کالدرون: آمار دوندگی ما از رئال و آژاکس بیشتر است/ علیپور مهمترین بازیکن ماست

کالدرون: آمار دوندگی ما از رئال و آژاکس بیشتر است/ علیپور مهمترین بازیکن ماست

10442
11:10
18 مهر 1398
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مشکل ما آمار گلزنی است و تیمی مثل پرسپولیس نمی‌تواند در 6 بازی سه گل بزند و این وضعیت برای یک تیم بزرگ خوب نیست.

به گزارش وبسایت نود، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز تمرین تیمش در خصوص وضعیت این تیم گفت: ما بدون بازیکنان تیم ملی تمرین را آغاز می‌کنیم. بعد از آخرین تمرین مصدوم نداشتیم و همه بازیکنان در اختیار ما هستند.

*قصد کنار گذاشتن جونیور را نداریم

کالدرون درباره احتمال کنار گذاشتن جونیور از تیم پرسپولیس گفت: ما تصمیم برای کنار گذاشتن این بازیکن نداریم اما او خودش را باید وفق بدهد. امیدوارم جونیور بتواند یک گل بزند تا هواداران را خوشحال کند و به سطح مورد نظر من برسد.

*علیپور مهمترین بازیکن ماست

وی درباره آمار ضعیف خط حمله این تیم افزود: در حال حاضر اولویت ما این است که علیپور گل بزند. چرا که او مهمترین بازیکن ماست و در آخرین بازی هم عملکرد خوبی داشت اما گل نزد. من در جریان انتقادها هستم.

*چرا ما محروم شدیم اما تراکتور بخشیده شد؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص محرومیت تماشاگران این تیم در بازی با پیکان تصریح کرد: نمی‌دانم چرا تماشاگران ما محروم شدند؟ به نظرم محرومیت‌هایی انجام شده که توجیه ندارد. چرا شجاع خلیل‌زاده در بازی آخر ما نبود؟ فرشاد احمدزاده یک هل کوچک داد اما سه جلسه محروم شد هر چند که بازیکن استقلال همین کار را کرد اما محروم نشد. چیزی که من می‌دانم این است که در همه جای دنیا جریمه‌ها برای تیم میزبان است. در بازی با تراکتور هواداران این تیم نارنجک و سنگ زدند اما محرومیت‌شان بخشیده شد و حالا چرا ما باید مقابل پیکان بی‌تماشاگر باشیم؟ به نظرم در تصمیم‌گیری‌ها،معیارها متفاوت است اما امیدوارم در آینده برای فوتبال ایران معیارها برابر باشد.نمی‌دانم چرا در یک اتفاق مشابه برای یک تیم یک تصمیم می‌گیرند و برای تیم دیگر تصمیم دیگری گرفته می‌شود؟ عدالت باید یکسان باشد. بیرانوند را به دلیل اتفاقات تبریز محروم کردند و انتظار داشتم که این محرومیت برای تراکتور هم باشد اما آنها را بخشیدند. شجاع خلیل‌زاده، علیرضا بیرانوند و فرشاد احمدزاده را به دلیل محرومیت از دست دادیم اما محرومیت تراکتور بخشیده می‌شود! شاید شما دلیل آن را بدانید اما من می‌دانم.

* من عادت دارم آزادانه حرف بزنم 

کالدرون درباره اینکه اگر در خصوص تیم‌های دیگر صحبت کند شاید محروم شود، گفت: من همیشه عادت دارم که آزادانه حرف بزنم. در واقع به همه تیم‌ها احترام می‌گذارم اما حرفم را می‌زنم و امیدوارم این حقوق را داشته باشم که بتوانم آزادانه حرفم را اینجا بزنم. توقع دارم عدالت برای همه تیم‌ها یکسان باشد. 

* در همه اتفاقات اولین مقصر مربی است

وی در پاسخ به این سؤال که تیم شما در 6 بازی 3 گل زده و خودتان را در این قضیه مقصر می‌دانید،‌افزود: در همه اتفاقات اولین مقصر مربی است. خودم هم از این مسئله انتقاد دارم و وقتی آمار بازی‌ها را می‌بینم مشخص است که در خط حمله مشکل داریم. همین حالا جای رونالدو در رئال مادرید خالی است و در همه جای دنیا همین است.من هم استثنا نیستم اما از تیمم به خصوص در دو بازی آخر راضی هستم. 

