چلسی ۴-۴ آژاکس؛ تساوی ۸ گله در بازی جذاب و جنجالی

چلسی ۴-۴ آژاکس؛ تساوی ۸ گله در بازی جذاب و جنجالی

5030
01:28
15 آبان 1398
دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا ادامه پیدا کرد.

به گزارش وبسایت نود، هفته چهارم دور گروهی لیگ قهرمانان با برگزاری بازی های گروه های پنجم تا هشتم آغاز شد. در گروه هفتم تیم لیون در خانه توانست با نتیجه ۳-۱ مقابل بنفیکا پیروز شود و لایپزیگ هم با دو گل در روسیه از سد زنیت گذشت. لایپزیگ با ۹ امتیاز صدرنشین است و لیون ۷ امتیازی است. زنیت هم با ۴ امتیاز در رده سوم قرار دارد.

در حساس ترین بازی گروه هشتم تیم های چلسی و آژاکس در یک بازی جذاب و جنجالی به تساوی ۴-۴ رضایت دادند. آژاکس در همان دقیقه ۲ با گل به خودی آبراهام به گل رسید اما جورجینیو تنها ۳ دقیقه از روی نقطه پنالتی توانست بازی را مساوی کند. پرومس در دقیقه ۲۰ گل دوم آژاکس را زد و ضربه آزاد تماشایی حکیم زیاش در دقیقه ۳۵ به اشتباه توسط دروازه بان چلسی وارد دروازه شد تا اختلاف به ۲ گل برسد.

فن دبیک در دقیقه ۵۵ موفق شد گل چهارم آژاکس را هم بزند اما آزپیلیکوئتا در دقیقه ۶۳ توانست یکی از گل ها را جبران کند. داور در دقیقه ۷۱ خطای هند بازیکن آژاکس را اعلام کرد و این بازیکن را با کارت زرد دومش مواجه کرد. داور با وجود اینکه در این صحنه آوانتاژ داده بود سپس بلیند را هم با کارت زرد مواجه کرد تا این بازیکن هم اخراج شود. جورجینیو توانست پنالتی اعلام شده را گل کند تا اختلاف به یک گل برسد و آژاکس ۹ نفره شود.

چلسی تنها ۳ دقیقه بعد در شلوغی محوطه جریمه توسط ریس جیمز به گل بعدی خودش هم رسید. این پایان کار نبود و چلسی در دقیقه ۷۸ بار دیگر در شلوغی محوطه جریمه این بار توسط آزپیلیکوئتا به گل رسید اما این گل به دلیل خطای هند آبراهام توسط کمک داور ویدئویی مردود شد تا بازی با تساوی ۴-۴ تمام شود.

در دیگر بازی این گروه تیم والنسیا با نتیجه ۴-۱ از سد لیل گذشت. آژاکس، چلسی و والنسیا هر سه در این گروه ۷ امتیازی هستند اما به این ترتیب به دلیل تفاضل گل در جدول قرار گرفتند.

۲۰۳۱

نظرات کاربران
توفیق
دوار دو تا کارت قرمز همزمان به دو بازیکن آژاکس داد اگر اولی رو خطا میگرفت نه پنالتی میشد نه اخراج در ضمن دیگه بازیکن دستشو کجا بزاره اگر اونجا نباشه چلسی عمرا حریف آژاکس 11 نفره میشد
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴:۳۸
پاسخ
18
32
آرین روبن
واقعا بازی های اروپایی از هر سه تا یکیش جذاب،بازی های ایران هر سی تا یکی اونم اگه یکطرف استقلال باشه
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳:۳۸
پاسخ
45
41
مرتضی
توی یک صحنه داور هم پنالتی برای چلسی گرفت هم دوتا آژاکسیو اخراج کرد. نه پنالتی، پنالتی بود نه اخراج ولتمن درست بود. داور بازی و برای چلسی دراورد
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳:۲۹
پاسخ
17
24
بیطرف
داور یگ گل آفساید برای چلسی و یک پنالتی الکی هم براش گرفت. آژاکس حریف داور نشد.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۴۸:۲۷
پاسخ
56
32
مهرداد
آره خیلی بی طرفی... اگر دو گل به خودی چلسی نبود، چلسی ۲-۴ برده بود و تازه بازیکنای آژاکس خیلی خشن بازی میکردن از اول بازی.. تو لیگ ایران با این داورا ممکنه جواب بده چون کارت نمیدن اما تو اروپا اینجوری نیست. اون بلیند یه کارت زرد داشت دوبار پشت هم بازیکنای چلسی رو زده بعد آخرش میگه چرا اخراجم کردی؟ نتیجه عادلانه این بود چلسی با تحقیر آژاکس رو میبرد.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۱:۲۴
19
24
کوان
چه فرهنگ بالایی داره تن هاگ با وجود اینکه داور اینقدر به ضررشون صوت زد هیچ اعتراضی نکرد
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۵:۰۰
پاسخ
17
64
لیورپولی دو آتیشه‌ی دهه هفتادی
عجب گروهی شده گروه چلسی و آژاکس. چلسی و آژاکس و والنسیا هر سه هفت امتیاز دارن. البته کار والنسیا سختتره چون با چلسی و آژاکس بازیش مونده. همچین گروهی تو عمرم ندیدم.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۵:۱۰
پاسخ
2
55
محمود
اره والنسیا با چلسی بازی داره اونم تو مستایا و اینم در نظر داشته باشه والنسیا تو لندن چلسی رو برد
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۴:۲۵
25
17
فقط یوونتوس
دفاع تیمای انگلیسی خیلی ضعیفن تو ucl تو هر بازی ۷ ۸ گل میخورن فقط منتظرم امسال لیورپول ب یوونتوس بخوره
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۴:۰۶
پاسخ
54
18
Sobhanreza
اونوقت شاهد از بین رفتن یووه میشیم
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۵:۲۰
0
2
لیورپولی دو آتیشه‌ی دهه هفتادی
ما که 2005 یووه رو حذف کردیم آخرش قهرمان شدیم خدا از دهنت بشنوه :)
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۹:۵۲
7
34
بارسلونا فراتر از تاریخ (تاسیس ۱۸۹۹)
بهترین گزینه در حال حاضر برای بارسا تن هاگه اولا هلندی و به فلسفه فوتبال شناور بارسا آشناست دوما دستیار پپ توی بایرن بوده و سوما شجاعتش قابل تحسینه. ۹ نفره دقیقه ۸۰ تو زمین چلسی مساوی باشی بعدشم با پنج شیش نفر حمله کنی و دوتا موقعیت گلم داشته باشی تصور کنید اگه والورده جاش بود چیکار کیکرد و قیافش دیدنی بود!!!
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۱:۵۷
پاسخ
4
60
Cfc
چی بود این بازی چقد خوبه این چلسی چقد خوبه ریس جیمز و چقدم آژاکس و زیاش عالی بودن
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۰:۴۴
پاسخ
5
59
Sajad
چقد تیم باحال و معرکه ست این آژاکس ... واقعا باریکلا اینقد منظم و با برنامه..طفلی ها نه نفره هم شدن بازم نباختن دم همشون گرم...باید فقط ایستاده دست زد واسشون... ایول اریک تن هاگ
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۹:۵۵
پاسخ
3
69