کالدرون: باید به بازیکنانم آموزش بدهم که به تصمیم داور اعتراض نکنند/ تماشاگران پرسپولیس جزو طرفداران سه تیم برتر دنیا هستند

کالدرون: باید به بازیکنانم آموزش بدهم که به تصمیم داور اعتراض نکنند/ تماشاگران پرسپولیس جزو طرفداران سه تیم برتر دنیا هستند

11549
14:45
26 مهر 1398
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: برای تیم بزرگ آمار 3 گل در 6 بازی زیاد جالب نیست. البته در دو بازی آخر خیلی خوب بازی کردیم و نسبت به بازی‌های قبل موقعیت‌های بیشتری خلق کردیم.

به گزارش وب‌سایت نود، گابریل کالدرون سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان گفت: هر بازی برای ما یک فینال است و ما باید حتما این بازی را ببریم. ما با تیمی بازی می‌کنیم که گل‌های زیادی زده و خورده است. ما هم باید این بازی را ببریم و به همین خاطر باید گل بزنیم.

وی ادامه داد: باید در این بازی پیروز شویم و گل بزنیم.

کالدرون در ادامه اینکه بدون تماشاگر باید به مصاف حریف بروید، گفت: همه می‌دانند تماشاگران پرسپولیس جزو طرفداران سه تیم برتر دنیا هستند این تصمیم کمیته انضباطی است و ما محروم هستیم و دلیلش را متوجه نشدم که چرا بی‌تماشاگر بازی می‌کنیم زیرا در این شرایط انگار ما با یک بازیکن کمتر مقابل حریف هستیم، تماشاگران برای ما خیلی مهم هستند.

وی در مورد اینکه آمار 3 گل زده در 6 بازی برای پرسپولیس آمار قابل قبولی نیست،‌گفت: بله، برای تیم بزرگ این آمار زیاد جالب نیست. البته در دو بازی آخر خیلی خوب بازی کردیم و نسبت به بازی‌های قبل موقعیت‌های بیشتری خلق کردیم. با توجه به دو بازی آخرمان که انجام دادیم، من خوشبین هستم زیرا 9 ضربه به سمت دروازه زدیم و موقعیت‌های واضح گل‌زنی ایجاد کردیم که در گذشته آنها را نداشتیم.

وی در خصوص وضعیت ملی‌پوشان پرسپولیس و اینکه مهدی ترابی که مصدوم شده به بازی با پیکان می‌رسند یا نه، خاطرنشان کرد: ما مشکل دیگری به نام محرومیت شجاع خلیل‌زاده و فرشاد احمدزاده داریم که دلیل آن را متوجه نمی‌شوم. درباره تیم ملی هم بیشتر نگران کسانی هستم که بازی نکردند چرا که آنها دو هفته با ما نبودند و این مسئله باعث می‌شود تا ریتم آنها به هم بخورد. نورالهی در یک بازی کامل و در یک بازی هم 30 دقیقه بازی کرد و بیرانوند و کنعانی‌زادگان هم در دو بازی ثابت بودند. از طرفی بشار رسن هم مشکل پاسپورت دارد و به این بازی نمی‌رسد اما در مجموع با همه مشکلاتی که وجود دارد به این بازی خوشبین هستم. امیدوارم که مهدی ترابی به این بازی برسد هر چند که این محرومیت‌ها و غیبت بازیکنان باعث شده که به مشکل بر بخوریم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه تغییرات در مدیریت باشگاه و مدیریت تیم باعث شده که آرامش این تیم به هم بخورد یا نه، افزود: تغییراتی که به وجود آمده تأثیری در روند ما ندارد چرا که اعضای کادر فنی و بازیکنان تمرینات خوبی انجام دادند و به نظرم این مسائل تأثیری در روند ما نمی‌گذارد و بهانه‌ای هم بابت آن نداریم.

