کاظمی: ثنایی در حدی نیست که در مورد من حرف بزند

کاظمی: ثنایی در حدی نیست که در مورد من حرف بزند

1845
13:52
16 مهر 1393
سرمربی سابق تیم فوتبال پیکان با اشاره به صحبت‌های اخیر ابراهیم ثنایی گفت: این آقا در حدی نیست که بخواهد راجع به من صحبت کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی سابق تیم فوتبال پیکان با اشاره به صحبت‌های اخیر ابراهیم ثنایی گفت: این آقا در حدی نیست که بخواهد راجع به من صحبت کند.

به گزارش وب سایت نود، ابراهیم ثنائی روز گذشته در مصاحبه‌ای تأکید کرد که فرهاد کاظمی برای ادامه فعالیت در پیکان به سیستم مدیریتی او نمی‌خورد و امکان داشت که به بازیکنان این تیم توهین کند.

امروز فرهاد کاظمی در واکنش به آخرین اظهارات ثنایی تاکید کرد: من اصلا نباید وقت خودم را برای چنین افرادی تلف کنم. من جواب کسی که در تمرینات پیکان با بچه‌های بازیکنان توپ بازی می‌کند را نمی‌دهم و ترجیح می‌دهم سکوت کنم. همه دیدند وقتی هم که از پیکان رفتم هیچ حرفی نزدم.

وی در مورد قسمتی از حرف‌های ثنائی که گفته بود این امکان وجود داشت، این مربی به بازیکنان توهین کند خاطرنشان می‌کند:بسیاری از بازیکنانی که در پیکان بازی می‌کنند از سال‌ها پیش شاگرد خودم بوده‌اند. این آقا تا حالا آدم‌های بزرگی ندیده است. من هم دوست ندارم درمورد آدم‌های کوچک صحبت کنم و اصلا مدیرعامل پیکان در اندازه‌ای نیست که بخواهم درموردش صحبت کنم.
 
سرمربی سابق پیکان در ادامه حرف‌هایش خاطرنشان کرد: سیستم مربیگری من طوری است که نمی‌توانم با چنین مدیرانی کار کنم. حتی آقای بهتاش فریبا شاهد است که من گفتم اگر قرار باشد در پیکان باشم به هیچ عنوان نمی‌توانم با این آقایان کار کنم. من با مدیران بزرگی مثل ساکت، آجرلو، ملاحی و ملکیان کار کرده‌ام و دوست ندارم با چنین آدم‌‌هایی کار کنم.

 

2051

نظرات کاربران