کالدرون: از بیرانوند خواستم کنار تیم بماند/در پرسپولیس تیم مهم است نه بازیکن

کالدرون: از بیرانوند خواستم کنار تیم بماند/در پرسپولیس تیم مهم است نه بازیکن

5056
17:11
23 آذر 1398
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از بیرانوند خواستم در کنار تیم باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، گابریل کالدرون پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل سایپا در هفته پانزدهم رقابت‌ها لیگ برتر باشگاه‌های کشور در نشست خبری حضور پیدا کرد و درمورد این بازی اظهار داشت: به تیمم تبریک می‌گویم. بازی خیلی جدی و خوبی را انجام دادیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم. بازهم از هواداران که امروز دوباره یار دوازدهم ما بودند تشکر می‌کنم. 

وی درمورد وضعیت زمین بازی گفت: معلوم بود زمین خوب نیست. این شرایط زمین به بازی زیبا کمک نمی‌کند و آسیب زننده است. بازیکنان ما بر این مشکلات غلبه کردند و پیروز شدند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درمورد دلیل غیبت بیرانوند، عنوان کرد: دیروز یک آزمایش ام آر آی انجام داد. به وی گفتم که چون به وی نیاز داریم باید کنار تیم باشد. خواسته بودم حتی با آمادگی 50درصدی هم بماند و به تیم کمک کند. روحیه تیمی او بالا است و از او تشکر می‌کنم. وی با وجود اینکه 50 درصد آماده بود قبول کرد کنار تیم باشد.

وی درمورد عدم حضور عالیشاه در ترکیب تیم و اینکه آیا این موضوع انضباطی است یا خیر، تصریح کرد: مربی تصمیم می‌گیرد چه کسی بازی کند و چه کسی روی نیمکت باشد. شما در مورد فرد سوال می‌کنید، اما برای من تیم مهم است. همیشه سوالات این است که چرا فلانی هست و فلانی نیست. همیشه همه چیز را من تصمیم می‌گیرم.

کالدرون در پاسخ به این سوال که بعد از گل دوم، کنعانی‌زادگان به زمین آمد، آیا برای حفظ نتیجه بود یا دلیل دیگری داشت، گفت: چون تیم حریف به بازی هوایی رو آورده بود. ما می‌خواستیم بازی هوایی آنها را کنترل کنیم.

2051

نظرات کاربران
ستارگان سرخ ایران
جونم کالدرون ان شا الله پوکر رو باتو جشن بگیریم
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۴:۱۶
پاسخ
12
5
پرسپولیس7
نمیخام انرژی منفی بدم ولی نمیدونم چرا توی تیم پاس های کوتاه روبه جلوی سرعتی سالنی دیده نمیشه ...چرا قشنگ بازی نمیکنن چرا خلق موقعیت دیده نمیشه واین منو خیلی نگران میکنه ...بردیم ولی اگه همین مدلی بازی کنیم در مقابل تیمهای بزرگ‌بازیهای رو درو رو میبازیم...امیدوارم تو نیم فصل یکم پیشرفت ببینیم از تیم تا الان که بازیهاش چنگی ب دل نزده.
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱:۲۵
پاسخ
7
8
امیر
نمیدونم چرا بعضی از خبرنگاران دنبال حاشیه هستن؟ هرکس بازی نمیکنه گیر میدن چرا فلانی بازی نمیکنه؟ بیچاره کالدرون راست میگه، چرا از فرد میپرسین؟ میخواین ترکیب رو شما بچینین؟
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۲:۲۳
پاسخ
10
7
رامین
ممون از بچه ای تیم و جناب کالدرون....
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۰:۰۸
پاسخ
46
143
رفرش تو بشکه
دمت گرم با مرام....خیلی با مرامت حال میکنم به خدا...درسته برانکو واسه ما همیشه خاص خواهد بود ولی کمتر مربی با کارنامه ای جرأت داشت بیاد واسه پرسپولیس....پوکر قهرمانی با گابریل....در ضمن ششتقلالیا تا زرینچه هنوز نرفته برید بیارینش واسه تیمتون، به خدا هیلی بهتر از مجیدی هست. از ما گفتن بود
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۸:۴۸
پاسخ
61
178
زرد سپاهان
پوکر تو خواب البته ...
۲۳ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۸:۱۰
5
14