وی در مورد فضای ملتهب فوتبال و اعتراض‌های زیاد به داوران و تنش در زمین گفت: در مرحله اول من به عنوان مربی باید به بازیکنانم آموزش بدهم که به تصمیم داور اعتراض نکنند زیرا هیچ تصمیم داوری با اعتراض عوض نمی‌شود. در تیم من این مشکل وجود داشت اما در دو بازی آخر مشکل را رد کردیم. دیروز هم در بازی دیدیم که بازیکنان با داور صحبت می‌کنند. همیشه بازیکنانی هستند که با داور حرف می‌زنند. این برای فوتبالیست‌ها خوب نیست. من به بازیکنان تیم خودم و سایر تیم‌ها توصیه می‌کنم که صحبت با داور را کنار بگذارند و تمام تمرکزشان در زمین این باشد که در خدمت تیم باشند. داوران هم مثل همه ما اشتباهاتی دارند که کمیته داوران به این مسئله رسیدگی خواهد کرد. اگر هم مشکلی است که به ما صدمه بزند با صحبت در زمین حل نمی‌شود. باید مربیان به بازیکنان آموزش بدهند تا بازیکنان با داور صحبت نکنند. برای بازیکن مهمتر از همه این است که در خدمت تیم باشند و با تمام توان بازی کنند.