* آمار دوندگی ما از رئال و آژاکس بیشتر است!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه شما صحبت از رضایت از تیم دارید اما در بازی با شهر خودرو این تیم از نظر آماری از پرسپولیس خیلی سرتر بود، اظهار داشت: احتمالا شما آمار را اشتباه دیدید! من آمار بازی را دارم و ما 9 ضربه به چارچوب زدیم و این در حالی است که شهر خودرو 7 ضربه به چارچوب ما زد. ما چون در دقایق آخر گل خوردیم خیلی‌ها گفتند از نظر بدنی مشکل داریم اما از همه تیم‌های اروپایی بیشتر دویدیم! یوونتوس و رئال مادرید 114 کیلومتر و تیم آژاکس 118 کیلومتر دویدند اما تیم ما 120 کیلومتر دوید. ما 9 ضربه چارچوب آنها داشتیم و آنها 7 ضربه زدند. در بازی با سپاهان موقعیت تک به تک را نزدیم اما گل خوردیم.وقتی ما می‌بازیم حق با شماست. ما در گلزنی مشکل داریم اما من به علیپور اعتماد کامل دارم. 

* با سید جلال مشکلی ندارم و او یک کاپیتان نمونه است

کالدرون در خصوص شایعه اختلافش با سیدجلال حسینی و اینکه او را در بازی با شهر خودرو به مشهد نبرد، افزود: وقتی ما می‌بازیم برخی از خبرنگاران حرف‌ها را عوض می‌کنند. من گفتم در تیم من هیچ بازیکنی وقتی دو هفته تمرین نمی‌کند بازی نخواهد کرد و وقتی بازیکنی سنش بیشتر باشد احتمال بازی نکردنش هم بیشتر است.من با سیدجلال مشکلی ندارم و او یک کاپیتان نمونه است و رابطه خوبی با هم داریم. من سه دفاع وسط در حد تیم ملی دارم و طبیعی است در هر بازی یک بازیکن بیرون می‌ماند. در ابتدای فصل می‌گفتید چرا کنعانی‌زادگان بازی نمی‌کند و حالا می‌گویید چرا سیدجلال به میدان نمی‌رود. وقتی می‌بریم چیزی نمی‌گویید اما وقتی می‌بازیم این حرف‌ها را مطرح می‌کنید اما این طبیعت شغل شماست و من به آن احترام می‌گذارم. 

 *ماهینی بازیکن خوب و آماده ای است

وی درباره بازی کردن حسین ماهینی و انتقادهایی که به او شده، خاطرنشان کرد: به نظرم او بازیکن خوب و آماده‌ای است. وقتی یک مربی در دقایق آخر تعویض می‌کند یا بازیکن جوان مثل عبدی را می‌آورد یا بازیکن باتجربه مثل ماهینی را. حالا ما در دقایق آخر گل خوردیم و می‌گویند چرا او بازی کرده است؟ در حالی که از نظر بدنی آماده است. مشکل ما آمار گلزنی است و تیمی مثل پرسپولیس نمی‌تواند در 6 بازی سه گل بزند و این وضعیت برای یک تیم بزرگ خوب نیست. امیدوارم در هفته‌های آینده این مشکل حل شود.

