کاوانی: شاید یک روز برای سیمئونه بازی کنم

کاوانی: شاید یک روز برای سیمئونه بازی کنم

2580
13:23
09 تیر 1394
مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید این احتمال وجود دارد که یک روز به جمع شاگردان سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید ملحق شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید این احتمال وجود دارد که یک روز به جمع شاگردان سرمربی آرژانتینی اتلتیکومادرید ملحق شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، ادینسون کاوانی این روزها به خاطر اتفاقاتی که در یک هفته گذشته برای او رخ داده احوال خوشی ندارد. پیش از شکست تیم ملی اروگوئه برابر شیلی در مرحله یک چهارم نهایی کوپا آمه‌ریکا که در آن بازی کاوانی اخراج شد، پدر او، لوئیس در یک سانحه رانندگی یک نوجوان موتورسوار را در حالتی غیرعادی که ناشی از مصرف مشروبات الکلی بود، به قتل رساند. پیش از اینکه تمام این اتفاقات رخ دهد، نشریه مارکا گفت‌و‌گویی با مهاجم پاری‌سن‌‌ژرمن انجام داده است که آن را در ادامه می‌خوانید:

* تو بیشتر در جناحین بازی می‌کنی و گاهی اوقات هم در پست مهاجم نوک قرار می‌گیری. بازی در پست مهاجم نوک برای تو با زمانی که در جناحین قرار می‌گیری چه فرقی دارد؟

کاملاً واضح است. بهترین لحظات من در پاری‌سن‌ژرمن زمان‌هایی بوده است که به عنوان یک مهاجم نوک بازی کرده‌ام اما من باید خودم را با شرایط تیم و آنچه که مربی از من می‌خواهد وفق دهم که آن بازی در جناحین بوده است. در نهایت چیزی که اهمیت دارد، قهرمانی تیم است و این موضوع سایر مسائل را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

*‌امسال با پاری‌سن‌ژرمن همه جام‌های داخلی را بردی. اینکه هنوز نتوانسته‌اید لیگ قهرمانان را فتح کنید به شما فشار نمی‌آورد؟

به عنوان گروهی از بازیکنان حرفه‌ای می‌دانیم که شکست هم بخشی از فوتبال است. برای کسب پیروزی شما باید همه چیز را درست انجام دهید. ما داریم روی این موضوع کار می‌کنیم و دوست داریم که یک روز با پاری‌سن‌ژرمن قهرمانی در لیگ قهرمانان را هم تجربه کنیم. PSG اکنون در حال گذر از یک دوره رشد و پیشرفت است.

* جدا شدن از PSG برای تو کار سختی است. برای پاری‌سن‌ژرمن خرید تو 64 میلیون یورو هزینه داشته است و سه سال دیگر هم با این تیم قرارداد داری. زمانی که بازی‌های لالیگا یا لیگ برتر را در تلویزیون تماشا می‌کنی چه حسی به تو دست می‌دهد؟

(خنده) فوتبال شغل ماست. ما باید خودمان را قربانی کنیم و سفرهای درازی برای بازی در یک مکان یا مکانی دیگر انجام دهیم تا مانند همه درآمد کسب کنیم. با این حال تنها چیزی که در ذهن من می‌گذرد این است که هر روز صبح که از خواب بیدار می‌شوم رفتار حرفه‌ای نظیر چیزی که الان دارم، داشته باشم. این همان چیزی است که به من برای کار روزمره‌ام انگیزه می‌دهد و مرا به جایی که الان هستم، رسانده است. من برای پاری‌سن‌ژرمن احترام قائلم و در حال حاضر به این تیم متعهدم. سعی می‌کنم که تمام تلاشم را برای این تیم انجام دهم، طوری که انگار از اول عمرم طرفدارش بوده‌ام.

* حتماً در برخی از نشریات خوانده‌ای که سیمئونه تو را به عنوان مهاجم مورد علاقه‌اش معرفی کرده است. نظرت دراین باره چیست؟

راستش را بخواهید، اینکه یک مربی به شما اعتماد می‌کند و اینچنین به صورت علنی از شما تعریف می‌کند، باعث می‌شود که احساس غرور بکنید و انگیزه‌تان دوچندان شود. حرف‌های او بدان معناست که بازی مرا دوست دارد و این همیشه مایه افتخار است. شاید فوتبال یک روز ما دو نفر را به هم برساند. در فوتبال هر اتفاقی ممکن است.

1140

نظرات کاربران