کالدرون برنامه تمرینی و بازی‌های تدارکاتی پرسپولیس را مشخص کرد

کالدرون برنامه تمرینی و بازی‌های تدارکاتی پرسپولیس را مشخص کرد

19531
14:38
20 تیر 1398
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برنامه های آماده سازی سرخپوشان در اردوی کارتپه را اعلام کرد. از نکات این برنامه بازی های ۱۸۰ دقیقه در قالب مصاف با دو تیم است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گابریل کالدرون برنامه‌های آماده‌سازی سرخپوشان را در اردوی ترکیه اعلام کرد.

طبق این برنامه، سرخپوشان، 12 جلسه تمرین و 4 بازی تدارکاتی خواهند داشت. دیدارهای تدارکاتی در دو روز دوشنبه و جمعه هفته آینده در قالب دو بازی 90 دقیقه‌ای پیاپی در هر روز انجام می‌شود. دلیل این اقدام فراهم شدن امکان بازی‌های کامل برای همه بازیکنان است.

تیم فوتبال پرسپولیس، تمرین دوم خود را بعد از ظهر امروز پنجشنبه از ساعت 18 انجام خواهد داد. برای فردا (جمعه) نیز یک جلسه تمرین در نوبت صبح برنامه‌ریزی شده است که از ساعت 9:45 دقیقه خواهد بود. اعضای تیم بعد از ظهر جمعه در اختیار خود هستند.

سرخپوشان روز شنبه 22 تیر در دو نوبت، صبح و عصر تمرین می‌کند. تمرین یکشنبه آینده نیز یک جلسه و در  نوبت عصر است. روز دوشنبه دو بازی 90 دقیقه‌ای برای ساعت های 16 , 18 انجام می شود.

تیم برای روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه روزانه دو نوبت تمرین می‌کنند. جمعه آینده 28 تیر ماه نیز دو بازی 90 دقیقه‌ای در ساعت‌های 16 و 18 تدارک دیده شده است.

پرسپولیسی‌ها شنبه، 29 تیرماه اردو را ترک کرده و به ایران بازمی‌گردد و در بازگشت به تهران دو روز استراحت خواهند داشت. تمرینات در تهران در برنامه‌ای که پیش از عزیمت به ترکیه اعلام شده بود، از یکم مرداد آغاز می‌شود.

1870

سایت باشگاه پرسپولیس
نظرات کاربران
پرسپولیس سرورته
داداشا دمتون گرم.رفتید خارج سراغ بگیرید پماد خارجی ضد سورش حاد اگه پیدا کردید شماره حساب اعلام کنید پول بفرستیم چند تریلی سفارش بدید برای مثلث ژاپنی.چون قطعا امسال هم قهرمانیم و نگران ژاپنیهای وطنی.
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۹:۲۲
پاسخ
6
140
سهیل
به کالدرون اعتماد دارم طرفداران اگر حمایت همیشگیشونو از کادر فنی داشته باشند که خوشبختانه دارند بدونه شک بااین تیم امسال حرفهای زیادی برای گفتن داریم.
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۳:۴۶
پاسخ
3
125
علی
فقط حمایت از بازیکنا و کادر فنی نه دروغ پردازا و ...هیت مدیره مدیر و سرپرست تیم
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳:۳۶
0
47
ستارگان سرخ ایران
هرچی کالدرون بگه
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۴:۵۱
پاسخ
5
124
دنیا بی وفا
این خیلی خوبه بازی داشته باشن تا آماده باشن برا لیگ.بازیکنان باید خودشون نشون بدن تا مربی ترکیب دل خواهشو پیدا کنه ولی آدام همتی بازیکن خوبیه ولی حیف که مصدوم شد یا بهش بازی کم رسید.شریفی هم هم بازی بهش برس مطمنم بازیکن خوبیه و میتونه در حد علیپور بشه البته بازی بهش برس ولی رو مصلح و ماهینی نظری ندارم...
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹:۲۲
پاسخ
5
70
گنسالوس کجا رفت
حمایت تا پوکر قهرمانی با کالدرون
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۹:۱۵
پاسخ
1
106
علی
مربی عزیز اینم از برنامه ریزی تو داریم وگرنه مدیر و هیت مدیره و سرپرست ناوارد تیم تو فکر موندن خودشونن و فقط لبخند اونم لبخند رضایت کسایی که تو این وانفصای بیکاری سر کار اوردنشون با مزایای عالی خدایا خودت بداد این تیم برس و از دست این افراد نااگاه نجاتشون بده
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۴:۴۰
پاسخ
1
63
روح الله باقری جانشین مجیدی
ب امید پوکر قهرمانی
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۰:۲۴
پاسخ
3
84
آنتی آبی
سوزش ژاپنی ها ب حدیه ک پماد هم جوابگوی امسال هم نمیشه فقط پرسپولیسو عشقه
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۱:۱۷
پاسخ
27
236
گابریل
باریکلا کالدرون، ایشالا اگه ازش حمایت بشه و یه مهاجم خوب هم به تیم اش اضافه بشه حتما نتیجه میگیره.
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶:۱۸
پاسخ
24
212
یاسوج
پیش بسوی قهرمانی دیگر. پماد سوزش تاریخ مصزف گذشته هم داریم. مخصوص مثلث ژاپن خخخخ
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۶:۰۰
پاسخ
25
174
قرمزم رو عشقه
به امید قهرمانی 4 با کالدورن در همین امسال
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۰:۴۷
پاسخ
23
212