کاشانی: از کمک 400 میلیونی وزارت ورزش بی‌خبرم

کاشانی: از کمک 400 میلیونی وزارت ورزش بی‌خبرم

1109
19:31
11 دی 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر تیم امید گفت: نورالهی بازیکن خوبی است اما پزشکان تیم امید معتقدند او اگر در این مسابقات همراه ما باشد شاید برای سلامتی‌اش خطرساز بشود.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیر تیم امید گفت: نورالهی بازیکن خوبی است اما پزشکان تیم امید معتقدند او اگر در این مسابقات همراه ما باشد شاید برای سلامتی‌اش خطرساز بشود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم ، حبیب کاشانی در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی امید گفت: مراسم بدرقه با حمایت فدراسیون فوتبال و کمیته ملی المپیک برگزار خواهد شد و بازیکنانی که امروز در شهرهای دور و نزدیک بازی می‌کردند خودشان را به ما خواهند رساند. همچنین شنیدم که روزبه چشمی دچار مشکل از ناحیه بینی شده و امیدوارم مشکل او حاد و خاص نباشد تا بتواند به تیم امید کمک کند.

وی درباره وضعیت تیم امید و اینکه لژیونرها نمی‌توانند در بازی‌های مقدماتی به تیم ملی امید کمک کنند، ادامه داد: در دو ماه اخیر تلاش‌های زیادی کردیم که این لژیونرها بتوانند به تیم امید کمک کنند و انصافا خود آنها هم مشتاق بودند اما چون بازی‌ها در فیفا دی نیست و قیمت قرارداد این دو بازیکن نزدیک 2 میلیون یورو است اگر خسارتی به وجود می‌آمد کسی جوابگو نبود اما مردم مطمئن باشند در فوتبال ایران بازیکنان بزرگی وجود دارند که می‌توانند خودشان را نشان دهند.

مدیر تیم امید درباره اظهارات نصرالله سجادی معاون وزیر ورزش که گفته بود 400 میلیون به تیم امید کمک شده، افزود‌: الان زمان این حرف‌ها نیست اما باید بگویم از این 400 میلیون بی‌خبرم. کمیته ملی المپیک قرار بود 132 میلیون به ما پول بدهد که بعد از 4 ماه هنوز آن را نگرفته‌ایم. امیدوارم این 400 میلیون هم به سرنوشت آن پول دچار نشود اما همین که این مراسم برگزار شده باید از مسئولان تشکر کنیم. تیم امید فردا در ساعت 10 و 25 دقیقه راهی مشهد مقدس خواهد شد تا بازیکنان روحیه معنوی خود را تقویت کنند و عصر هم راهی امارات می‌شوند تا اردو برگزار شود و سپس 18 دی کل تیم به قطر خواهد رفت.

وی درباره عدم دعوت از احمد نورالهی به تیم امید اظهار داشت: قرار است 23 بازیکن با ما به این اردو و مسابقات بیاید. نورالهی هم از بازیکنان خوب تیم امید است که در اردوی بندرعباس حاضر نشد. پزشکان تیم امید ام آر آی او را دیده‌اند و معتقد هستند که شاید حضور در این مسابقات برای سلامتی او خطرساز باشد. امیدواریم که او پس از سلامتی بتواند در مرحله نهایی المپیک به ما کمک کند.

کاشانی در خصوص قرارداد خاکپور هم افزود: قرارداد به خاکپور داده شده و قرار است او آن را مطالعه کند. اگر موارد برطرف شده باشد آن را امضا خواهد کرد.

 

 

کد/2020

نظرات کاربران