4416

نظرات کاربران
علی
خوب تو مسابقات دو ومیدانی شرکت کنید
۱۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۷:۱۴
پاسخ
10
23
سعید سعیدی
آقایی کالدرون شما بزرگوار هستید پس ببخشید که یک سری هودار تیم کم صبر هستند و شاید کم سن وسال و حتی یادشون نمیاد که وقتی کا برانکو رو آوردیم یک مدتی طولانی و تعداد بازی بالا طول کشید تا برانکو تیم رو بشناسه و توی گود بیفته.تازه از این بدتر اینکه شما تو شش بازی اول با چهار تیم قوی و مدعی لیگ بازی کردید که در بهترین شرایط خودشون تو صد سال اخیر قرار دارند و البته باید این هم در نظر بگیریم که تیم اسیر بدشنانسی هم شده و گل های زیبا و باورنگردنی میخورد.همه تیم ها از ما تمریناتشون رو زودتر آغاز کردند و بدتر اینکه کمال کامیابی نیا یکی از بهترین مهره ها مصدوم شد.با این همه من اول از شما عذر خواهی میکنم و مطمئنم تیم شما فقط به قدری زمان احتیاج دارد و شک ندارم که امسال هم قهرمان میشویم.به هوداران فهیم پرسپولیس هم این قول و مژده رو میدهم که این تیم بازم دبل میکند و حتی تو آسیا حرف های زیادی برای گفتن دارد.فقط باید صبر داشت و کمی به مربی جدید مهلت داد همانطور که به برانکو فرصت دادیم.فقط تنها خواسته من از مربی بازی دادن به مهدی عبدی هست چون میدونم این بازیکن آینده پرسپولیس و تیم ایران میشه و شک ندارم که بازیکن بهتری نسبت به طارمی و آزمون خواهد شد.ممنون وزنده باد پرسپولیس کبیر.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۷:۴۰
پاسخ
12
18
کوهمره.جروق
من کاری به حرفای دیگه اش ندارم شاید حق با شماها باشه.ولی در مورد محروم نکردن تماشاگران تراکتور متاسفم و عدالت را رعایت نکردن.درست تماشگران پرسپولیس باید محروم میشد ولی باید تماشاگران تراکتور هم محروم می کردن که نکردن که معلومه این وسط یه کارهای و پارتی بازی میشه.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۱:۴۶
پاسخ
5
19
کارشناس فوتبال
اینجوری پیش بره میگه طبق دوندگی هامون باید قهرمان جهان میشدیم ولی چون من دیاباته رو میخواستم ولی استقلال بردش برای همین قهرمان جهان نشدیم
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۰:۳۸
پاسخ
12
14
پارسا
بنظرم پرسپولیس از دوران برانکو بهتر بازی میکنه.تو خلق موقعیتم بهتره.من یادم نیست پرسپولیس بازی مقابل ماشین سازی و پدیده رو تا حالا انجام داده باشه.مشکلش همون خط حملشه.برانکو تو فصل قبل اکثر بازیارو با یه گل میبرد و موقعیت ایجاد نمیکرد
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۰:۴۶
پاسخ
4
9
درد دلمم مثل رنگ تیم هستش
اقای کالدرون عزیز اینکه امار دوندگی تیم از رئال بیشتر باشه به هیچ دردی نمیخوره وقتی فوتبال بازی نکنی. اگه به دوندگی باشه خب کل دو و میدانی کارها رو بیارن سه برابر بازیکنای فوتبال میدوند. تیم ما اصلا فوتبال بازی نمیکنه. چهار تا توپ سالم نمیتونن بهم بدن. تمام توپ ها بجای اینکه از دفاع بازیسازی بشه و بیاد جلو سانتر میشه اون جلو. تیم هیچ تاکتیکی برا گل زدن نداره و فک کنم مربی های ایرانی قدیمی منسوخ شده رو بزاری بالا سر همین تیم از این بهتر علی اصغری رو بازی میکنن. برانکو با همین بازیکنا تو لیگ و اسیا اقایی میکرد. اخه این چه فوتبالیه شما بازی میکنی. خدا حق مارو از عرب و وزارت ورزش بگیره ایشالا. تیم ما نتیجه میگرفت و مربی خوب داشت اما استقلال وضعیتش خوب نبود و بخاطر همین یسره به وزارت گیر میدادن هوادارای استقلال. وزارتم دید استقلال درست نمیشه عرب رو اوردن که برانکو رو فراری بده تا وضعیت دو تیم مثل هم بشه. الان دیگه هوادارای استقلال به وزارت گیر نمیدن چون وضعیت پرسپولیسم خرابه. نقشه ریزی کردن و این بلا رو سرمون اوردن. من و هیچ کدوم از قرمز باعث و بانیش رو نمیبخشیم و اه ما تمام اونایی که باعث این اتفاق شدن رو خواهد گرفت. ادمین ممنون میشم چاپ کنی.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۵:۰۵
