پیکان 1-2 تراکتورسازی تبریز/ برتری شاگردان تقوی با دو گل زودهنگام

پیکان 1-2 تراکتورسازی تبریز/ برتری شاگردان تقوی با دو گل زودهنگام

5595
17:29
11 آبان 1397
شاگردان محمد تقوی در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر با نتیجه دو بر یک مقابل میزبان خود به برتری رسیدند.

وبسایت رسمی برنامه نود - شاگردان محمد تقوی در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر با نتیجه دو بر یک مقابل میزبان خود به برتری رسیدند. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های پیکان و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت های هفته یازدهم لیگ برتر از ساعت 15:30 امروز در ورزشگاه شهدای شهر قدس به مصاف یکدیگر رفته بودند که در پایان شاگردان محمد تقوی با نتیجه دو بر یک به برتری رسیدند. 

گل های این دیدار توسط محمد طیبی در دقیقه 5 و دانیال اسماعیلی فر در دقیقه 10 برای تراکتور سازی و محمد قاضی در دقیقه 74 برای تیم پیکان به ثمر رسید. 

داور وسط: علی بای کمک ها: آرمان اسعدی و مهدی الوندی

ترکیب دو تیم:

پیکان

وحید شیخ‌ویسی، سجاد مشکل‌پور، حجت حق‌وردی، مهران موسوی، مگنو باتیستا، مهدی شیری، آرمان قاسمی (از دقیقه 46- ابوالفضل رزاق پور)، امیرحسین کریمی، مهدی مومنی، عیسی آل‌کثیر ( از دقیقه 65- سامان نریمان جهان) و محمد قاضی

سرمربی: مجید جلالی

تراکتورسازی تبریز

محسن فروزان، محمد طیبی، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی‌پور، ایمان سلیمی، دانیال اسماعیلی‌فر، علیرضا نقی‌زاده ( از دقیقه 85 - محمدرضا آزادی)، مسعود شجاعی، یوکیا سوگیتا ( از دقیقه 1+90 - احسان پهلوان)، لی هری اروین ( از دقیقه 63 - علی طاهران) و آنتونی استوکس

سرمربی موقت: محمد تقوی

دقایق حساس: 

دقیقه 4: مسعود شجاعی توپ را به داخل محوطه جریمه تیم میزبان ارسال کرده و آنتونی استوکس شوت زیبایی زد که توپ با واکنش دروازه بان پیکان از بالای دروازه راهی کرنر شد. 

دقیقه 5: (گل اول تراکتورسازی) احسان حاج صفی توپ را طریق ضربه کرنر به داخل محوطه جریمه ارسال کرده و توپ پس از با برخورد با چند بازیکن توسط محمد طیبی در شلوغی محوطه جریمه وارد دروازه شد.

دقیقه 10: (گل دوم تراکتورسازی) احسان حاج صفی با ضربه کرنر توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کرده و دانیال اسماعیلی فر توانست با ضربه سر دومین گل تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 14: مهدی مومنی توپ را یه داخل محوطه جریمه ارسال کرد که در ادامه توپ با ضربه سر عیسی آل کثیر با تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت. 

دقیقه 19: احسان حاج صفی با استفاده از ضد حمله توپ را به آنتونی استوکس در داخل محوطه جریمه پاس داد ولی ضربه این بازیکن را دروازه بان تیم پیکان تصاحب کرد. 

دقیقه 33: محسن فروزان با ضربه بلند توپ را ارسال کرد که توپ پس از برخورد با بازیکن تراکتورسازی در اختیار آنتونی استوکس قرار گرفت که توپ با ضربه این بازیکن از کنار دروازه راهی بیرون شد.  

دقیقه 36: مهدی مومنی در داخل محوطه جریمه توپ را با شوت پر قدرت به سمت دروازه تراکتورسازی ارسال کرد که محسن فروزان با دست توپ را راهی کرنر کرد. 

دقیقه 72: کارت زرد داور به مگنو باتیستا از تیم پیکان

دقیقه 74: (گل تیم پیکان) بازیکن تیم پیکان توپ را به پشت محوطه جریمه تراکتورسازی ارسال کرد، سپس مدافع تیم میهمان توپ را به هوا شوت زد و در ادامه با اشتباه محسن فروزان همراه شد که محمد قاضی توانست با استفاده از دروازه خالی، گل تیمش را به ثمر برساند. 

