کامیابی‌نیا: هرچه دارم از پرسپولیس است و می‌خواهم بمانم/ گزینه اول قهرمانی هستیم

کامیابی‌نیا: هرچه دارم از پرسپولیس است و می‌خواهم بمانم/ گزینه اول قهرمانی هستیم

7025
20:03
17 اردیبهشت 1398
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس به خبر توافقش برای تمدید قرارداد با این باشگاه برای دو فصل َآینده واکنش نشان داد.

به گزارش وب‌سایت نود، کمال کامیابی‌نیا در خصوص بحث تمدید قراردادش با باشگاه پرسپولیس گفت: بعد از صحبت‌هایی که با آقای عرب و آقای حبیب‌زاده انجام دادم در نهایت تصمیم گرفته شد تا در آخر فصل قراردادم با پرسپولیس تمدید شود. خوشبختانه همه چیز به صورت کاملاً مثبت پیش رفت و خودم هم علاقه دارم که در پرسپولیس بمانم.

وی در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود عقد قرارداد سفید مشکل قانونی دارد و او چطور می‌خواهد با پرسپولیس سفید امضا کند، افزود:‌ درست است که قرارداد من سفید است اما قطعاً باشگاه بازیکنان را راضی می‌کند. اما به هر حال من هرچه دارم از پرسپولیس است و خودم هم علاقه بسیار زیادی دارم که در پرسپولیس بمانم. البته ناگفته نماند که من دو سه پیشنهاد هم دارم اما برای اینکه خیال همه را راحت کنم تصمیم گرفتم تا قراردادم را تمدید کنم. چند باشگاه که خواهان من بودند با باشگاه پرسپولیس تماس گرفتند اما به خاطر همین حواشی خودم مراقب بودم که هرچه سریع‌تر بحث تمدید قرارداد انجام شود. من پرسپولیس را دوست دارم و هرچه دارم از این تیم و هوادارانش است و اگر در فوتبال به این جایگاه رسیده‌ام به خاطر پرسپولیس بوده و برای اینکه حسن نیتم را نشان دهم در نهایت به این توافق رسیدیم که در پرسپولیس بمانم. اگر قرار بود از پرسپولیس بروم در همان ابتدای فصل می‌رفتم. 

بازیکن تیم پرسپولیس درباره بازی با ماشین‌سازی و شانس قهرمانی سرخ‌پوشان در لیگ برتر امسال اظهار داشت:‌ مطمئنم بازی با ماشین‌سازی یکی از بازی‌های بسیار سخت ما خواهد بود. چرا که چند تیم هم شانس قهرمانی روی کاغذ دارند اما با همه این شرایط گزینه اصلی قهرمانی ما هستیم. امیدوارم با تمرکز و برنامه‌ریزی کافی مقابل ماشین‌سازی به میدان برویم و بتوانیم یک هفته به پایان بازی‌ها قهرمان شویم. 

کامیابی‌نیا در خصوص اینکه علاقه‌مند است جشن قهرمانی در تهران برگزار شود یا در شهرجم در هفته پایانی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه چند تیم شانس قهرمانی دارند هنوز مشخص نیست که در کجا مراسم جشن قهرمانی برگزار می‌شود اما برای ما مهم نیست که این جشن کجا برگزار شود بلکه برای ما این مهم است که به قهرمانی برسیم.

