چلسی برای جذب ویدال با بایرن مونیخ وارد مذاکره شد

چلسی برای جذب ویدال با بایرن مونیخ وارد مذاکره شد

4053
16:18
12 دی 1396
آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی و سابق یوونتوس خواستار همکاری مجدد با بازیکن سابقش است و نشریات آلمانی از آغاز مذاکرات دو طرف برای انجام این انتقال خبر می دهند.

وبسایت رسمی برنامه نود - آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی و سابق یوونتوس خواستار همکاری مجدد با بازیکن سابقش است و نشریات آلمانی از آغاز مذاکرات دو طرف برای انجام این انتقال خبر می دهند.

به گزارش وبسایت نود، آرتورو ویدال، هافبک شیلیایی بایرن مونیخ پس از انتقال از یوونتوس به این تیم همواره با حواشی و از جمله شایعه جدایی اش از این تیم بر سر زبان ها و تیتر رسانه ها بوده است. حال به نظر می رسد جدایی او از باواریایی ها بیش از پیش محتمل است.

بیلد آلمان گزارش می دهد که با نهایی شدن انتقال لئون گورتسکا، هافبک جوان و آلمانی شالکه به بایرن مونیخ و ورود او در تابستان آینده، چلسی در حال مذاکره با قهرمان آلمان است تا بتواند با انتقالی گران قیمت ویدال را به لندن بکشاند. بیلد در گزارش خود اشاره می کند که به دلیل قرارداد داشتن ویدال با بایرن مونیخ تا تابستان سال 2019، این باشگاه تنها در صورت دریافت پیشنهاد مناسب حاضر به فروش او خواهد بود.

ویدال یکی از بازیکنان مورد علاقه آنتونیو کونته، سرمربی ایتالیایی چلسی است و همواره از خواستش برای همکاری مجدد با این بازیکن صحبت کرده است.

1721

نظرات کاربران
محمدپارسا
بایرن با اینهمه خرج و درامد و برنامه ریزی ای ک داره واقعا بوندسلیگا رو احاطه کرده و جذابیتش رو ازبین برده هرچند سالی دوتا ستاره از دورتموند میگیره و با تضعیف حریف خودشو قوی ترمیکنه
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۵۱:۳۴
پاسخ
4
14
علی
ویدال یه هافبک تمام عیاره هم از لحاض تکنیکی هم فیزیکی هم روانی ولی بعضی اوقات عصبانیتش موقع از دست دادن توپ موجب خطا و اخراجش میشه به نظر من بایرن فقط در صورت جذب گورتسکا ویدال رو خواهد فروخت. ولی خداییش عجب باشگاهیه این بایرن مونیخ، بازیکن ازاد جوون میگیره و بازیکن 30 ساله رو با قیمت بالا میفروشه. یا خامس رو به 55 میلیون میگیره. سیاست آلمانی یعنی این
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۴۴:۱۷
پاسخ
5
38
علی
مافیا؟؟؟ این کلمه به غیر از اسپانیا در کل اروپا منسوخ شده بایرن مونیخ هیچ تیمی رو مجبور به فروش بازیکناش نمیکنه این خود بازیکنا هستن که عاشق پوشیدن پیراهن بایرن رو دارن. فکر میکنین چرا تیم ملی آلمان اینهمه موفقه؟ چون سیاست فوتبال آلمان در تیم بایرن خلاصه میشه ، هر آلمانی که بخواد تو تیم ملی باشه باید بیاد بایرن کناره مجرب ها بازی کنه.
۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۵:۳۸
10
14
جلوی پیشرفت دیگران را نگیر
کجاش سیاسته همه میدونن که مافیای بایرن تو آلمان نمیذاره هیچ تیمی پیشرفت کنه و این قهرمانیهاش اصلا هیچ ارزشی نداره
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۴:۰۹
22
15
شایان
زیر نود میلیون یورو نباید بفروشنش
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۰:۴۴
پاسخ
27
20