دقیقه 75: کارت زرد داور به شاهین ثاقبی از تیم پیکان 

دقیقه 82: سوگیتا از سمت چپ زمین مسابقه توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد که در ادامه توپ با ضربه آنتونی استوکس در اختیار دروازه بان تیم پیکان قرار گرفت. 

دقیقه 86: حمله خطرناک بازیکنان تراکتورسازی از سمت راست زمین مسابقه با شوت محکم آنتونی استوکس همراه شد که وحید شیخ ویسی توپ را به کرنر فرستاد. 

دقیقه 90: شاهین ثاقبی توپ را از پشت محوطه جریمه تراکتورسازی ارسال کرد که توپ از بالای دروازه محسن فروزان راهی بیرون شد. 

گفتنی است، تیم تراکتورسازی تبریز با این نتیجه در جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر 19 امتیازی شده و پیکان نیز با یک بازی کمتر 16 امتیازی باقی ماند. 

20441

نظرات کاربران
مهدی تی تی از تهران
امروز ورزشگاه بودیم جو خیلی خوبی داشت تیممون هم خداروشکر خوب بازی کرد دفاع کم اشتباه کار کرد استوکس اگر یه کم بیشتر دقت می کرد گلهای زیادی میزدیم .پیکان تیم خوبیه اولین شکست خانگی ش بود .ان شالله بازی های بعدی هم میبریم
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۶:۳۸
پاسخ
0
28
تراکتورکبیر
باتشکرازدوستانی که به ورزشگاه قدس رفتن وازتیم حمایت کردند تیم هنوز هماهنگی کاملو نداره ولی بازم پیشرفت کرده و تعداد گل دریافتی کاهش زیادی داشته.و مسلط بازی میکنن
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۲۶
پاسخ
1
25
علی
مبارک است. برد خوبی بود. حیف که دلهره اواخر باعث شد به حد کافی از این برد لذت نبریم. امروز تیم موقعیت به حد کافی خلق کرد لکن بی دقتی و خودخواهی مانع زدن گل های بیشتر شد.
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۳:۵۹
پاسخ
2
50
R
تبریک تبریک تبریییییک!!!! تبریک به همه هواداران تو دفاع امروز عالی بودیم و همینطور شجاعی ، درسته که فروزان اشتباه کرد ولی یه موقعیت شوت 100 درصد رو گرفت میشه گفت این به اون در!!! در کل معلوم بود رو نقاط ضعفمون کار شده بود خوبم کار شده بود خصوصا تو دفاع و این یعنی روزای خوبی در راهه !! یاشاسین تراکتور..
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۱:۴۰
پاسخ
6
76
فرشاد
یاشاسین تراختور.برد خیلی عالی و مهمی بود.به امید قهرمانی تراختور.تشکر از هوادارن تراختور که همه جای ایران طرفدار دارن و ورزشگاه را پر کردن.و امان از دست فروزان که یه بردی که میتونست با خیال راحت بدست بیاد با اشتباه بی موردش باعث استرس شد تا بازی با پیروزی تموم بشه.
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۷:۲۱
پاسخ
7
84
تبریز
دیگه آرام آرام تیم داره درست میشه خدایا شکر
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۳:۳۰
پاسخ
5
83
تهران تراختورچیلاری
بالاخره برنامه ریزی کردیم رفتیم ورزشگاه...یاشاسین....خداروشکر دست خالی برنگشتیم
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۴:۲۲
پاسخ
8
89
فرشاد
خسته نباشین.یاشاسین هواداران تراختور در سراسر ایران.
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸:۵۷
4
59
Tractur
نیمه اول که عالی بودیم،ولی بازم قدر موقعیت های زیادمون رو نمیدونیم،انشالله نیمه دوم بهتر بازی کنن
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۰:۳۳
پاسخ
9
111
کی روش
اخباری از فروزان بدتر است اخباری دیگر توی اوج نیست و گرنه سایپا همین طور رایگان ردش نمی کرد
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶:۲۶
27
27
ناصر
رضاییان هم که داره میاد دیگه میشه گفت تراکتور از نظر فاز هجومی فوق العاده س ولی دفاع ها و لرد اعظم محسن فروزان تیمو به فنا میدن کاش لااقل اخباری رو بیارن
۱۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰:۴۰
17
80