کار سخت رئال مادرید برای پر کردن جای خالی یک فوق ستاره

کار سخت رئال مادرید برای پر کردن جای خالی یک فوق ستاره

11104
00:24
13 مرداد 1397
رئال مادرید برای پر کردن جای خالی رونالدو کار خیلی سختی پیش رو دارد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید برای پر کردن جای خالی رونالدو کار خیلی سختی پیش رو دارد.

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید رونالدو را از دست داده و در حال حاضر هیچ یک از گزینه های این تیم برای جانشینی رونالدو، در دسترس نیستند، در نتیجه شاید ان ها مجبور شوند با دارایی های فعلی خود بسازند.

یک سال قبل در چنین روزهایی بود که بارسلونا، نیمار را از دست داد و ستاره برزیلی با رقمی رکوردشکن راهی پاریس شد، آبی و اناری ها هم در فرصت باقیمانده تا پایان پنجره نقل و انتقالات، سختی در پی پیدا کردن جانشینی برای نیمار بودند، وضعیتی که اکنون رئال مادرید در آن قرار گرفته است. اگرچه رئال مادرید نسبت به بارسلونا فرصت بیشتری داشت تا جایگزین مناسبی برای ستاره خود پیدا کند، ولی آن ها به هیچ یک از اهداف خود نزدیک نیستند تا بتوانند جای خالی یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان را پر کنند.

رونالدو در 438 بازی طی نه فصل برای مادریدی ها، 450 گل زد و قطعاً جای خالی گل های او در تیم لوپتگی احساس می شود، سخت می شود بازیکنی را بتوان جانشین او در ترکیب رئال مادرید کرد، حتی سخت می شود بازیکنی را پیدا کرد که چنین آماری را در دنیای فوتبال داشته باشد، مگر مسی!

حالا پرز با مسئله دشواری روبرو شده است، او که با سیاست کهکشانی ها در رئال مادرید به محبوبیت دست یافت، از سال 2014، تقریباً هیچ ستاره بزرگی را به مادرید نیاورده است. در آن سال، رئال مادرید خامس رودریگزی را به مادرید آورد که در جام جهانی خیلی خوش درخشیده بود.

اکنون رئال مادرید برای پر کردن جای خالی رونالدو در فاصله باقیمانده تا شروع فصل، گزینه های زیادی هم پیش روی خود نمی بیند و همین مسئله، بیشتر باعث نگرانی هواداران شده است. کیلیان امباپه و نیمار دو ستاره ای که در طی فصل گذشته و تابستان 2017 بارها و بارها (سوای بحث خروج رونالدو) به رئال مادرید لینک شدند، در این تابستان راهی تیم لوپتگی نمی شوند. نه تنها پاریسی ها عنوان کرده اند قصدی برای فروش ستاره های خود ندارند، بلکه رئال مادرید خود نیز رسماً اعلام کرد برای جذب هیچ یک از این دو ستاره در تابستان پیش رو، وارد عمل نمی شود.

ادن هازارد بعد از درخشش در جام جهانی روسیه، یک بار دیگر به رئال لینک شد و شاید محتمل ترین گزینه برای جانشینی رونالدو به نظر می رسید ولی حضور او هم در مادرید احتمالاً منتفی است. اگرچه هازارد به طور ضمنی عنوان کرده که مایل است تا چلسی را ترک کند و راهی تیم دیگری شود و رئال مادرید یکی از مقاصد دلخواه او است ولی ساری و چلسی هیچ علاقه ای به از دست دادن این ستاره ندارند. ساری به شدت در پی حفظ ستاره بلژیکی است و در عین حال چلسی هم هنوز دو سال دیگر هازارد را تحت قرارداد خود دارد که این کفه ترازو را برای باشگاه لندنی سنگین می کند.

گزینه های دیگری همچون هری کین و لواندوفسکی هم به رئال مادرید لینک شده اند. هری کین که به تازگی قراردادش را تمدید کرده و دنیل لوی کسی نیست که به راحتی این مهاجم گلزن را از دست بدهد. لواندوفسکی هم در 30 سالگی، نمی تواند بازیکنی باشد که جای خالی رونالدو را پر کند، او شاید گزینه ای باشد که بتوان گفت برای رقابت با بنزما، ساخته شده است نه جانشینی رونالدو. ضمن این که بایرن مونیخ هم اعلام کرده نمی خواهد این بازیکن را از دست بدهد.

