چهار باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان مدارک خود را ارسال کردند

چهار باشگاه حاضر در لیگ قهرمانان مدارک خود را ارسال کردند

5387
19:02
16 آبان 1396
مسئول کمیته صدور مجوز حرفه ای اعلام کرد چهار باشگاه تراکتور سازی، استقلال، پرسپولیس و نفت تهران مدارک خود را در سیستم AFC ثبت کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئول کمیته صدور مجوز حرفه ای اعلام کرد چهار باشگاه تراکتور سازی، استقلال، پرسپولیس و نفت تهران مدارک خود را در سیستم AFC ثبت کردند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ کمیته صدور مجوز حرفه ای اعلام کرد چهار باشگاه تراکتور سازی، استقلال، پرسپولیس و نفت تهران مدارک خود را در سیستم AFC ثبت کردند.

علاوه بر این سایر باشگاه ها نیز در این زمینه تلاش کردند تا مدارک خود را ارسال کنند و حد اکثر کمتر از یک ساعت و ده دقیقه دیگر باشگاه فرصت ارسال این مدارک را دارند.

کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای از فردا مدارک ارسالی را مورد ارزیابی قرار داده و نهایت تا روز شنبه نتایج برای تصمیم تهایی به AFC اعلام می شود.

 

1004

نظرات کاربران
اندی
کاش مدارک استقلال رو ارسال نمیکردن آخه میرن آسیا ششتایی میشن آبروی کشور رو بازم میبرن بعدش میان بازیهای حریف رو جمع و ضرب میکنن تا عدد بسازن بگن بقیه هم ششتایی ان و ششتا خوردن اشکال نداره هه
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۱۳:۴۱
پاسخ
11
40
ما شصت درصدیم شما بیست درصد
اگه جای فدراسیون باشم تیمهائی که رتبشون تو جدول دو رقمی باشه رو نمیفرستادم آسیا که تماشاگران حریف به جای تشویق تیمشون گل بشمارن و بخندن
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۲:۰۷
پاسخ
11
40
پرسپولیس محبوب ترین
یادش بخیر یک دوره استقلال رو به خاطر یک کاغذ اوت کردند ، بعدش میگن ما بزرگیم
۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۹:۰۰
پاسخ
8
45