ژنرال و نویدکیا روی یک نیمکت؛ دوستان نامحرم

ژنرال و نویدکیا روی یک نیمکت؛ دوستان نامحرم

13700
18:48
02 خرداد 1397
نویدکیا در زمان حضور قلعه‌نویی بارها به طرق مختلف اختلافش را با این مربی علنی کرده بود

وبسایت رسمی برنامه نود - آیا نویدکیا بعد از تمام چالش‌هایی که با قلعه‌نویی داشته است دستیاری او در سپاهان را قبول می‌کند؟

به گزارش وب‌سایت نود، بعد از قطعی شدن حضور امیر قلعه‌نویی در سپاهان حالا آمدن یا نیامدن محرم نویدکیا به سوژه اصلی برای هواداران این تیم تبدیل شده است. قلعه‌نویی می‌داند که هر کدام از این دو حالت می‌تواند تاثیر زیادی در روزهای حضور او روی نیمکت سپاهان داشته باشد. قلعه‌نویی  تجربه حضور در جمع زردپوشان اصفهانی را دارد به خوبی از نفوذ و محبوبیت نویدکیا هم آگاه است و طعم چالش با کاپیتان اصفهانی‌ها را هم پیش از این چشیده. به همین دلیل قبل از رسمی شدن سرمربی‌گری‌اش در سپاهان بحث حضور نویدکیا را رسانه‌ای کرد؛ بحثی که خودش هم می‌داند احتمال به وقوع پیوستن آن و شکل گرفتن این همکاری کم خواهد بود اما مطرح کردن آن و جواب منفی نویدکیا به درخواست او می‌تواند در بسیاری از چالش‌های پیش رو را به نفع قلعه‌نویی تمام کند.

نویدکیا در زمان حضور قبلی قلعه‌نویی در سپاهان بارها به طرق مختلف اختلافش را با این مربی علنی کرده بود. در مقطع کوتاهی افت سپاهان، انتقادات زیادی از کادرفنی را به دنبال داشت و نویدکیا در معدود مصاحبه‌هایش از نقش سرمربی در وضعیت بوجود آمده صحبت می‌کرد: « من بازیکن هستم و حرفی ندارم که در خصوص افت تیم بزنم، قلعه‌نویی باید جواب بدهد. چون مسائل فنی به او مربوط می‌شود نه من.»

او همچنین کنایه‌های زیادی را نصیب کادرفنی تیم کرده بود: «متاسفانه سیستم باشگاه به هم ریخته و اولین سالی است که شاهد چنین وضعیتی در سپاهان هستم. بی‌اعتمادی در باشگاه سپاهان موج می‌زند و تیم ما یکپارچگی گذشته را ندارد.»

این جملات بخشی از اعتراضات کاپیتان آن زمان سپاهان به وضعیت تیمش است. بعد از این که بازیکنان دیگری مانند هادی عقیلی و عمادرضا هم با قلعه‌نویی به مشکل خوردند نقل قولی غیررسمی از زبان نویدکیا در روزنامه تهران امروز منتشر شد که به حضور همراهان زیاد قلعه‌نویی ایراد گرفته بود: «قبل و بعد از بازي در رختكن باز مي‌شد و آدم‌هاي ناشناسي داخل رختكن تيم كه خصوصي‌ترين محيط هرتيمي محسوب مي‌شود رفت و آمد مي‌كردند .از هركدام از آنها كه سؤال مي‌كرديم با چه كسي كار دارند و به چه دليل وارد رختكن شده‌اند فقط مي‌شنيديم من دوست اميرخان هستم. اين مسئله واقعا آزاردهنده بود و همه از آن ناراحت بودند. دوست هركس بايد به خانه او برود، نه اينكه وارد رختكن تيم شود.»

همکاری این دو فقط در سپاهان بوده و رد کردن دعوت قلعه‌نویی توسط نویدکیا برای حضور در تیم ملی اجازه نداد که آنها همکاری ملی هم در کنار همدیگر داشته باشند. با توجه به پیشینه رابطه این مربی و شاگرد پرنفوذش، پاسخ مثبت یا منفی نویدکیا به حضور در کادرفنی سپاهان چالش‌های زیادی را به دنبال خواهد داشت. 

 

30388

نظرات کاربران
امیر رحیمی
نویدکیا شناسنامه ی سپاهانه امثال قلعه نویی هر نیم فصل یه جایی هستند. سپاهانی اصیل محرمه و اون بیشتر از سرمربی برای تیم دل می سوزونه
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۴:۴۱
پاسخ
8
22
هوادار به هوش باش
یکی از عواملی که باعث افت سپاهان شده خوده هوادارا بودن که گذاشتن بقیه تو کار باشگاه دخالت کنن.اونم به اسم بازیکن سالاری.خودمون اجازه دادیم با این حرفا سلطان محرم هر روز دورتر و دورتر بشه.حالا با این حرفا نباید اجازه بدیم حاشیه ای درست بشه.هوادارا اقای قلعه نوعی رو خواستن و از همه مهمتر محرم خواسته هواداراس.پس از حالا نباید بکش مکش شروع بشه.به هوش باش هوادار ادمین خواهشا بچاپ
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵:۱۷
پاسخ
19
71
آبی مطلق
تا کی فوتبال ایران باید قربانی این افکار کهنه و دمده بشه،کی میخوایم قبول کنیم هر بازیکن متعصب و سابقه دار حتما نمیتونه یک مربی خوب و لایق باشه،تا کی باید فکر کنیم که تیمها سرقفلی و سر جهاز بازیکنای سابقه داره،شک نکنید تمام ضربه ای که سپاهان متحمل شده از سمت نویدکیا بوده و این بازیکن باید تمام افتخاراتی که تا حالا با سپاهان کسب کرده یجور پس بده.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۹:۳۲
14
14
Abedi
بازم فوتبال بکش زیرش قلعه نویی موقعی که تو تراکتور بود همه سانتر میکرد فرزاد حاتمی با سر گل میزد تو ذوب هم همه سانتر میکردن استنلی و تبریزی میزد قطعا اولین خریدش هم مهاجم با قامت بلند و قابلیت سر زنی بالا میخواد دیگه بقیه پست ها مهم نیست منم بره میتونم از دفاع سانتر کنم روی دروازه
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۴:۳۵
پاسخ
61
50
fara
نیم فصل جنگ دعوا را تماشا کنید.
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲:۳۳
پاسخ
57
44
هادی
اگ باز میخواد سپاهان با رییس بازیایه اقای نوید کیا حاشیه سازی شه و تیم خراب شه بسم الله..
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۰:۵۴
20
7
سپیدرود
ژنرال رو عشقه
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۲:۱۰
پاسخ
29
62
کیومرث
آره خداییش فوتبال بکش زیرش عشق داره
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۲:۲۰
17
7
سپاهان عشق است
نوید کیا همیشه عشق ما سپاهانی ها بوده و هست.امیدوارم آقای قلعه نوعی به عشق سپاهان و مردم اصفهان به اصفهان امده باشه. و بهترین عملکرد را داشته باشه
۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۳:۴۲
پاسخ
25
95
کیومرث
خیالت راحت عزیز به عشق دلارای سپاهان اومده مردم بهونه اس .
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۸:۵۸
27
7
آبی مطلق
امیدوار نباش قلعه نویی اولین ملاکش تو زندگی پوله و با سابقه برخوردهای این دو نفر این فصل هم سپاهان از این نقطه متحمل خسارت خواهد شد.
۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۵۰:۵۹
23
8