کارت بازی چشمی برای صبا صادر نشد

کارت بازی چشمی برای صبا صادر نشد

12638
22:11
10 اسفند 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - روزبه‌ چشمی با وجود تمرینات پی‌درپی در تیم فوتبال صبای قم به راحتی به خاطر یک اشتباه از حضور در این تیم محروم شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - روزبه‌ چشمی با وجود تمرینات پی‌درپی در تیم فوتبال صبای قم به راحتی به خاطر یک اشتباه از حضور در این تیم محروم شد.

به گزارش وبسایت نود ، بعد از اتفاقی که در نقل و انتقالات باشگاه استقلال رخ داد و این باشگاه از جابه‌جایی بازیکنان در فصل زمستان محروم شد آندرانیک تیموریان به نفت تهران پیوست، جباروف راهی سپاهان شد و روزبه چشمی هم با کلی مذاکره به تیم صبای قم پیوست و با آنها قرارداد امضا کرد.

چشمی که سعی داشت خود را به شرایط بازی برساند و البته با آمادگی کامل بعد از رفع مصدومیت به استقلال برگردد با انگیزه مضاعف در تمرینات صبا شرکت کرد و در بازی دوستان این تیم آنقدر خوب بازی کرد که صمد مروفاوی از مسئولان باشگاه خواست تا هرچه زودتر کارت بازی این بازیکن را دریافت کنند. اما در عجیب‌ترین اتفاق ممکن وقتی صبایی‌ها به سازمان لیگ مراجعه کردند متوجه شدند که فهرست این تیم خالی نیست و آنها نمی‌توانند چشمی را مورد استفاده قرار بدهند. این اتفاق سبب شد تا هافبک رسمی تیم استقلال مجدداً سردرگم و کلافه به دنبال پیدا کردن تیم باشد تا در 8 بازی آینده بتواند خود را در شرایط مسابقه نگه دارد البته چشمی با وجود آنکه فاصله زیادی تا پایان فصل باقی نمانده از چند تیم پیشنهاد دارد و در حال مذاکره با مسئولان استقلال برای پیوستن به این تیم‌ها است.

کریمی مدیر برنامه‌های روزبه چشمی در این باره گفت: باور کنید در این 16 سالی که در فوتبال هستم چنین اتفاقی را ندیده بودم. من روز گذشته در عمان به مسئولان باشگاه استقلال مشکل باشگاه صبا را عنوان کردم و قرار شد آنها در خصوص انتقال چشمی به تیمی دیگر جلسه‌ای را با ما برگزار کنند. از آنجا که چشمی دیگر نمی‌تواند برای صبا به میدان برود باید دوباره با مسئولان باشگاه استقلال صحبت کنیم تا رضایت‌نامه وی برای یک تیم دیگر صادر شود.

کریمی افزود: تیم‌هایی هستند که روزبه چشمی را می‌خواهند و من منتظر تماس مسئولان باشگاه استقلال هستم تا هرچه سریعتر تکلیف این بازیکن را روشن کنیم تا چشمی بیش از این از لحاظ فوتبالی ضرر نکند.

 

