چرا ایتالیا مقصد محتمل زلاتان است؟

چرا ایتالیا مقصد محتمل زلاتان است؟

4689
17:51
27 آبان 1398
نظر همسر ستاره سوئدی می‌تواند مهم ترین عامل در راه بازگشت زلاتان به سری آ باشد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، گاتزتا دلواسپورت عنوان کرده یک دلیل خانوادگی می‌تواندمنجر به حضور زلاتان ایبراهیموویچ در رقابت های سری آ از سال آینده شود. 

زلاتان 38 ساله بعد از پایان رقابت های فصل جاری MLS و حذف لس آنجلس گلکسی، با پایان قراردادش از این باشگاه جدا شد و اکنون به دنبال باشگاهی جدید در اروپا می‌گردد. از ناپولی، میلان و بولونیا به عنوان باشگاه های ایتالیایی خواهان زلاتان یاد شده است، باشگاه هایی که اکنون می‌توانند امیدوارتر از قبل پروژه جذب زلاتان را پیش ببرند.

مطابق ادعای گاتزتا دلواسپرت، همسر زلاتان تمایل به ادامه زندگی در ایتالیا و شهر میلان دارد، هرچند به نظر می‌رسد خود زلاتان حضور در باشگاه ناپولی و بازی برای کارلو آنچلوتی را بیشتر ترجیح می‌دهد.

این نشریه ایتالیایی در ادامه عنوان کرده پائولو مالدینی، یکی از مدیران میلان در روزهای آینده با مینو رایولا سوپرایجنت زلاتان ملاقاتی خواهد داشت تا او را برای بازگشت به روسونری متقاعد کند.

زلاتان که بعد از 53 گل در 58 بازی گلکسی را ترک کرده، در سال های 2010 تا 2012 در میلان حضور داشت. او در سال های 2004 تا 2006 برای یوونتوس و در سال های 2006 تا 2009 هم برای اینتر به میدان رفته و به جو سری آ کاملا آشناست.

7712

نظرات کاربران
Man United / A.C.Milan
والا بین ناپولی و اینتر خیلی انتخاب سخته... رفتن به میلان رو فکر نمی کنم تو سر داشته باشه زلاتان همونطور که به یووه فکر نمی کنه... ولی اگر برگرده به میلان واقعا چه شود! هاکان، تئو و سوسو باید برگردن به روزای اوج (البته تئو الآن هم خیلی خوبه) و پیونتک هم به خیال رقابت با زلاتان بیشتر تلاش کنه تا یک میلان خوب دیگه رو ببینیم هرچند با میلان آلگری و میلان کارلتو خیلی فرق خواهد داشت! چون نه رونالدینهو داره نه کاکا به جاش پاکتا داره که کلا بازی تیمیش به هیچ دردی نمی خوره :| رومانیولی هم به یه زوج درست حسابی کنارش نیاز داره واقعا!
۲۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۲:۱۵
پاسخ
5
6
یه توپچی واقعی
بازگشت مرد یخی! چه شود! سری آ دوباره جذاب می شود
۲۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۳:۰۹
پاسخ
0
17