کالدرون: فعلاً جلال حسینی کاپیتان اول ما است/ برای انتخاب مهاجم ۳ گزینه داریم

کالدرون: فعلاً جلال حسینی کاپیتان اول ما است/ برای انتخاب مهاجم ۳ گزینه داریم

18572
17:50
13 مرداد 1398
گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اعلام کرد، سیدجلال حسینی همچنان کاپیتان این تیم است، مگر اینکه او آمادگی همراهی سرخپوشان را نداشته باشد.

به گزارش وبسایت نود، گابریل کالدرون قبل از آغاز تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: از تیمم خیلی راضی هستم و بازیکنانم خیلی خوب کار می‌کنند. آنها در بازی‌هایی که انجام می‌دهیم، هر دفعه بهتر از بازی قبل بازی می‌کنند و با توانایی شاگردانم کاملاً آشنا شده‌ام. در خیابان هم از رفتار مردم راضی هستم، آنها خیلی خوب هستند. از غذا و موزیک ایرانی هم راضی هستم و اکنون فقط باید برنده باشیم.

 

در 48 ساعت آینده مدیرعامل باشگاه برای یافتن مهاجم راه حلی پیدا می‌کند

کالدرون در واکنش به طرح این موضوع که باشگاه پرسپولیس نمی‌تواند مادیبو مایگا را جذب کند و گزینه بعدی او چه بازیکنی است، افزود: پزشک تیم گفته است این بازیکن از نظر پزشکی آمادگی ندارد و ما باید فکر دیگری کنیم. در 48 ساعت آینده مدیرعامل باشگاه راه حلی را در این خصوص پیدا خواهد کرد.

 

کاپیتان تیم را انتخاب نکرده‌ام و فعلاً سیدجلال حسینی کاپیتان اول ما است

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه احمد نوراللهی را به عنوان کاپیتان اول تیم انتخاب کرده و دلیل آن را غیبت سیدجلال حسینی و حسین ماهینی در هفته‌هایی ابتدایی اعلام کرده است در حالی که پزشک تیم گفته است حسینی مشکلی برای همراهی پرسپولیس ندارد، اظهار داشت: خیر، من کاپیتان را انتخاب نکرده‌ام. کاپیتان اول تیم ما سیدجلال حسینی است و اگر او نباشد، کاپیتان تغییر می‌کند. فعلاً این بازیکن کاپیتان ما است، مگر اینکه او آمادگی این را نداشته باشد که در ترکیب باشد. در حال حاضر مشخص نیست که او آمادگی دارد یا نه، اما به دلیل مصدومیتی که دارد، کمی شرایط سخت است. با این حال او کاپیتان اول ما است و در صورتی که در ترکیب نباشد، اتفاق دیگری رخ می‌دهد.

 

سیدجلال حسینی یک بازیکن حرفه‌ای است و او را بسیار قبول دارم

کالدرون بارها از سیدجلال حمایت کرده، اما انگار او جایی در تفکرات تاکتیکی‌اش ندارد و بیشتر بازیکنی نیمکت‌نشین محسوب می‌شود. کالدرون در این مورد هم به خبرنگاران گفت: سیدجلال حسینی یک بازیکن حرفه‌ای است و من او را بسیار قبول دارم. او یک بازیکنی است که خیلی حرفه‌ای رفتار می‌کند و با اینکه سنش بالا است، اما در عین حال آمادگی بالایی دارد و رفتاری حرفه‌ای هم از خود نشان می‌دهد. او در آینده شادی بیشتری به ما خواهد داد و با اینکه آخرین سال‌های دوران حرفه‌ای‌اش است، اما همچنان در کنار ما با قدرت حضور دارد.


برای انتخاب مهاجم 3 گزینه داریم که یکی از آنها برزیلی است

او درباره انتخاب مهاجم خارجی پس از رد شدن مایگا در تست‌های پزشکی گفت: این تصمیم پزشک باشگاه بوده است و مدیرعامل باشگاه نیز در حال مذاکره با برخی گزینه‌هاست. ما سه گزینه داریم که یکی از آنها برزیلی است.

 

دوست ندارم بازیکن قرضی بگیریم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره مشخصات مهاجم مدنظرش اظهار داشت: من بازیکنی را می‌خواهم که مشخصاتی خاصی داشته باشد و دوست ندارم بازیکن قرضی بگیریم. من لیستی به باشگاه داده‌ام که باشگاه در این خصوص تصمیم می‌گیرد.

 

فعلاً کسی قرار نیست از لیست کنار گذاشته شود

کالدرون در خصوص اینکه آیا بازهم قرار است بازیکنی از لیست پرسپولیس کنار گذاشته شود، خاطرنشان کرد: نه، فعلاً برای یک بازیکن خارجی جای خالی داریم و کسی هم قرار نیست بیرون برود.

