعدش می گه همه خوبن و کیه به جای رضاییان بذارم بیرون. باید به پروفسور عرض کرد که اون داخل زمینی ها عرضه سانتر درست ندارن..
۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۴۰:۵۵
پاسخ
3
6
امیر
تراکتور رفت صدر جدول تا پایان لیگ
۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۹:۰۲
پاسخ
6
3
حسین
برانکو اخر مربیگریش همینقده.اگه طارمی هم تافردا صبح گل نزنه بازم فیکس بازی میکنه ولی رامین...
۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۷:۵۴
پاسخ
3
4
سعید
بازی صفر صفر شد اما بازی بود ! حالا استقلال صفر صفر میکنه یعنی هیچ جنبده ای طاقت نمیکنه یه دقیقه بازی اونارو تحمل کنه هروقت بازی جذاب تونستین برگزار گنید اونوقت بیاین حرف بزنید
۰۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۳۰:۰۴
پاسخ
4
6