4416

نظرات کاربران
طوفان سرخ آسیا
آقای کالدرون اگر یاد بدی به بازیکنان که به داور اعتراض نکنن بزرگترین خدمت رو (جدا از هر نتیجه ای که بگیری)به پرسپولیس کردی...ممنون که قدر ما تماشاچیا رو میدونی..
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۷:۳۷
پاسخ
33
109
بهار ی تراکتوری واقعی
ما تراکتوریا بهترین هوادارای دنیاییم چون بدون هیچ منتی از تیممون پاک و صادقانه حمایت میکنیم....اگر پیروزی جزو 3تا تیم پرتماشاگره ما همیشه اول بودیم...❤یا شاسین تراکتور❤..
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۵:۴۳
پاسخ
155
59
زرد سپاهانی
تماشاگران پیروزی اول هستن نه سوم. طرفداران هیچ تیمی تا حالا نتونستن توی یه بازی ۲۵۰ نفر از تماشاگران حریف رو مصدوم کنن. بازی سپاهان پیروزی سال ۹۸ در تاریخ ثبت شده.
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۵:۳۰
پاسخ
117
98
تراکتور با ۳۵ میلیون طرفدار
ترنسفر مارکت که ۱۵۰ ام قراره داده بود پرسپولیس رو. استدلالشو خواهشا توضیح بده. منبعشو..خخخخ
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۰:۳۱
پاسخ
99
100
ebrahim
جزو سه تیم تهران منظورش بوده
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۶:۵۹
69
80
علی
دقت کردین استقلالی ها همیشه کامنت میگذارن به فکر تیم خودتون باشید اولا . دوما از هواداران پرسپولیس خواهش میکنم صبور باشند کارنامه ی کالدرون رو نگاه کنید توی لیگ عربستان که مربیان 6 ماه بعد اخراج میشن دو سال قهرمان شده دو بار تا فینال جام باشگاه ها رفته چهار سال پیش یادتون بیاد ک برانکو اوایل چه نتایجی گرفت با صبر همه چیز درست میشه
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۲:۵۹
پاسخ
70
90
به عشق ترکتور
وقتی دیدن ترکتور اذربایجان جز5تیم برتردنیاس ازنظرهواداری دیگه ازحسودی اینانمیدونن چیکارکنن بسوزین شماهافک کنم ازنظراخرسومی باشین
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱:۱۸
پاسخ
103
91
گلادیاتور سزخ
الکی جک نشدین
۲۷ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۰:۴۸
47
67
AZADI
من کم کم دارم عاشقش میشم این عالیه از کجا اوردینش خخخخخ
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵:۳۲
پاسخ
45
74
علیم علییییی
ازلحاظ تماشاگرکه پرسپولیسواستقلال جزپرطرفدارترینای اسیاست.والبته پرسپولیس دراین موردپرطرفدارترازاستقلاله!امایک تیمی مدعی هستن که بعدمنچستراولن!!این تیم فقدوفقدتوشهرخودش طرفدارداره.درصورتی که پرسپولیس هررررکجای این کشورحتی درتبریزاصفهان مشهدطرفدارداره.وهردربازی های اسیاییم هرکجای اسیابازی دارن بازم طرفدارای این دوتیم پایتخت نشین به ورزشگاه میرن!حالابرام عجیبه ی سری ازتیمای کوچیک ادعای پرطرفدارترین دارن!!!!
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۰:۱۱
پاسخ
51
128
هوادار اصیل پیروزی
روز اول که می گفتی خودباشگاه جزء سه تیم اول دنیاست حالا شد هواداراش...خخخخ
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۴:۰۶
پاسخ
43
77
ایران
خب گویا بعد از ثبت تپه های پوشیده از برف، حضور خبرنگار ZDF آلمان هم به ویترین افتخارات باشگاه تراکتور قراره اضافه بشه:)))) البته تراکتوریا سابقه 10 دقیقه قهرمانی تو لیگ برتر رو هم دارن که اون هم تو ویترین باشگاه قابل رویته:))) من به شخصه به طرفدارای تراکتور حق میدم البته، فک کن مثلا شما به عنوان طرفدار، که تیمت این همه هم هزینه میکنه هر سال باید بشینی کل کل طرفدارای استقلال و پرسپولیس و سپاهان رو ببینی که دارن در مورد قهرمانی آسیا و فینال آسیا و قهرمانی های متعدد لیگ صحبت می کنند ولی شما چیزی برای گفتن ندارید:))) البته حضور خبرنگار ZDF خودش یه افتخار بین المللی محسوب میشه انصافا که من به عنوان یه استقلالی حاضرم تیمم 2 تا قهرمانی آسیا رو نداشت ولی یک بار، فقط یک بار خبرنگار ZDF برای پوشش بازی تیمم میومد ورزشگاه ;)
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۲:۵۳
پاسخ
29
88
علیرضا م.
جزو طرفداران ۳ تیم برتر دنیا؟! حالا اگر تیمایی مثل منچستر و لیورپول و بایرن و رئال و بارسلونا و چلسی و یووه و میلان و ... رو در نظر نگیریم، از یه آرژانتینی که خودش از نزدیک طرفداران تیمایی مثل بوکاجونیورز و ... رو توی امریکای جنوبی دیده چنین حرفی خیلی عجیبه! نه از نظر تعداد تماشاگر و حتی طرفدار و نه از نظر کیفیت طرفداری نمیشه برای هیچ تیمی توی ایران و حتی آسیا این حرف رو زد! به نظر فقط یه حرف پوپولیستی میاد که به‌به یه سری هوادار رو بگیره!
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۴:۲۴
