پیکان 0-1 نساجی/ شهر خسته، شهر شادان شد

پیکان 0-1 نساجی/ شهر خسته، شهر شادان شد

3803
17:03
15 آذر 1397
نساجی و پیکان در قالب هفته پانزدهم لیگ برتر ایران به مصاف هم رفتند

به گزارش وبسایت نود، دو تیم پیکان و نساجی در حالی به مصاف هم رفتند که پیکان با شکست در پنج دیدار اخیرش با بحران کامل دست و پنجه نرم می کرد و پیش از آغاز این دیدار نیز مجید جلالی نام شش بازیکن را از لیست این دیدار خط زد. نساجی نیز به میانه های جدول رسیده بود و از خطر سقوط خود را دور می دید. هرچند اختلافش با منطقه سقوط ناچیز بود و نیاز مبرم به کسب سه امتیاز این دیدار داشت. در این دیدار تقابل استاد و شاگرد را شاهد بودیم. جواد نکونام سرمربی نساجی پیش از این در پاس تهران تحت نظر مجید جلالی بازی می کرد.

ترکیب پیکان
وحید شیخ ویسی، حجت حق وردی، سجاد مشکل پور، امیرحسین جدی، ابوالفضل رزاقپور، مگنو باتیستا، محمد خدابنده لو(کوشکی 90)، سامان نریمان جهان(آل کثیر 69)، شاهین ثاقبی(خانزادی 87)، سعید واسعی و محمد قاضی
سرمربی مجید جلالی

ترکیب نساجی
حامد لک، فرشاد فرجی، مهرداد عبدی، محمد آبشک، علی اصغر عاشوری(احمد نور نعیمی 92)، حمیدرضا دیوسالار(ممشلی 79)، سجاد آشوری، جورجی ولسیانی، احمد عبدالله زاده، امید سینک، شاهین مجیدی
سرمربی جواد نکونام

اخطار
خدابنده لو(30) از پیکان
دیوسالار(33) عبدی (83) از نساجی

شرح گل
دقیقه 87: ضد حمله سریع نساجی و ارسال توپ از جناح چپ با ضربه سر مجیدی به زیبایی به زاویه مخلف دروازه رفت و دور از دستان شیخ ویسی به تور چسبید.

با این پیروزی، نساجی هم امتیاز با پیکان 16 امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر در رده نهم و زیر این تیم در جدول قرار بگیرد. شاگردان نساجی با این پیروزی بالاخره خود را از ناحیه سقوط کندند و حالا رتبه خود را تک رقمی می بینند. 

گزارش تصویری اختصاصی بازی را اینجا ببینید.

1004

نظرات کاربران
کی روش.مورینیو.فرگوسن
جووونم نکونام
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۰۲
پاسخ
10
16
reza
جلالی بعد این همه سرمربیگری ونتایج بد چرا فوتبال ..... لیگ ایران بازیچه شده وقهرمانی هم میخواد
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۳:۳۵
پاسخ
32
11