2020

نظرات کاربران
علی بابا
باسلام به نظرم مقصر خودشه که معطل این اقایون شده باید مثل اندو جباروف نیم فصل میرفت به یه تیم دیگه تا فصل تموم بشه بعدش از ظاهر قضیه پیداس که هنوز مصدومه وهیچ تیمی نمیخوادش چون مرفاوی ادمی نیست که بازیکن خوبو از دست بده اگه لهزم میشد با یکی فسخ قرارداد میکرد نگهش میداشت ولی بعد بازی دوستانه صبا وپیکان چه اتفاقی افتاد که دیگه نمخوادش والکی لیستو بهونه میکنه که پره مطمعنن مرفاوی میدونست لیست چطوره که روزبه برد تمرین ولی بعد بهزی دوستانه با پیکاان نخواستنش
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۵۰:۵۸
پاسخ
0
0
وحید
تو فوتبال ایران چه خبره؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۸:۲۶
پاسخ
1
3
Habib
آدمای غیر فوتبالی باید هرچه زودتر حذف بشن از این فوتبال
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۶:۱۲
پاسخ
3
63
عاشق ادمین
الهییییی چقدتوبدشانسی پسر ادمین جووووووووون بچاب دگه
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۱:۲۱
پاسخ
12
46
ارتش سرخ
خخخخخخ خخخخخخ خخخخخخخ واقعا ؟؟؟؟؟؟ خخخخخخخخخخ خدایش داره نابود میشه استقلال تبدیل شده به نابودگر آینده بازیکناش که عاشقشن خخخخخخخخخخ رباط پاره نکنی صلوات
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۵۰:۳۶
پاسخ
76
50
علی
بدشانس تر از این ندیدم
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۴:۵۵
پاسخ
8
49
mohsen
بد شانس نیست خودش مقصر هست که معطل استقلال کرده
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۹:۱۶
5
1
Pershad
واقعا حیف نیست... بنده خدا بعد از مصدومیت اینقدر تلاش کرد که رو فرم بمونه... بی کفایتی مدیران... آینده بازیکنان رو به خطر انداخته... روزبه چشمی... عالیشاه... نوراللهی و غیره... خدا به داد فوتبال ما برسه... که همش تو حاشیه هستیم.
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۳:۱۳
پاسخ
6
77
فریدتاجی بارسایی
شک نکنید اگه برای پرسپولیس می بود عرض 24ساعت صادر میشد فوتبال پاکم آرزوست
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۲:۰۹
پاسخ
68
83
استاد
دیگه استق لالی هستی میگه جا نداشت میگه پریسپولیس بود کارتش صادر میشد داداچ صبا جای خالی تو لیستش نداشت که برسه به کارت بازی متوجهه شدی یا دوباره توضیح بدم
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۳:۰۵
7
11
بارسلونا❤
مگه بازیکن پر۳پولیسه که کارت بازیش زود صادر بشه ..... دپارتمانپولیییییس
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۴۰:۴۳
پاسخ
84
80
استاد
داداچ داری اشتب میزنی مشکل کارت بازی نیست مشکل اینه که داداچ صمدتون نمیدونست جا نداره بچه مردمو سرکار گذاشته
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۰:۳۹
7
11
زنبور
بیا شهرداری هرمزگان دسته دو بهت احتیاج چندانی نداریم ولی چون جا نداری بیا دادچ
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۹:۵۴
پاسخ
85
64
قشقايي
هييييييييييييييس!!!از قشقايي چه خبر؟ نکنه شهرداري بندرعباسم ٣تاييتون کرده؟
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۳:۰۷
11
16
میثم تاجی بارسایی
خداوکیلی آدم اشکش درمیاد از شانس این بچه!!! چقد بدشانسه اخه چققققد … روزبه سامورایی بدون همه ی استقلالیا عاشقتن..
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۳:۰۲
پاسخ
27
97
یلدا
آقای منصوریان؟ چه جوری می خوای توی چشم این جوون نگاه کنی؟؟؟ واقعا که...
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۰:۴۰
پاسخ
69
62
gaga
اولا به ۹پولیسا هیچ ارتباطی نداره که هی دلسوزی میکنن.. شما برین دیپورتی هاتون را دریابید.. دوما روزبه چشمی تو دل استقلالی ها جاداره.. این چندهفته هم تمرین میکنه و اخرفصل برمیگده استقلال انشا..
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۴۸:۳۱
1
5
Mohsen.de
این هم خودش را معطل استقلال کرده . آنها اگر برایت ارزش قائل بودند وقتی‌ مصدوم شدی قراردادت را فسخ نمیکردند و فقط اسمت را از لیست خارج میکردند
۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۵۱:۲۶
10
5