کامیابی‌نیا: رجبی تماس گرفت و از من بلیت خواست!

کامیابی‌نیا: رجبی تماس گرفت و از من بلیت خواست!

14704
23:46
21 شهریور 1397
کمال کامیابی‌نیا با ابراز خوشحالی از پیروزی پرسپولیس مقابل نساجی گفت: باید برای دیدار مقابل الدحیل برنامه‌ریزی کنیم تا آماده این بازی شویم.

وبسایت رسمی برنامه نود - کمال کامیابی‌نیا با ابراز خوشحالی از پیروزی پرسپولیس مقابل نساجی گفت: باید برای دیدار مقابل الدحیل برنامه‌ریزی کنیم تا آماده این بازی شویم.

به گزارش وبسایت نود، کمال کامیابی‌نیا هافبک تیم فوتبال پرسپولیس بعد از پیروزی 2 بر یک مقابل نساجی مازندران در هفته ششم لیگ برتر اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و خوشحالم که توانستیم 3 امتیاز این بازی را از آن خود کنیم. حالا بازی الدحیل را پیش رو داریم که آن بازی شرایط خاص خودش را دارد. باید در این مدت برنامه‌ریزی و خوب ریکاوری کنیم تا آماده این بازی شویم.

هافبک پرسپولیس درباره اینکه آیا قبل از این بازی با حمیدرضا رجبی (مربی تیم نساجی) که با او نسبت فامیلی دارد تماس داشته‌ یا خیر گفت: این هفته با هم صحبت نکرده بودیم، فقط یک بار به من زنگ زد و می‌خواست که برایش 3 عدد بلیت بگیرم.

 

1004

نظرات کاربران
صالحی
خیلی خوبی اگه خطاهای الکی ندی... بازی الدحیل باید فوق العاده باشی... به امید برد پرسپولیس و جهنم کردن ازادی به وسیله ما هواداراوبازیکنا برای الدحیل وای که چه حالی میده( ازادی) روز بازی الدحیل....
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۸:۵۶
پاسخ
20
159
مسعود.تراکتور
بله اسیا ایران نیست که داورها محترمانه با پرسپولیس رفتار کنند .اخراج میکنن ردیف. در مقابل الدحیل هم تساوی کنید شاهکار کردیدد
۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹:۱۲
58
8