چلسی مصمم به حفظ هازارد و عقد قرارداد جدید با او است

چلسی مصمم به حفظ هازارد و عقد قرارداد جدید با او است

2512
00:27
18 مهر 1397
چلسی می خواهد هازارد را در لندن نگاه دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - چلسی می خواهد هازارد را در لندن نگاه دارد.

به گزارش وبسایت نود، مصاحبه اخیر هازارد بار دیگر چلسی را به تکاپو انداخته تا برای حفظ ستاره بلژیکی خود تلاش کند. هازارد که پیش تر هم مورد توجه رئال مادرید قرار داشت، در مصاحبه اخیر خود گفته بود:

رئال مادرید بهترین تیم دنیا است. نمی خواهم دروغ بگویم. از کودکی رویای پوشیدن پیراهن این تیم را داشتم. باید ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد. دوست ندارم هر روز راجع به این مسئله حرف بزنم اما به زودی با باشگاه درباره آینده ام مذاکره خواهیم کرد. هر کسی رویایی دارد و دوست دارد که آن به حقیقت بپیوندد.  بارها گفتم که اگر در چلسی بمانم باز هم خوشحال خواهم شد. تصمیم گیری درباره آینده سخت است. گاهی روزها تصمیم به ترک چلسی می گیریم و گاهی اوقات هم تصمیم می گیریم اینجا بمانم. می خواهم بهترین تصمیم برای خودم و همچنین چلسی را بگیرم چون این باشگاه به من کمک زیادی کرده است. نمی خواهم قول بی ارزش به هواداران چلسی بدهم. باید ببینیم چه می شود. 

حالا طبق اعلام اسکای انگلیس، سران باشگاه چلسی در تلاش هستند تا او را راضی به ماندن در استمفوردبریج کنند و در عین حال قرارداد وی را که تا سال 2020 اعتبار دارد، تمدید کنند. چلسی فصل قبل هم برای تمدید قرارداد هازارد مذاکراتی را صورت داد که به نتیجه ای نرسید. اما او در این فصل تحت نظر ساری بهترین دوران فوتبالی خود را سپری می کند و به همین دلیل چلسی اصلاً دوست ندارد تحت این شرایط، این بازیکن آماده را از دست دهد. هازارد تا به اینجای فصل هشت گل برای آبی های لندن زده است.

1878

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
من خودم‌میدونم‌ک‌هازارت ...بازیش بگیر نگیره....‌ زمان مورینیو..در دو..سه فصل ..بزور گلاش۱۰ تا میشد ..اما امسال رو‌دور افتاده و‌باز سال بعد دوبا ه افت.... درست مث صلاح ک‌ پارسال. همینطوری گل میزد ..اما امسال ..بزور یکی :-) اما با این وجود....خداکنه هازارت بره رئال ک عمو پرز ..دست از عشقممم نیمارم برداره :-)
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۹:۲۳
پاسخ
19
3
Sinaaa
چرا نمیخوای قبول کنی که نیمار بره رعال خیلی به نفعشه و از این بی حالی در میاد البته من خودم هازاردو به نیمار ترجیح میدم
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۶:۲۰
1
11
جاست چلسی
هر بازیکنی توی یه تیمی جواب میده و حالا هازارد توی چلسی روی دور افتاده و اگه بره رئال با اون هجم از ترافیک هافبک احتمالا افت بکنه
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۱:۴۹
پاسخ
8
40