چراغ سبز هافبک منچستریونایتد به اتلتیکو مادرید

چراغ سبز هافبک منچستریونایتد به اتلتیکو مادرید

7920
19:28
19 آبان 1396
اتلتیکو مادرید به دنبال جذب هافبک اسپانیایی منچستریونایتد است.

وبسایت رسمی برنامه نود - اتلتیکو مادرید به دنبال جذب هافبک اسپانیایی منچستریونایتد است. 

به گزارش وبسایت نود، باشگاه اتلتیکو مادرید بنا بر ادعای نشریه آس اسپانیا به دنبال جذب آندر هررا در تابستان آینده است و مذاکرات خودش با این بازیکن را آغاز کرده است. 

بنا بر این گزارش، دیگو سیمئونه به این انتقال چراغ سبز نشان داده و هررا هم تمایلی به تمدید قراردادش با منچستریونایتد ندارد و به طور ضمنی با اتلتیکو به توافق رسیده است. 

قرارداد هررا ۲۸ ساله که در این فصل در اکثر بازی ها نیمکت نشین بوده در تابستان آینده به پایان می رسد اما منچستریونایتد می تواند با استفاده از بندهای داخل قرارداد آن را برای یک سال دیگر تمدید کند. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
علی
یعنی من مطمئنم اگه هررا رو بارسا جذب کنه میشه مثل آردا و گومز.اگه اتلتیکو یا هر تیم دیگه ای جذبش کنه میشه مثل اینیستا و کروس.یعنی می‌خوام بگم اینقدر بارسا تو خریدهاش بدشانسه. در مورد گومز هم مطمئنم اگه میرفت رئال از ایسکو هم بهتر بازی میکرد اما تو بارسا ، هرچی انریکه و والورده بیشتر بهش بازی میدن ، بیشتر پشیمون میشن. در واقع میشه گفت سه دسته بازیکن تو دنیا وجود دارن.دسته اول که مدیران بارسا از دستشون میدن و میشه ستاره ، نمونه های بارزش آسنسیو ، تئو هرناندز و دنی سبایوس (که البته تو رئال هم بهشون بازی نمیرسه اونقدر که پرز بازیکن جذب کرده).دسته دوم هم بازیکن هایی هستن که بارسا جذبشون میکنه ، ولی عملکردشون افتضاحه، نمونه‌اش آلکاسر ، گومز و آردا.دسته سوم که بی‌نهایت ناچیز هستن که البته باز همین تعداد کثیر هم از کف بارسا میره اونایی هستن که بارسا جذبشون میکنه و عملکرد خوبی دارن که باز دو نوع اند، نوع اول که تا آخر عالی کار میکنن و تو بارسا میمونن مثل پیکه ، ماسکرانو و ویا، نوع دوم که از بارسا جدا میشن نمونه‌اش نیمار و الکسیس(البته الکسیس به خاطر حضور نیمار رفت و اون زمان خیلی به بارسا ضربه نزد) پس به نظرم زنده باد لاماسیا.البته بازیکنان لاماسیا هم دو نوع هستن که در این مغال نمی‌گنجد.
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۰۵:۲۳
پاسخ
6
11
امیر زند
ای بابا چخبره تو یونایتد؟همه میرن که دارن.بابا این چه وضعشه گفتیم مورینیو میاد دوباره میشیم منچستر زمان فرگی
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۲۶:۰۵
پاسخ
3
10