پاسخ
99
152
سه چرخه سواران
شما اگر به نظرسنجی چندماه اخیر نشریه ی مارکا دقت کرده باشید متوجه منظور ایشون میشی.طرفداران پرسپولیس تو این نظرسنجی جزو پرشورترین طرفداران دنیا بودن.جایی که حتی اسمی از اسدقلال نبود. البته الان میگید مارکا هم پرسپولیسیه.خخخ
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۶:۲۰
87
40
قلب اهر به عشق پرسپولیس می تپد
حرف راستی زده ؟ وقتی طرفداران مثلث هر کدام می گویند 35میلیون طرفدار داریم لابد پرسپولیس هم سرو اینها باید 100میلیون طرفدار داشته باشد؟
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵:۲۶
63
38
علیرضا م.
آیا این دیسلایک‌ها معنیش اینه که یه سری فکر می‌کنن همراه رئال و بارسا پرطرفدارترین تیمای دنیا هستن؟!
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۲:۴۹
22
38
جاوید تاج
خخخخ ، داشتم به آخرای مصاحبه می‌رسیدم گفتم چه عجب راجع به استقلال چیزی نگفت که یهو دیدم نوشته : "دیروز هم در بازی دیدیم که بازیکنان با داور صحبت می‌کنند" ، خخخخخ ، یعنی هر کاریش کنی نمیتونه راجع به استقلال نظر نده ،
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۲:۴۸
پاسخ
110
140
پرسپولیس زلزله
باریکلا که اینقدر با دقت خبرهای سرورت رو دنبال می کنی...
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۸:۲۶
51
43
فقط مصاحبه های کالی
هههه بابا تو دیگه کی هستی ماشالله دونده بودنتون که از رئال و بارسا بیشتر بود الانم که هزار ماشالله چشم نخوری هوادارانتون سوم جهانن خدایا اینو از ما نگیر هی مصاحبه کنه زیاد بخندیم شاد شیم
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۰:۵۸
پاسخ
84
134
پرسپولیس
هرچی باشه از طرفدارای شما بیشتره
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۲:۴۱
40
27
پرسپولیسی گرگان
هر کب ادعا داره نظر سنجیا ثابت کنه چیزی حدود هزار نظر سنجی شبکه ها برنامه های مختلف انجام شده همیشه پرسپولیس با اقتدر بیشترین رای هوداری رو داشته ادعا دارین اونجا ثابت کنین .پرسپولیس بالاترین محبوبیت تو کشور داره همه میدونن یه سری هم سخته قبول کنن باور بفرمایید توهمین استان گلستان ما حداقل بدبینانه هفتاد درصد فوتبالیا پرسپولیسی ان دختر و پسر کوچیک و بزرگ مازندران هم همینه .چهار چرخ هودار بیشترورزشگاه میاره چون نود و پنج درص هودزاش استان خودشونن برای مثال کل شمال هشت میلیونی شرط میبندم پنجاه هزار هودار هم نداره درحالیکه پرسپولیس نود درصد هودراش شهرستانن ،پرسپولیس شصت ساله صدها بار ورزشگاه صد هزاز تایی درست کردن اینکه بازی ها سی هزار تا میرن خیلی دلایل داره شرایطش فرق مبکنه از هرلحاظ تیم ملی هم بازی هایی که حساس نیس سی چهل هزار تا شای کمتر برن ولی بازی های حساس همیشه پر شده هم پرسپولیس هم تیم ملی،چهار چرخ به خاطر شو اف قومیتی و مسایل دیگه که جای گفتنش نیس همه ورزشگاه میرن خودشونو نشون بدن و ثابت کنن ولی ما شصت ساله خودمونو ثابت کردیم با کلی قهرمانی کلی اسطوره و افتخار همه هم میدونن پرسپولیس نود درصد استان ها بیشترین هودارو داره
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸:۵۸
پاسخ
126
98
TT فراتر از باشگاه ✔
از دلایلت قانع نشدم داداش
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۳:۳۱
18
53
AZADI
اونوقت دوست عزیز با اسنپ کاپ خودتونو دقیقا به کی ثابت کردین؟؟؟بدون بازی کردن چیو به کی ثابت کردین؟؟؟از حرفات معلومه کودک شیرین زبانی هستی و عزیزم شما که اینقدر تیمت هوادار داره چرا حتی شب قهرمانیتون ورزشگاه پر نشد؟؟؟چرا تو اسیا استقلال رکورد هوادارارو داره؟؟؟چرا همین چهارچرخ جز پر هوادار ترین تیما جهانه حتی بالاتر از رئال؟؟؟چرا ده سال ازتون خبری نبود؟؟؟:)))من بهت میگم...فوتبال اروپارو میدیدین...حالا درسته عمو کالی سرمربیتونه ولی دیگه لطفا عقلتونو دست کسی ندین که دو رو از سه بیشتر میبینه...آدما خودشون هوش و فهم دارن:)ادمین چاکریم خدا قوت
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۳:۵۴
10
71
ستارگان سرخ ایران
واقعا من نمی فهمم هیچ کشوری به اندازه ایران به داوری اعتراض نمی کنه ما به خاطر اعتراض بی مورد. داوری به بحرین باختیم منظورم حاج صفیه که اعتراض بی مورد به کارتی که حقش بود کرد و باختیم عدم تمرکزش روی صحنه پنالتی ما رو بازنده کرد با این حرف آقای کالدرون موافقم ان شا الله که بتونه کاری کنه که پرسپولیسی ها کمتر به داور اعتراض کنن هرچند که واقعا سخته
۲۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۶:۰۴
پاسخ
20
123