پاسخ
44
24
۶
درمورد بلاهایی ک سرتیم اوردن درست میگی اما کار ما هواداریه و طرفداری از تیممون، مربی و تاکتیک عوض شده این ینی دوبرابر کار بیشترو زمان بیشتر(دورانداختن افکار تیمی برانکو و بکاربستن افکار جدید کالدرون) بازی سپاهان،پدیده و ماشین‌سازی عملکرد تیم خوب بودو پیشرفتش نسبت ب قبلو میشد حس کرد پ صبوری کردن تا دو سه هفته دیگ کار عقلانیه ک باید بکنیم و بعد اگ راضیمون نکرد انتقاد درست کنیم از تیم،اینم باید گف ک باختهایی ک اوردیم،باختهایی نبودن ک بگی تیم ضعیف بود(هرسه تیم مدعی بودن و نمایش بهتری ازما نداشن تو بازیای رودرو و ما با عدم تمرکز لحظه‌ای بازیو ازدست دادیم)خوده کالدرونم اقرار کرد ب مشکل فاز هجومی تیم و وقتی مهاجم درجه یک نیاز داشیمو بقیه پستارو تقویتتر کردیم همین میشه و وقتی بازیکن موقعیتاشو گل نمیکنه مقصر مربی نیس، حمایت تا تکرار قهرمانیو اتیش زدن مثلث ژاپنی
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۳:۴۱
3
5
فرشاد
خخخخخخخخخ. کالدرون دید که امار بین المللی اومده که تراکتور بعد منچستر و بالاتر از رئال و ارسنال به عنوان پرتماشاگرترین تیم دنیا در رده پنجم قرار داره اینم جو گیر شده از خودش آمار میسازه. خخخخخ
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۱:۳۹
پاسخ
62
25
قرمز بی افتخار
فقط فردا جناب انصاریفرد بیان مصاحبه کنن بگن از تیم ما کسی در مورد استقلال حرف نزده.این مربی فقط داره در مورد استقلال حرف میزنه و یه سری توهم در مورد استاندارد دویدن تیم خودش داره.جناب انصاری فرد مواظبت کن از مربیت سرما نخوره.
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۷:۳۴
پاسخ
44
42
آبی ترین پسر دنیا
این چی میگه?
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰:۰۶
پاسخ
65
55
َAmir
درست میگه ...!
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۸:۱۲
31
23
فرهاد
من جای رئال باشم از فوتبال خداحافظی میکنم !!! پرسپولیس !!! رئال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ای خدااااا
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۱:۵۳
پاسخ
48
84
دکتر
زده سیم آخر هوچیگر. یکی کنترلش کنه خخخ
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳:۵۵
پاسخ
53
73
ماد
منم زیاد میدوئم ولی نمیدونم چرا هیچی نمیشم
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۵:۰۵
پاسخ
32
68
فقط زرد طلایی
از کالدرون پرسیدند هوچیگری را از که آموختی ؟ فرمودند از انصاریفرد هوچیگر . خسته نباشی ادمین ، منتشر کن مرسی
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵:۵۸
پاسخ
46
65
حمید
جانم به این مربی فهیم.راست میگه پرسپولیسا خیلی دویدن..بازیکنای پدیده پاسکاری میکردن پرسپولیسیا دنبال توپ میدویدن.برا همین آمار دوندگیشون بالاست
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱:۴۹
پاسخ
38
69
ایران
البته از یه جهاتی داری خوب عمل میکنی مثل آمار دوندگی تیمت و اشاره به این که بیشتر از آمار دوندگی رئال و آژاکسه:))) به شخصه منو یاد این جمله معروف استاد برانکو میندازه که "علیپور بهتر از سردار آزمونه" یا " مساوی با سوریه جنگ زده اونم تو زمین باتلاقی که هنر نیست" ولی مساوی با آنگولا یه افتخار بین المللیه:)) یا مثلا "پاختاکور بهتر از تیم ملی ازبکستانه" یا "الدحیل قوی تر از تیم ملی قطره" و سال بعد، این سری "همین السد قویتر از تم ملی قطره":))) خلاصه که با قدرت ادامه بده دوست عزیز ;)
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶:۰۷
پاسخ
35
62
گوگولی
ذات هوچیگر پیروزی خخخخخ
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰:۴۶
20
29