پی‌اس‌جی قصدی برای تمدید قرارداد بوفون ندارد؛ اسطوره در پایان راه؟

پی‌اس‌جی قصدی برای تمدید قرارداد بوفون ندارد؛ اسطوره در پایان راه؟

3819
18:28
18 اردیبهشت 1398
قرارداد بوفون با متمول های فرانسوی در ماه آینده به پایان خواهد رسید.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از بیلد، جیان‌لوییجی بوفون دروازه بان 41 ساله و اسطوره ای ایتالیایی در تابستان 2018 با قراردادی یک ساله به پاریسن‌زرمن پیوست. قرارداد او با پاریسین تا 30 ژوئن 2019 اعتبار دارد اما اکنون خبر رسیده که باشگاه فرانسوی قصدی برای تمدید این قرارداد ندارد. 

آن گونه که بیلد گزارش داده، پی‌اس‌جی تصمیم دارد تا کوین تراپ، دروازه بان آلمانی خود را بعد از یک فصل حضور قرضی در آینتراخت فرانکفورت به پارک دو پرنس بازگرداند و او را در کنار آلفونس آرئولا قرار دهد. در چنین شرایطی جایی برای بوفون باقی نخواهد ماند.

بوفون که بعد از گذراندن محرومیت خود (که از فصل قبل و حضور در یوونتوس گریبانگیر او بود) تبدیل به دروازه بان اصلی پاریسن‌ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا شده بود، نتوانست عملکرد خوبی در این مسابقات داشته باشد. او در 5 بازی 6 گل دریافت کرد و تنها یک بار دروازه خود را بسته نگه داشت. شاید اشتباهات بزرگ او در بازی مقابل منچستریونایتد، موجب شده تا مدیران پاریسن‌ژرمن تصمیمی برای تمدید با او نداشته باشند.

او در رقابت های لیگ یک فرانسه نیز 15 بازی انجام داده و با دریافت 14 گل، در 6 مسابقه کلین شیت داشته است. بوفون در ماه های اخیر جایگاه خود را به آرئولا واگذار کرده و از 13 مسابقه اخیر پی‌اس‌جی در لیگ، تنها در 4 مسابقه حضور داشته است.

7712

نظرات کاربران
Mostafa B
بوفون همیشه بهترینه چون اسطوره اخلاقه بنظر من هنوز باید ادامه بده و راه اشتباهش برگرده سمت ی تیم ک توش ثابت باشه تا بتونه ارزشهاش نشون بده مثلا آرسنال یا والنسیا.راهی ک ایکر مقدس هم رفت و نتیجه داشت
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۱:۴۹
پاسخ
5
40
Wien
هر آغازی یک پایانی داره،متاسفانه هیچ بازیکنی ابدی نیست،پایان بعضی بازیکنان واقعا ناراحت کننده س،خیلی از خاطرات فوتبالی ما با بوفون گره خورده،حقش حداقل یک چمپیونز لیگ بود،حیف.
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۵:۳۱
پاسخ
4
35
عشقممم نیمار
بهتر ..در ضمن .. شنیدم ک امروز نیمارم با دراکسلر دعوا شدید کرده و‌ با این حیله ک‌در بارسا هم‌ انجام‌ داد و با سمدو‌ دعوا کرد.. پاریسن ژرمن روش قیمت گذاشته و‌ رسما خواهان فروش نیمارم شده :-) اونایی ک‌ میگفتن ..زندان ناصرخلاف کجاااان ؟؟ :-)
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۳:۴۸
پاسخ
33
3
kian
عشق است بوفون برترین گلر جهان
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹:۱۹
پاسخ
2
45
تاجی رئالی قدیمی(سلطان فقط CR7)
من تیم دومم یونتوسه،خیلی ناراحت کنندست که بوفون نتونست چمپیونز لیگو ببره،بخدا خیلی زور داره بازیکنی تو پنج تا فینال پی در پی بازنده باشه که متاسفانه سرنوشت با بوفون بی رحم بود،دیگه باید خداحافظی کنه
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۹:۰۱
پاسخ
5
36
6*4
شاید هنوز شانس داشته باشه اگه برگرده به یووه
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲:۳۱
پاسخ
4
39
تاجی رئالی قدیمی(سلطان فقط CR7)
امیدوارم برگرده یووه و سال بعد بتونن با رونالدو قهرمان اروپا بشن
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰:۴۸
3
10