کاسیاس: ناکامی های اخیر باعث پیشرفت و قدرتمندتر شدن زیدان و رئال مادرید خواهد شد

کاسیاس: ناکامی های اخیر باعث پیشرفت و قدرتمندتر شدن زیدان و رئال مادرید خواهد شد

1693
13:25
17 آبان 1396
ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق رئال مادرید به حمایت از زین الدین زیدان هم تیمی سابق خود و مربی فعلی این تیم پرداخته و معتقد است چند شکست و نتایج ضعیف اخیر این تیم تنها باعث پیشرفت مربی و بازیکنان تیم خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق رئال مادرید به حمایت از زین الدین زیدان هم تیمی سابق خود و مربی فعلی این تیم پرداخته و معتقد است چند شکست و نتایج ضعیف اخیر این تیم تنها باعث پیشرفت مربی و بازیکنان تیم خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، رئال مادرید، مدافع عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا و لالیگای اسپانیا هنوز نتوانسته فرم ایده آل خود را در فصل جاری بدست آورد و حتی متحمل دو شکست پیاپی برابر خیرونا و تاتنهام شد تا هم در لیگ و هم در اروپا مورد انتقاد قرار بگیرند و کارشناسان آنها را در تیمی در بحران قلمداد کردند.

اما ایکر کاسیاس، دروازه بان سابق تیم ملی اسپانیا و رئال مادرید که شب گذشته جایزه پای طلای 2017 را از آن خود کرد معتقد است شکست ها و انتقادات اخیر تنها به قدرتمند تر شدن این تیم کمک خواهد کرد و در این خصوص به رقبای اروپایی مادریدی ها هشدار داد.

به گزارش fourfourtwo، کاسیاس در مصاحبه ای گفت:

نتیایج ناامید کننده اخیر فقط زیدان را قوی تر خواهد کرد. همه منتظر اشتباه از سوی رئال مادرید هستند. اما این همان تیمی است که موفق شد دو بار قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود، کاری که پیش از آن هیچ تیمی موفق به انجام آن نشده بود.

آنها در لالیگا در بهترین فرم قرار ندارند و در لیگ قهرمانان هم یک بازی به تاتنهام باختند. اما باید صبر داشت. هنوز بازی های زیادی تا پایان فصل باقی مانده است، در لیگ قهرمانان هم همینطور. تکلیف جام ها در فوریه مشخص می شود.

کاسیاس در طول دوران حضور خود در رئال مادرید به همراه زین الدین زیدان در سال 2002 و با سوپر گل زیدان به بایر لورکوزن قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شد.

1721

نظرات کاربران
مهران رونالدو
اقای به اصطلاح رعالی قشنگ معلومه بارسای هستی اتلتیکو رو قطعا میبریم چون مصدوما برگشتن کاسیاس راست میگه شکست خوردن تازه به نفع رعال شد چون هم اول فصل شکست خوردن هم تیم دیگه غرور ور نمیداره کم کم به اوج میرسن
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۵:۱۱
پاسخ
16
0
Cr7-17
صددرصدهمینطورِ فصل پیش هم توهمین مقطع چندنتیجه بدگرفتیم ولی بعد یکی یکی همه به اصطلاح غولهای اروپا رو زیر پامون له کردیم این فصل هم همینطورخواهدبودانشاالله !Hala madrid¡...
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۸:۴۴
پاسخ
10
25
رئالی
بابا چی می‌گی برای خودت. خدا کنه بازی با اتلتیکو رو ببریم. اگه حتی مساوی بدیم اوضاع خیلی خراب می‌شه.
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱:۴۰
پاسخ
23
11