4416

نظرات کاربران
علی
دمت گرم . راستی کوچولوی نازنیت قراره چندمین جام رو ببینه . شاهکار کردین با این تعداد جان تو این چن سال . دفتر باشگاه جا کم نیاورده
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۶:۰۴
پاسخ
5
84
عمران
من واقعا متوجع خیلی مسائل نمیشم. مگه کمال و شجاع فصل قبل هردو سه ساله تمدید نکردند؟؟ تااونجاکه من میدونم فقط منشا،رسن،نعمتی،مصلح قراردادشون تموم میشد که منشارفت رسن تمدید کرد نعمتی هم تمدید کرد و فقط مصلح فعلا قرارداد نداره +نادری که قرضی امده.دوستان اگه اشتباه میکنم راهنمایم کنید
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۰:۲۹
پاسخ
1
54
عشقممم نیمار
ببخشید میشه بگید ک با چن‌میلیارد توافق کردین ؟؟ :-) چک سفیدم‌..من ک‌باور نمیکنم..چون امکان‌داره تو‌همون‌چک سفید.. چن‌میلیارد نوشته شه :-) در ضمن تصور کنین ک الان در عشق_تقلال بودی ..همین الان بحای تمدید ..ترانسفر میشدی :-) ایکاش برای عشق_تقلال هم همینکاره کنن و قبل اتمام‌فصل با ستارهای عشق_تقلال تمدید میشد ک‌ متاسفانه ..بجای تمدید ..دارن ستاره های عشق_تقلال ترانسفر میکنن :-P در ضمن شما میتونین در ایران هرچی دلتون میخات قهرمان شین ..چون اینجا حامی دارید و‌ب راحتی اب خوردن قهرمان میشید .. همین‌ک‌تو‌اسیا هیچی نمیشید .. برام‌ کافیه ک هیچوقت نمیتونین‌ مث سرورتون عشق_تقلال ..قهرمان اسیا شید..اونم با این همه حمایت :-)
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۴:۲۵
پاسخ
97
10
پرسپولیسی گرگان
دیگه باید تمرکزتون روی قهرمانی باشه
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۷:۱۹
پاسخ
6
47
f
حتما هیچ تیمی نمیخوادت وگرنه نمیموندی
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۵۴
پاسخ
72
7
احسان سعادت
اقا دمتون گرم بزرگترین بمب تمدید سه ساله برانکوهه تعصب یعنی پروفسوریعنی شجاع یعنی کمال یعنی سیدجلال یعنی سروش یعنی بیرو یعنی پرسپولیس
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۲:۰۲
پاسخ
5
58
چیپ زن کی بودی تو آخه...؟؟؟؟؟
دمت گرم کمال شجاع بی صبرانه منتظرورودی های ۹۸ هم هستیم فتح دوگانه رو بگو ای جان
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۵۷
پاسخ
5
52
پرسپولیس قهرمان
آفرین باغیرت
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۱:۴۱
پاسخ
3
36
❤❤❤فرهاد❤❤❤
کمال بازیکن کامل
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۶:۳۰
پاسخ
3
42
کوپا امجدیه ۵۰ سال پیش
مرسی عزیز
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۴:۴۶
پاسخ
3
37
kian
طلایه داری داداش
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۵:۳۳
پاسخ
3
37
برنده های دربی
هیچوقت یادم نمیره کمالو که وقتی پنجره بسته شد و 4 5 تا بازیکن تیمو گذاشتن رفتند ولی با اینکه قرارداد ترکیه حسابی نصیب کمال شده بود با تیم موند.... ما پرسپولیسیا خوببیا رو یادمون نمیره هیچوقت
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۸:۴۴
پاسخ
3
47
شازده آبی
الان هوادارای ساده میان ازش تشکر میکنن . . . . خب درست گفته هرچی داره از پیروزی داره . . . . کدوم تیم دیگه میتونه با این مبالغ «سرسام‌آور» قرارداد ببنده . . . . توانایی لژیونر شدنم ک نداره . . . . کجا بهتر از پیروزی؟؟؟؟
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۷:۰۳
پاسخ
48
8
Perspolis
ما ببریم سپاهان و ششتقلال نتیجه نگیرن که نمیگیرن چرا نباید تو ازادی جام بگیریم؟ لالیگا تموم نشده ولی بارسا جام رو گرفت ما کی میخوایم درست بشیم؟؟؟؟؟؟؟
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷:۳۵
پاسخ
18
200
حمید
یعنی چی،هر دم ازین باغ بری میرسد،مگه قرار داد این سه ساله تمدید نشده بود؟؟؟؟؟؟ اگه تو امسال آزاد بودی بری که پس چرا دو سه تیم با باشگاه تماس گرفتند؟ اگه آزاد نبودی پس چه تصمیمی گرفتی که بمونی؟؟؟؟ من ازین حرفا اینو استنباط کردم که قراردادارو جوری بستند که بازیکن هروقت خواست بره حتی اگه ده ساله بسته باشه،همین بیرانوندو میگن ۶۰۰ هزارتا براش فسخ گذاشتن.
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۵:۵۴
پاسخ
154
36