کار با توپ و بدنسازی در دستور کار پرسپولیسی‌ها

کار با توپ و بدنسازی در دستور کار پرسپولیسی‌ها

1950
11:47
20 شهریور 1398
تیم فوتبال پرسپولیس تمرینات خود را از صبح امروز چهارشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پس از دو روز استراحت و عزاداری برای سالار شهیدان و یاران باوفایش، تمرینات خود را از امروز چهارشنبه و از نوبت صبح آغاز کردند.

بازیکنان پس از صحبت‌های سرمربی، به مدت 10 دقیقه در زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی بدن‌ها را گرم کردند و برای ادامه برنامه‌های کادر فنی، وارد سالن بدنسازی شدند.

کار با وزنه و برنامه‌های بدنسازی زیر نظر اینیگو به مدت 40 دقیقه به طول انجامید.

سپس بازیکنان بار دیگر وارد زمین شدند و پاس‌های کوتاه و بلند و استارت‌های سرعتی را در دستور کار قرار دادند. در پایان نیز بدن‌ها را سرد و راهی رختکن شدند.

گفتنی است؛ سرخپوشان در نوبت بعدازظهر، از ساعت 17 و 30 دقیقه به تمرین خواهند پرداخت. ضمن اینکه تمرین بعدازظهر امروز در حضور هواداران و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

2051

سایت باشگاه پرسپولیس
نظرات کاربران
Armin
یکی میاد کری میخونه که تیمش یه قهرمانی داشته باشه نه شما! تازه اگر هم یک قهرمانی بیارید باید برید با استقلال خوزستان کری بخونید نه پرسپولیس که این همه قهرمانی و فینال آسیا رو رفته!
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۳:۵۲
پاسخ
12
8
مهدی
به لطف برنامه ریزی دقیق و منحصر به فرد سازمان لیگ 3 هفته بازیهای پرسپولیس وسط هفته برگزار میشه و نمیتونم ببینم بازی تیمم را اما انشالله بتونیم با بازی خوب تیم قابل احترام و خوب نفت آبادان را ببریم و آماده بشیم برای بازی با اون دوتا تیم پر ادعا
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۴:۲۹
پاسخ
24
4
ادی
ان شاالله تیم صنعت نفت آبادان برنده این بازی بشه ...
۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۳:۵۸
6
0
TT فراتر از باشگاه
همچنین در تمرینات هوچی گری و مظلوم نمایی به مربی گری سید فوتبال ایران شرکت کردند ....
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۰:۲۰
پاسخ
50
22