کاسیاس: بازی زیبایی در آنفیلد خواهیم داشت

کاسیاس: بازی زیبایی در آنفیلد خواهیم داشت

1934
02:17
10 مهر 1393
ایکر کاسیاس، دروازه بان رئال مادرید پس از بازی تیمش مقابل لودگورتس با خبرنگاران صحبت کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  ایکر کاسیاس، دروازه بان رئال مادرید پس از بازی تیمش مقابل لودگورتس با خبرنگاران صحبت کرد.

به گزارش وبسایت نود، کاپیتان رئال در مورد بازگرداندن جریان بازی اظهار داشت:" روی اولین موقعیت حریف گل خوردیم و پس از آن باید تفکرمان را به تفکر برگرداندن جریان بازی تغییر می دادیم.در مورد ضربات ایستگاهی همیشه صحبت می کنیم و شرایط را بررسی می کنیم. شاید کمی این قضیه برای ما مشکل ساز شده باشد. همه باید تقصیر را بپذیریم. اول از همه من مقصر هستم. حریفان هم البته روی این ضربات کار می کنند."

وی در مورد شکست لیورپول مقابل بازل که باعث شده است که تقابلشان با رئال برای این تیم مهم تر باشد هم گفت:" برای آنها فقط پیروزی ارزش خواهد داشت و بازی زیبایی در آنفیلد خواهیم دید."

کاسیاس در مورد توپگیری های خودش در این بازی اظهار کرد:" وظیفه دروازه بان ها توپگیری است. از تیم و این که برای صدرنشینی به خودمان وابسته هستیم راضی هستم. حالا باید یک بازی بسیار مهم مقابل اتلتیک بیلبائو داشته باشیم. آنها زخم خورده هستند اما برای ما پیروزی مهم است."

1140

نظرات کاربران
علی اکبر افچنگی
حالا خواهیم دید رئال میبره یا لیورپول !!!! ............................. کاسیاس قهرمان میشه همه میدونن که حقشه به لطفو یاری یه کاسیاس رئاله که قهرمان میشه حالا لای لای لالای لالای لالای لالای لای لالای لالای .... همه ...
۱۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۵:۰۶
پاسخ
0
0
فقط لیورپول پرسپولیس
ایشالا که رئالو ببریم و تیم از بحران خارج بشه و رکورد بردامون مقابل رئال شکسته نشه
۱۰ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۵:۵۵
پاسخ
0
0