کابوس تکراری پرسپولیس در حذفی؛ پنالتی‌های نحس

کابوس تکراری پرسپولیس در حذفی؛ پنالتی‌های نحس

5820
17:41
30 آذر 1396
قانون ضربات پنالتی، سال‌هاست بزرگترین سد پرسپولیس برای قهرمان جام حذفی محسوب می‌شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - قانون ضربات پنالتی، سال‌هاست بزرگترین سد پرسپولیس برای قهرمان جام حذفی محسوب می‌شود.

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس برانکو کارنامه فوق العاده‌ای در لیگ برتر دارد اما در جام حذفی، هیچوقت نتوانسته به مرحله نیمه نهایی هم برسد. بزرگترین مانع موفقیت آن‌ها در این سال‌ها، ضربات پنالتی است. پرسپولیس در سه فصل اخیر، هیچ تیمی را در ضربات پنالتی نبرده اما دو بار، مقابل قشقایی و صنعت نفت با همین ضربات حذف شد.

سه فصل اخیر، تنها مشکل پرسپولیس با ضربات پنالتی نیست. بعد از سال‌های 89 و 90 که آن‌ها قهرمان جام حذفی شدند، 4 دوره از 7 دوره حذف‌شان از جام حذفی به ضربات پنالتی برمی‌گردد. سال 92 پرسپولیس به فینال جام حذفی هم رسید اما در ضربات پنالتی، جام را به سپاهان داد. یک سال بعد پرسپولیس علی دایی در ضربات پنالتی از جام حذفی کنار رفت و بعد از آن هم دو دوره، این سرنوشت نصیب تیم برانکو بود.

جالب اینکه بقیه حذف‌های آن‌ها هم به شکل دراماتیکی رقم خورده است. ذوب آهن لیگ پانزدهم و استقلال لیگ یازدهم، پرسپولیس را در وقت‌های اضافی حذف کردند و سال 94، ذوب آهن با گل خارج از دقیقه 90 پرسپولیس را شکست داد. فعلا قوانین جام حذفی و به صورت خاص ضربات پنالتی که بستگی زیادی به شانس دارد، خاطرات بدی برای پرسپولیس می‌سازند.

 

22330

نظرات کاربران
سیروس
آقایون برانکو تمرینات منچستر و رئالو از پشت فنس ها هم ندیده چرا این دوتا را باهم مقایسه میکنید
۰۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۳:۵۱:۵۴
پاسخ
21
11
آرسن لوپن
تو آزادی تیمی رو که یه هفته قبلش 2-0 برده بودن رو نتونستن تو 120 دقیقه ببرن موقعیت های رو که مهاجم افریقایی از دست داد و کمال رد کارت به هدر داد عامل باختشون شد حالا چه ربطی به نحسی پنالتی داره تازه این در حالی که علی پور اگه ضربش رو گل میکرد اصلا صنعت اجازه زدن پنالتی آخرش رو نداشت و حذف میشد. تو این بازی راحت میشه پرتقال فروش رو پیدا کرد.
۰۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۷:۴۹
پاسخ
19
27
خداروشکر پرسپولیسیم
بله پنالتی نحس که اگه پنالتی مسلم کرار روی فرشاد رو میگرفتن و بازیکن نفت اخراج میشید دیگه کار به پنالتی ها کشیده نمیشد بازی های پی در پی پرسپولیس که باعث خستگی بازیکنا شد-اشتباهات داوری 120 دقیقه بازی کردن حشیه سازی قبل از بازی پرسولیس که باعث تشویش ذهن بازیکن میشه مگه مغز یه بازیکن چقدر میتونه کشش داشته باشه درسته که پرسولیس تو پنالتی ها مقصر خودشون بودن ولی هی کشوندن کشوندن تا اخر هم به چیزی که میخواستن رسیدن چه بسا اگه پرسپولیس به دوره بعد میرفت با کارت های زردی که داور بی مورد میداد اتفاق بدتری میوفتاد!!!
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۳:۵۶
پاسخ
24
47
مهدی
کدوم پنالتی چرا شماها این قدر توهم میزنید
۰۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۲۳:۳۷
22
10
امیر
زانیار خان کجایی بگی نخواستند پرسپولیس ببره تا استقلال جام رو ببره. پنالتی ها هم داور نذاشت بزنید. اگر سایت نود چاپ گنه حرفامو البته.
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۸:۰۸
پاسخ
65
66
محمد
سلام خیلی هم کابوس نیست همین فصل ۴امتیاز با هدر رفتن پنالتی های حریف بدست اوردند
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۹:۳۷
پاسخ
85
58
مرتضی خاوری
فرق برانکو و کیروش برای ان دسته از دوستانی که این دو نفر رو با هم مقایسه میکنن تو مسابقات حذفی و اسیایی مشخص میشه .. چه برسه به بازیهای ملی هر چند که قیاس این دو مربی مانند ماشین چینی با لامبورگینیه
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۱:۰۰
پاسخ
113
58
ک
همین تیم ملی با اقای کیروش نبود که تو مرحله حذفی جام ملتها به عراق باخت و حذف شد اقای مقایسه ماشین چینی و لامبورگینی ..............
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۲:۲۸
19
75
10-10-3
برادر من مگه کیروش تو جام ملتها به عراقی که اصلا لیگ نداشت تو اون دوره نباخت؟؟؟؟
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۱۹:۳۵
20
80
پیمان
چجوریه که در همه خاطرات بد پیروزی نامی از سرورش استقلال هم برده میشه
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۲۰:۱۷
پاسخ
120
70
ایمان۰۴
نه شما چهارپولیس هستید و در حسرت فینال آسیا حالا برو فلافل آبادانی با دوغ قشقایی بنوش
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۱:۱۹
69
51
دختر پرسپوليسي
مگه ما ششتقلاليم كه شانسي بيايم بالا
۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۱:۱۵
56
113