کالدرون: بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا و لایق این جایگاه است

کالدرون: بیرانوند بهترین دروازه‌بان آسیا و لایق این جایگاه است

2214
23:14
11 آذر 1398
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اینکه نام بیرانوند بین سه نامزد دریافت جایزه مرد سال قاره بود نشان می‌دهد او بهترین دروازه‌بان آسیاست.

به گزارش وب‌سایت نود، گابریل کالدرون در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گفت: یک افتخار بزرگ است که علیرضا بین سه بازیکن برتر آسیا قرار دارد. او لایق این جایگاه است. اینکه نام او بین سه نامزد دریافت جایزه بود نشان می‌دهد او بهترین دروازه‌بان آسیاست، چون بیرانوند تنها دروازه‌بان کاندید دریافت جایزه بود.

او ادامه داد: من به علیرضا تبریک می‌گویم چون او بهترین دروازه‌بان آسیاست. او باعث افتخار فوتبال ایران است و شایستگی این جایگاه در آسیا را دارد. ما از داشتن چنین بازیکنی خیلی خوشحالیم و به نظر من هواداران پرسپولیس هم باید به او افتخار کنند.

4416

نظرات کاربران
رضا
بیرانوند چیکار کرده که بخواد بهترین بازیکن شه افتخارات و عناوین جعلی و با حمایت و کمک اقایون سوشا مکانیم تو چنین تیمی میشد کاسیاس تو سطح ملیم که کاملا معمولی بوده و هیچ عملکرد انچنانی تو این چند وقت اخیر تو تیم ملی نداشته تنها افتخارش گرفتن پنالتی رونالدو بوده که اونم از شانس بیرانوند به نظر من بدترین پنالتی بود که رونالدو تو کل عمرش زد تو لیگ قهرمانان اسیا هم که به بدترین شکل تو همون مرحله گروهی حذف شدن و هیچ کار خاصی نکرد واقعیت اینه که بیرانوند گلر خوبیه اما نه در این حد
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۸:۱۶
پاسخ
102
38
سیدپرسپولیسی
لر غیور توبهترینی باقدرت ادامه بده
۱۱ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۰:۲۴
پاسخ
21
82