کار دشوار ویسی در مصاف با مهمان همشهری؛ حریفی با خط حمله خطرناک و دفاع مستحکم

کار دشوار ویسی در مصاف با مهمان همشهری؛ حریفی با خط حمله خطرناک و دفاع مستحکم

4438
10:22
20 بهمن 1396
تیم های فولاد و استقلال خوزستان در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم های فولاد و استقلال خوزستان در هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند.

به گزارش وب سایت نود، فولاد خوزستان که در این فصل نتایج بسیار خوبی با مربی و بازیکنان سابق تیم قهرمان لیگ برتر پانزدهم کسب کرده، در این هفته به عنوان مهمان بازی می کند و در پی کسب هفتمین پیروزی خود برابر استقلال خوزستان در تاریخ لیگ برتر خواهد بود. در ادوار مختلف لیگ برتر، تا کنون دو تیم 9 بار به مصاف هم رفته اند و تنها یک بازی با نتیجه تساوی به پایان رسیده که در دور رفت فصل جاری بود.

در 8 دیدار دیگر، سهم استقلال خوزستان تنها دو پیروزی است و 6 بازی دیگر را هم تیم فولاد خوزستان برنده میدان بوده است. در 9 بازی که تا کنون بین دو تیم برگزار شده، فولاد خوزستان 4 بار به عنوان مهمان به مصاف استقلال خوزستان رفته و هر 4 بازی را به سود خود به پایان رسانده است؛ فولادی ها در این چهار بازی دروازه خود را هم بسته نگه داشتند.

اما استقلال خوزستان در ادوار مختلف لیگ برتر تا کنون در بازی هایی که به عنوان میزبان حضور داشته، حتی موفق به باز کردن دروازه قرمزپوشان فولاد نشده اند. با توجه به وضعیت نه چندان مطلوب و مساعد آبی پوشان در رقابت های فصل جاری، و همچنین عملکرد و نتایج فولاد خوزستان بدون صرف هزینه های هنگفت، به نظر می رسد قهرمان لیگ برتر پانزدهم کار دشواری در مصاف با تیمی خواهند داشت که نیمی از ترکیب تیم قهرمان استقلال خوزستان را در فصل جاری در اختیار دارد.

 

2081

 

نظرات کاربران
Mohammad 6+4=ss
مساوی نتیجه عادلانه ای هست، چون فولاد تو کورس گرفتن سهمیه آسیاست، و استقلال در مبارزه حذفیه، پس با مساوی به هر دو تیم نفعی میرسه.... ولی مهم بعد 90دقیقه هست که چه نتیجه ای رقم میخوره/....
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۴:۳۰
پاسخ
7
56