چشمی و  اسماعیلی همسفر استقلالی‌ها در امارات

چشمی و اسماعیلی همسفر استقلالی‌ها در امارات

4339
17:17
06 خرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - استقلال در حالی برای بازی با العین راهی امارات می‌شود که روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی هم همراه این تیم حضور دارند.

وبسایت رسمی برنامه نود -  استقلال در حالی برای بازی با العین راهی امارات می‌شود که روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی هم همراه این تیم حضور دارند.

به گزارش وبسایت نود ، فرشید اسماعیلی با اینکه برای بازی برگشت با العین محروم است اما همسفر استقلالی‌ها است ضمن اینکه روزبه چشمی هم مدت‌ها است از میادنی فوتبال دور بوده، در این سفر استقلال را همراهی خواهد کرد.

خبر دیگر در مورد وضعیت امید ابراهیمی است. هر چند مصدومیت او برطرف شده ولی این احتمال وجود دارد که علیرضا منصوریان از ابراهیمی در ترکیب ثابت استفاده نکند. البته او هنوز در این خصوص تصمیم نهایی را نگرفته است.

این دیدار دوشنبه شب برگزار می‌شود.

 

2020

نظرات کاربران
mahdi
من عاشق روزبه شمیم عالیه همین این می ارزه به کل پرسپولیس
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۰:۳۴
پاسخ
2
44
ستاره های حلبی
هروقت از مصدومیت دراومد باشه شما فعلا به کنعانی فریب خورده بگید کمتر افشاگری کنه
۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۴۱:۰۷
6
2
میثم تاجی بارسایی
روزبه سامورایی یکی ازبهترین هافبک دفاعی های ایران...
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۶:۳۱
1
21
امیر
من نمی فهمم وقتی تیم پول نداره چرا هی اینا رو با خودشون می برن! آخه 52 نفر دارن میرن دبی که چی؟ اگه وضع مالی خوب بود که باز یه چیزی ولی آخه این طوری باز هم هی باید منتظر شکایت های فیفا باشیم!
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۶:۵۵
پاسخ
34
7
mehrab
بالاخره روزبه چشمی هم اومد امیدوارم آماده باشه این روزا چون فقط برای فصل آینده باید بازیکن های آماده رو نگه داره دیگه ما استقلالی ها فصل بعد با در رده 2 بودن راضی نمیشیم چون جای استقلال کاملا مشخصصه 1 1 1 فقط همین ...
۰۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۳:۱۴
پاسخ
1
43