کاشانی: مشکل دایی را فوری حل می‌کنیم

کاشانی: مشکل دایی را فوری حل می‌کنیم

5100
16:14
23 شهریور 1397
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن بیان مشکلات جاری باشگاه پرسپولیس گفت: علی دایی یکی از سرمایه‌های پرسپولیس است و به زودی طلبش را پرداخت خواهیم‌کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن بیان مشکلات جاری باشگاه پرسپولیس گفت: علی دایی یکی از سرمایه‌های پرسپولیس است و به زودی طلبش را پرداخت خواهیم‌کرد.

به گزارش وبسایت نود، جعفر کاشانی در خصوص پیروزی دو بر یک پرسپولیس مقابل نساجی مازندران گفت: خوشبختانه پرسپولیس توانست بازی رو به جلویی انجام دهد و به پیروزی برسد. این برد شیرین و دلچسب روحیه تیم را در آستانه بازی حساس مقابل الدحیل قطر افزایش داد.

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسولیس در خصوص دیدار برگشت این تیم مقابل الدحیل قطر افزود: بازی بسیار سختی پیش روی پرسپولیس است. می دانیم با یکی از آماده ترین تیم های باشگاهی آسیا بازی داریم. اما مطمئن هستم با تمام کمبودهایی که داریم می توانیم در حضور پرشور هواداران‌مان به پیروزی برسیم.

وی در ادامه تصریح کرد: در همان بازی رفت هم که یک بر صفر باختیم شایسته کسب تساوی و حتی بردن هم بودیم. غیرت بازیکنان ایرانی مثال زدنی است و می توانیم با وجود تمام مشکلاتی که در این فصل گریبان پرسپولیس را گرفته است بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. محرومیت باشگاه از حضور در نقل و انتقالات یکی از اتفاقات تلخی بود که رخ داد و برای تیم دردسر درست کرد.

کاشانی در خصوص عدم پرداخت مطالبات علی دایی سرمربی پیشین سرخپوشان و دلخوری او از این موضوع تاکید کرد: علی دایی یکی از مفاخر باشگاه پرسپولیس است و خیلی فوری مشکل ایشان را حل خواهیم کرد. باشگاه پرسپولیس تاکنون تمام تلاش خود را کرده است تا بدهی هایش را بپردازد. بعضی از بدهی ها مشکل حقوقی در عرصه بین المللی برایمان به وجود آورده بود که چاره ای جز پرداخت آنها نداشتیم. حالا هم باید بقیه طلبکارانمان را راضی کنیم که این اتفاق به زودی رخ می دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حالا وقت همدلی و اتحاد است تا تیم های ایرانی به عنوان نماینده فوتبالی کشورمان بتوانند در آسیا بدرخشند. امیدوارم روز دوشنبه با ورزشگاه کاملا سرخپوش روبرو شویم و بتوانیم به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برسیم.

 

1004

 

نظرات کاربران
داود
علی دایی همیشه دلش با پرسپولیس بوده ولی قبول کنیم بعضی از آقایان مدیر کوتاهی کردن ولی ایشون با پرسپولیس به موقعش که الانه همراهی میکنه باید شان ایشون حفظ میشد
۲۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۲:۳۵
پاسخ
1
9
پرسپولیسیا بخونن
جدا از هر گونه این حواشی ...وعده همه هواداران دوشنبه در آزادی ....ارتش سرخ آسیا
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۲:۰۴
پاسخ
7
21
￵ارش
مشکل از طرف باشگاه و مدیر عامل قبلی مون بود ولی دایی هم دیگه نگه من پرسپولیسی ام
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۹:۰۴
پاسخ
12
19
عشقممم نیمار
فک کنم ..حامیای خاص شیشپولیس و‌ اقازاده محترم... ب شدت از حرفای دایی ناراحت شدن و هرطور شده میخان راضیش کنن..تا ب تیم سوگولیشون.اسیبی نرسه..‌ :-) بیت المال کامل در اختیار شیشپولیسه..‌ و‌هم میتونن شاه ماهی تو محرومیت بگیرن و هم طلب بازیکنا و‌عین اب خوردن بدن... :-P امکان‌نداره بعضیا بذارن ..تیم سوگولی ..بخاطر طلبکار ..محروم شه... :-P
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶:۲۲
پاسخ
26
7
saman ebrahimi
همش میگید حل میکنیم اخرش هم از اسیا حذفمون میکنن پولشو بدید بره پی کارش دیگه
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴:۴۳
پاسخ
11
43
کیومرث
امثال شما ها قدر نشناس و حزب بادید ، این طرز صحبت کردن با دایی شناسنامه و اعتبار فوتبال ایرانه ؟؟؟؟ یادتون رفته همین امثال شما با مهدوی کیا زمان گل محمدی چه کردید ؟؟؟؟ علی دایی بنده خدا که فقط گفته بود پول مالیاتمو بدید تمام . خودتون سر به هوایید فقط نوک دماغتونو می بینید .
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸:۰۱
23
15
رومن رینز پرسپولیسی
علی دایی دیگه محبوبیتش مثل قبل بین هوادارها نیست ....خیلی ها رو ادم با گذشت زمان میشناسه
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۱:۲۲
پاسخ
28
45
کیومرث
شما نگران محبوبیت علی دایی نباش ، علی دایی بزرگتر از این حرفاس که بخواد با نگاه یه سری بچه و جوگیر کوچیک بشه . علی دایی تند هست ولی یه مرد واقعیه و به هر کاری که می کنه اعتقاد داره .
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰:۴۴
21
19
پرسپولیس قعرمان
چون حقشو میخاست بگیره در ضمن کاشانی باید میگفت حل میکنننند
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۸:۴۱
21
11
کیومرث
چرا اون موقع که گفت فقط پول مالیاتمو بدید به فکر حل مشکل نبودید ؟؟؟؟ کلا ما ایرانیا تو فوتبالمون تا تحت فشار قرار نگیریم از جامون تکون نمی خوریم . همه کارا دقیقه نودی .
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۳:۱۸
پاسخ
25
36
امین
بعد از این همه توهین به دایی.
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۲:۵۲
پاسخ
52
20
رحمان
به اميد موفقيت نماینده های ايران پرسپولیس و استقلال در آسیا
۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۱۷
پاسخ
7
45