چشمی: روحم از پیشنهاد قطر و جدایی از استقلال خبر ندارد/در مورد داوری چه بگویم؟

چشمی: روحم از پیشنهاد قطر و جدایی از استقلال خبر ندارد/در مورد داوری چه بگویم؟

2432
00:25
22 اردیبهشت 1398
هافبک تیم فوتبال استقلال گفت:روزی که به استقلال آمدم با قلبم آمدم و اگر بخواهم حرفی بزنم خودم زبان دارم و حرفم را می‌زنم و امیدوارم دیگر از این حاشیه‌ها درست نکنند.

          

به گزارش وب‌سایت نود، روزبه چشمی بعد از تساوی استقلال و نفت آبادان گفت: واقعا نمی‌دانم در مورد داوری چه بگویم، چند بار در مورد داور حرف زدیم ولی همه به من گفتند                  چرا به داوری اعتراض می‌کنی، ولی اینجا همه نتیجه‌اش را دیدیم. گل سالم ما را بدون شک اشتباه اعلام کردند. توپ داخل زمین بود و داور در یک قدمی توپ خم شده اما صحنه را ندیده است. پس داور را برای چه آنجا گذاشتند؟

وی افزود: داور ۲-۳ صحنه آفساید واضح را نگرفت. یک سال است این حرف ها را می‌زنیم، اگر یکی از داوری ها به نفع ما بود همه شلوغ می‌کردند و  می‌گفتند داوری‌ها به سود استقلال است. اگر خود داور این صحنه گل ما را دید و گفت اوت شده است من دیگر در مورد فوتبال حرفی نمی‌زنم.

چشمی در خصوص اینکه امروز شایعه شده او راهی کشور قطر می‌شود گفت: فکر می‌کنم این خبر امروز منتشر شد، خیلی جالب است یک سایت روز بازی این خبر را زده است! فکر می‌کنم می‌خواهند برای من حاشیه درست کنند، هم من که اینجا بوده ام و هم مدیر برنامه‌ام از این موضوع خبر ندارند و او خودش این خبر را تکذیب کرده است. من روزی که به استقلال آمدم با قلبم آمدم و اگر بخواهم حرفی بزنم خودم زبان دارم و حرفم را می‌زنم و امیدوارم دیگر از این حاشیه‌ها درست نکنند.

4416

نظرات کاربران
محمد
مدررررررررررنتریت دفاع ایران ...خب میگفتی
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۱۳:۳۸
پاسخ
5
7
فوتبال فقط دفاع نیست
بازی ماشین سازی به لطف موعود بنیادی فر از اخراج دقیقه 1 فرار کردی حالا اینجا یه داورم شجاعت داره و اعلام میکنه .....تا مربی درست حسابی نیاد تصفیه نشیم همینه تیم
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۹:۲۸
پاسخ
6
9
ایداسادات25بهمن1380
خخخخخخخخخ مدافع مدرن
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۸:۴۶
پاسخ
74
34
وفا
یکی از عوامل بدبختی استقلال شماهستی ایکاش بری قطر راحت بشیم یا مصدومیامحروم بودی یا سوتی دادیگل خوردیم یا پنالتی دادی یا اخراج شدی یا کارت زرد بیجا گرفتی مثل امروز خدا میدانداستقلال بخاطرجنابعالی چند امتیاز ازدست داد
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۰:۰۷
پاسخ
77
20
ابو عباس
نباید چیزی بگی حاجی.بازی با ماشین که یادته دقیقه یک
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۸:۵۱
پاسخ
95
30
مستر
اره یادمه فوروارد ماشین خودشو انداخت و باید کارت زرد میگرفت که طبق معمول و قانون مصونیت در برابر استقلال داور به راحتی از صحنه گذشت.شما به فکر این باش که تشت رسوایی تیمت رو همه جا ریختن.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۷:۵۵
5
6
ایمان
بالاخره دستش را از روی گوشش برداشت اخه میخواست صدای هوادار استقلال را نشنوه
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۲:۲۲
پاسخ
86
25
علیرضا
آقای چشمی شما در مورد داوری بازی با ماشین سازی که در دقیقه 2 بازی باید اخراج میشدی و نشدی هم صحبت کن
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۱:۰۱
پاسخ
96
26