در شرایط فعلی به نظر می رسد شاید رئال مادرید باید با داشته هایش بسازد، البته لوپتگی تمایل دارد تا مهاجم جدیدی را جذب کند ولی بعید است آن مهاجم، یک ستاره برای کهکشان رئال مادرید باشد. خریدهای اخیر رئال مادرید (ویسنیوس و اودرویوزلا) به علاوه صحبت های اخیر پرز، نشان می دهند باشگاه رئال مادرید از سیاست کهکشانی فاصله گرفته و بیشتر به دنبال جذب بازیکنان جوان و آینده دار است.

ویسینیوس، احتمالاً در این فصل در رئال مادرید می ماند و به تیم دیگری قرض داده نمی شود ولی او را باید گزینه ای برای آینده دانست. اما در این میان، اعتماد لوپتگی به بازیکنانی نظیر ایسکو، آسنسیو و واسکز احتمالاً باعث می شود این بازیکنان بیشتر از فصول قبل در ترکیب قرار گیرند و البته یک نام در این میان بیشتر به چشم خواهد خورد: گرت بیل.

گرت بیل فصل گذشته فرصت های اندکی در ترکیب رئال مادرید پیدا کرد و وقتی در فینال لیگ قهرمانان به بازی امد و دو گل زد، حتی در زمان جشن قهرمانی هم از ابراز ناراحتی بابت نیمکت نشینی های متعدد، خودداری نکرد. حالا رفتن رونالدو، می تواند به سود بیل تمام شود. رئال مادرید هم که ممکن بود بیل را در این تابستان از دست بدهد، حالا می تواند با فرصت دادن به بیل، هم خود سود ببرد و هم رضایت این بازیکن ولزی را جلب کند.

 

1878

 

نظرات کاربران
vartan
جای رونالدو رو هیچ کس دیگه ای نمیتونه پر کنه.متاسفانه و با شرایط فعلی و نبود رونالدو در رئال دور افتاد دست بارسلونا.تا شاید با خیال راحتری بازی کنه
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵:۱۹
پاسخ
2
14
NAZANIN
پوکر؟قهرمان لیگ بشو پوکرپیشکش
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۸:۲۷
پاسخ
7
11
ali
رئال امسال روبرو بارسا تحقیر میشه با این وضع الان پارسال بعد رونالدو فک کنم بنزما بهترین گلزنشون بود اونم با اختلاف،جای رونالدو رو هم به نظر منه بارسایی کسی پر نمیکنه شاید یه چیزی بشن درحد رائول
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۲:۲۱
پاسخ
12
23
Cr7-18
پرز تا الان صدبار به ................... افتاده! مگه جای کریس روپر کردن شوخیه اخه؟بیشتراین اسمهارو که میبینم خندم میگیره اخه لواندوفسکی و کین خخخخخخ حتی نیمار امباپه و هازارد هم بندکفش کریستیانو هم نیستن !Hala Cr7 !Hala madrid¡
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۲:۵۳
پاسخ
23
31
ایرانی
فقط جهنبخش امشب90دقیقه بازی برایتونودیدم بلکه جهانبخش بدرخشه غاقل ازاینکه رونیمکته و20دقیقه اخراومدوفقط یه بارپاش به توپ خورد بازیکن همپستیش بهترین بازیکن برایتونه رژاگه هم دیمین داف روبالاسرخودش حس میکردواخرشم نیمکت نشین فولام شد انگلیس زمین تاهوا باهمه جافرق داره مگه شانس بیاره فیکس بشه
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۳۱:۴۰
پاسخ
14
17
حامد
جایه رونالدو پر شدنی نیست کریم بنزما بفروشن کریم انصاری فر بخرن
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۷:۲۲
پاسخ
14
109
مجتبی
با همینا هم میشه نتیجه گرفت بیل مصدوم نشه از رونالدو چیزی کم نداره فقط یه مهاجم نوک ب جای بنزما باید میاورد که بهترین گزینه فعلا ایکاردی و کین هستش
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۵:۳۳
پاسخ
55
58
رئال مادرید
فقط امباپه می تونه جای رونالدو رو بگیره جهت محکم کاری گریزمن هم بخر آقای پرز پوکر قهرمانی کنیم امسال
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۹:۳۰
پاسخ
66
33