1870

نظرات کاربران
مژده
مگه قرار بود غیر از این باشه؟؟؟! اینها هم فقط بلدن شعار بدن تو عمل هیچ!
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۲۸:۵۲
پاسخ
40
11
طوفان سرخ
کالدرون مربی با دانش و پر تلاشیه من مطمئنم که می تونه تیم رو حتی از دوران برانکو هم پر آوازه تر بکنه چون توی حرفهاش یه حس خوبی هست که به هوادار آرامش میده و نشون میده که کارش رو خیلی خوب بلده
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۳:۴۸
پاسخ
7
69
کوهمره.جروق
فعلا نه.بگو قطعا .ما هوادارها پشت سید جلال هستیم .حق نداری حتی بهش بگی تو.سخره سرخ شناسنامه پرسپولیس هست. پس این را بگو سید جلال حسینی قطعا کاپیتان ما خواهد ماند تحت هر شرایطی
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۶:۳۹
پاسخ
52
54
سینا ساحلی
خوب شد این بازیکن نیومد. از نوع بازیش مشخص بود بازیکن تیزی نیست .
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۵:۳۰
پاسخ
4
48
امیر تراختورچی
چیکار کنه آخه حسینی هم سن باباشه...
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۵:۴۲
پاسخ
73
8
حسام
عکس سید جلال و کنار کالدرون می بینیم فکر می کنیم سید جلال از کالدرون مسن تره!!هر اومدنی یه رفتنی داره.البته خودش باید تصمیم اخر را بگیره!
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۲:۱۰
پاسخ
77
9
شجاع و سید جلال . این ۲تا تعصب
سلام آقای عرب . خواهش میکنم پیام منو بخون . چرا نمیخوایین پرسپولیس این فصل نتیجه بگیره . من مگه نگفتم این بازیکن مالی خوب نیست . بیخیالش شین . بابا یا برزیلی رو بگیرین یا اون آرژانتینی . بخدا آرژانتینی عالیه . تورو خدا اونو بگیر تا عمر مدیونتیم ما هوادارا
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۱۳
پاسخ
6
48
Mosi
چرا ما نباید مثل ششتقلال بتونیم بدون محدودیت مالی با هر مهاجمی که دلمون میخاد قرارداد ببندیم؟ چرا سقف مالی واسه بازیکن خارجی فقط واسه پرسپولیسه مگه هر دو تیم مال وزارت نیستن؟ تازه یعنی خیر سرمون تو این دو سه سال اخیر پرسپولیس هم از آسیا و هم از اسپانسرینگ درامدزایی بیشتری نسبت به دوچرخه سواران داشته.
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۳:۰۹
پاسخ
24
130
علی
اختیار کامل داری موفق باشی ضمنا فکر کن کل نسایل باشگاه رو خودت باید حل کنی و بعضا از جیبت پاداش هم به بازیکنا بدی . امیدت فقط اول بخدا بعد بازیکنا و سپس هوادارا باشه
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۱:۵۸
پاسخ
9
91
م
باید هرسه مهاجم رو بگیریم بازیکن های که به درد نمی خورد از پرسپولیس بروند و سه مهاجم رو بیاوریم
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۱:۱۹
پاسخ
60
13
ستارگان سرخ ایران
ای کاش می شد اندرسون لوپز رو جذب کنیم ولی اگه نشد یک مهاجم بیارید که به کار پرسپولیس بیاد
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰:۱۱
پاسخ
12
84
امین
آقای کالدرون با احترام به شما چند روز پیش در یک مصاحبه فرمودید نیاز نیست مهاجم حتما خریداری بشه ومیتونیم اول اونو قرضی بگیریم و بعد از اثبات کیفیت بخریم. پس چرا امروز میگید که نمیخوایید بازیکن قرضی بگیرید؟
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۰:۰۳
پاسخ
92
16
سرور تاج
اقا به احترام به شما اون چند روز پیش بود و کالدرون فکر می کرد مایگا گزینه نهایی و بر اساس اون این حرف رو زد حالا گزینه دیگری مدنظره و اون باید خریداری بشه
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۷:۴۴
7
57
6×4=24
آره دقیقا من فکر میکنم این مصاحبه ی مشگلی داره از خودشونه.
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷:۲۰
9
25
عشقممم نیمار
شما بجای اینک غیر مستقیم‌دارید میگید ک جلال حسینی میخاید کلا از لیست کنار بزارید ..برید خودتونو برای همون نشست مربیان برتر اسیا اماده کنید ک فک‌کنم خودتونم تعجب کردید ک‌ چطوو دعوت شدید :-)
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۵:۲۳
پاسخ
176
19
کریستوفر نولان
آخی ناراحتی که استرا شاه جونت نیست عب نداره
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶:۴۶
12
93
6×۴سومی ها
چقدر شما ژاپنی‌ها پیگیر اخبار سرورتونید سرتون تو کار خودتو ن باشه لطفاً راستی ای آف سی وفیفای پرسپولیسی نمی‌خوایم نمیخایم
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۴:۴۹
13
93
هر چی کالدرون بگه
پس چرا استرا کاه دعوت نشد
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۳:۰۵
12
85
سیتی
باید سید جلال حسینی کاپیتان باشه خدارو شکر که این مهاجم رفت اصلا درد نمیخورد یه مهاجم باکیفت بگیر پرسپولیس تیم اول ایران ب
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴:۵۸
پاسخ
19
149
رضا
اینایی که میگن شیش پولیس دقیقا منظورشون چیه؟ دارن خودشونو دست میندازه آیا؟
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۵:۳۵
پاسخ
17
161
کریستوفر نولان
تنها اومیدشون به چهار جعلی بود که اونم پرفسور به باد داد اصلا تاریچه توهمشون هم از اینجا شروع شد
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۴:۲۷
14
116
Dj_sp
دارن دائم ب خودشون یاداور میشن ک پرسپولیس بود ک‌مارو شیش تایی کرد بعد تیمای دیگه
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۶:۳۸
10
137