کافو: باید بازوبند کاپیتانی را از نیمار گرفت

کافو: باید بازوبند کاپیتانی را از نیمار گرفت

2976
11:09
24 تیر 1394
ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل به انتقاد از نیمار پرداخت و تاکید کرد که باید بازوبند کاپیتانی سلسائو از او گرفته شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - ستاره سابق تیم ملی فوتبال برزیل به انتقاد از نیمار پرداخت و تاکید کرد که باید بازوبند کاپیتانی سلسائو از او گرفته شود.

به گزارش وبسایت نود، در این هیچ شکی وجود ندارد که نیمار بهترین بازیکن حال حاضر فوتبال برزیل است. او در بهترین تیم کنونی فوتبال اروپا بازی می‌کند و با تکنیک بالایی که دارد هر بیننده‌ای را به وجد می آورد، اما یک مشکل اساسی دارد و آن این که نمی تواند اعصاب خود را کنترل کند و این باعث مشکلاتی برای او شده است.

نیمار امید نخست برزیلی ها برای درخشش در رقابت‌های کوپا آمه ریکا بود اما او با حرکت بچگانه‌ای که کرد شرایط سختی را برای تیمش فراهم کرد و باعث شد تا بسیاری به انتقاد از او بپردازند.

کافو یکی از بهترین بال های راست تاریخ فوتبال جهان به انتقاد از ستاره تیم ملی فوتبال کشورش پرداخت و تاکید کرد که باید بازوبند کاپیتانی از نیمار گرفته شود.

او در گفت و گویی که با شبکه تلویزیونی "اسپورت" داشت، گفت: نیمار فقط برای لذت بردن فوتبال بازی می‌کند. او کاپیتان به دنیا نیامده است و نمی تواند وظیفه یک کاپیتان را در زمین به عهده گیرد. به نظر من بهتر است که کسی دیگری را به عنوان کاپیتان برزیل انتخاب کرد.

او ادامه داد: باید به نیمار اجازه داد تا تنها به فوتبال کردن فکر کند. بسیاری از ستاره‌های بزرگ فوتبال بوده‌اند که هیچ گاه بازوبند کاپیتانی را بر بازو نبسته اند. نباید نیمار را هم درگیر بازوبند کرد. بازوبند کاپیتانی برای او بسیار زود است. نباید او را کاپیتان می کردند.

کافو در پایان سخنان خود به ستایش از نیمار پرداخت و گفت: البته باید تاکید بکنم که نیمار نقطه‌ای اتکای فوتبال برزیل در شرایط کنونی است. هواداران بسیار به او علاقه دارند. او هم خوب گل می‌زند و هم یک پاسور بسیار خوب است. من در 10 سال اخیر بازیکنی بهتر از نیمار را در فوتبال برزیل ندیده‌ام. هیچ‌کس نمی‌تواند انکار بکند که او چه بازیکن توانایی است.

1140

نظرات کاربران
مجید
تو ده سال اخیر بازیکنی تو برزیل بهتراز نیمار نبوده؟؟؟؟؟ یعنی نیمار از کاکا و رونالدینیو و روبینیو بهتره؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
۲۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۱۹:۲۶
پاسخ
0
2
علی بارسایی دو آتیشه
مارکوس کافو یک بازیکن بسیار خوش اخلاق و بی حاشیه با بازی چشم نواز و همیشه موثر چه در رم و چه در آث میلان . اینا چیزایی هستن که ازش بیاد دارم و واقعا یکی از بهترین بال راست های جهان بود.
۲۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۲:۴۴
پاسخ
0
3
حسینp
آره هنوز ازلحاظ روحی پخته نیست
۲۴ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۴۲:۱۵
پاسخ
1
19