چشمی: نباید روزهای فیفا را از دست دهیم

چشمی: نباید روزهای فیفا را از دست دهیم

1124
16:03
18 مهر 1397
روزبه چشمی بازیکن تیم ملی فوتبال با بیان اینکه امیدوارم به اهداف‌مان برسیم، گفت: نباید روزهای فیفا را از دست دهیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - روزبه چشمی بازیکن تیم ملی فوتبال با بیان اینکه امیدوارم به اهداف‌مان برسیم، گفت: نباید روزهای فیفا را از دست دهیم.

به گزارش وب سایت نود، روزبه چشمی در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) تیم ملی فوتبال گفت: اردوی خوبی است و از روز گذشته تیم کامل شده است. امیدوارم از امروز تمرینات را کامل انجام دهیم و اردوی خوبی داشته باشیم تا به اهداف‌مان برسیم.

او در خصوص دیدار دوستانه سه شنبه آینده مقابل بولیوی خاطرنشان کرد: بازی‌های دوستانه در راه جام ملت‌ها به ما کمک می‌کند. در این اردو یک فیفادی را هم از دست دادیم، اگر بازی‌های دوستانه بیشتر شود، به ما کمک می‌کند.

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اینکه رقابت در خط دفاعی با حضور بازیکنان لژیونر سخت‌تر شده است و چقدر برای بازی در جام ملت‌ها امیدوار است، گفت: رقابت در تمام خطوط وجود دارد. خط حمله، دروازه و دفاع رقابت زیاد است که هم انگیزه را بیشتر می‌کند و هم رقابت را. سعی می‌کنیم رقابت کنیم که ابتدا تیم ملی نتیجه بگیرد و اگر فرصت به ما رسید بتوانیم مؤثر باشیم.

چشمی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه عراق، حریف ایران در جام ملت‌ها در تورنمنت چهار جانبه‌ای با حضور عربستان، آرژانتین و برزیل حاضر خواهد شد اما تیم ملی ایران بازی‌های دوستانه بزرگی ندارد و با این شرایط چقدر تفاوت در آماده‌سازی تیم ملی و حریفانش می‌بینید، اظهار داشت: تفاوت که مشخص است، اما فدراسیون هم تلاش خودش را می‌کند. شاید شرایط ما برای بازی دوستانه دشوار باشد، اما باید تلاش شود هم بازی‌های دوستانه بهتر انجام بدهیم و هم اینکه فیفادی را از دست ندهیم. حداقل اگر نمی‌توانیم بازی‌های درجه یک را انجام دهیم، روزهای فیفا را از دست ندهیم. مسلماً بازی با تیم‌های درجه دو و درجه سه هم برای ما خوب است، به شرط اینکه روزهای فیفا را از دست ندهیم. با این حال همانطور که گفتم تفاوت مشخص است و این مسئله کار ما را سخت‌تر می‌کند.

 

2051

نظرات کاربران
محمد
ستاره اخراج از زمین، ستاره ارتکاب پنالتی، دارای رکورد جاماندن در کورس از حریف. اینها عناوینی است که تنها چشمی توان دستیابی به آنها را داشته است. تیم ملی را فدای کرکری سرخ و آبی نکنیم، امصافاًچشمی شایسته تیم ملی نیست.
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۰:۴۱
پاسخ
6
14
مجتبی رومیان
النشالله روزبه چشمی بهترین مداقع ده سال ایران اشالله مثل جام جهانی بدرخشید
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۸:۵۰
پاسخ
24
16
اس اس دوستاره..
انشالله روزبه بهترین مدافع ایرانه چونکه ازجون دل مایع میزاره همه دیدی جام جهانی یکی از بهترینهای ایران بود باغیرت شجاع نترس
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۰۲
6
6
کیومرث
عزیز من طرفدار سر سخت کی روشم ولی کی روش در مورد چشمی نگفته بهترین دفاع ۱۰ سال اخیر ایران گفته : " مدرنترین دفاع ۱۰ سال اخیر ایران " و منظورش توانایی روزبه تو بازیسازی هست و گرنه به نظر من سید جلال حسینی بهترین مدافع ۱۰ سال اخیر ایران هست هر چند از نظر بازی سازی معمولیه . زنده باد ایران درود بر کی روش کبیر همه برای ایران
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۰:۴۵
4
10
سونامی قرمز
خیلی حرفای جالبی میزنی؟ چشمت میکنن ستاره اخراج از زمین!!!!!!!!!!!
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸:۰۳
پاسخ
17
26
کهنه سوار سرخپوش
مدافع مدرن، واقعا چقدر به تیم کیروش میای
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹:۴۰
پاسخ
17
25
شازده آبی
ملی پوش های ما هم شدن دردسر. از طرفی خوشحالیم شالوده اصلی تیم ملی، آبی هستن اما از طرفی هم برنامه های خودمون مختل شده.
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۸:۳۴
پاسخ
27
17