کاپیتان الهلال به بازی با استقلال می‌رسد

کاپیتان الهلال به بازی با استقلال می‌رسد

2987
10:15
06 فروردین 1398
کاپیتان برزیلی الهلال بعد از چند روز غیبت به خاطر آسیب دیدگی به تمرین تیمش بازگشت تا نشان دهد که مشکلی برای حضور در دیدار برابر استقلال ندارد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا،  کارلوس ادواردو برزیلی از بهترین و کلیدی ترین بازیکنان الهلال عربستان است.

او در دیدار برابر الدحیل مصدوم شد و پیش بینی می‌شد که چند هفته‌ای دور از میادین باشد.

خبر خوب برابر هواداران الهلال این است که این بازیکن برزیلی بعد از چند روز غیبت به تمرین برگشت و بدون مشکل با دیگر بازیکنان تمرین کرد.

 استقلال و الهلال در آخرین بازی خود در دور رفت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دوشنبه ۱۹ فروردین به مصاف هم خواهند رفت و به نظر می‌رسد که کارلوس ادواردو مشکلی برای حضور در این دیدار ندارد.

الهلال در هر دو دیدار خود به پیروزی رسیده است این در حالی است که استقلال از دو بازی خود تنها یک امتیاز کسب کرده است.

2051

ایسنا
نظرات کاربران
RED MRE
وآمادگی کامل ششتقلال برای هتریک تو شیشتائی شدن.
۰۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۳:۵۶
پاسخ
63
18
پرسپولیس ایران
الان عشق نمیار میاد میگه.برای عشق تقلال خخخخخخ مهم نیست بیایی یا نیایی تخصص ما اسیاس.بعد یکم سکوت میکنه میگه خدای تازگی ها الدحیل.بعدش بازم فکر میکنه میگه العین عمر عبدل الرحمان بعد میره نمیدونم کجا.ادمسن ممنون چاپ کن خواهشا
۰۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۸:۱۱
پاسخ
58
10
توپچیهای قرمز تبریز ایلناز ایناز
خطاب ب اقا افشین پرسپولیس صددرصد از گروهش صعود میکنه و میره بالا اما این استقلال هست ک با تکیه بر رتبه شریف ۴ تو گروهش حذف میشه. بعدش خدایی فازت چیه ؟پرسپولیس ۳ تا ب الدوحیل قویترین تیم پارسال اسیا زد و نوار و رکورد برد های متوالی الدوحیل رو پاره کرد و همون السدی ک شما رو تو ازادی له کرد ما حذفش کردیم. یادت هست اون بازیتون؟ بدون حتی یک حمله و بدون حتی یک موقعیت گل ۱ گل زدین. مگه میشه ؟ مگه داریم؟(از اتاق فرمان اشاره میکنن تنها گل استقلال جلو السد رو پاس رو ب عقب بود ک با اشتباه گلر گل شد و استقلال تو ۹۰ دقیقه بدون اینکه حتی یک حمله ترتیب بده صاحب یک گل شد اما بعدش توسط ژاوی و بغداد گلباران شد)
۰۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵:۰۴
2
8
Afshin
شاید هم بگه عمر خریین و چهارتا چهارتا در دوبازی رفت و برگشت با تیمهای عربی و درآخر هم بگه عدم موفقیت در دادن دوپاس نصف ونیمه در دوبازی رفت و برگشت با تیم ژاپنی،وازهمه مهمترهم قعرنشینی به حق در گروه آسیایی و حذف شدن در همین دور گروهی برای تیمی که با شانس برخلاف لیاقت رفت فینال باشگاهی آسیا که همه ما معتقدیم اگه واقعا لیاقت رفتن به فینال رو داشت باید حداقل امسال تا نیمه نهایی میرفت
۰۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱:۰۲
12
11
آبی ترینم
به امید موفقیتت و پیروزی های یکی پس از دیگری در هر بازی چه داخلی و چه خارجی ای تاج آسیا
۰۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۱:۱۶
پاسخ
13
52
پرویز
نمی دانم به چه امیدی می خواهیم با این تیم ها رو برو بشیم(هر سه تیممان). بهترین حالت حذف از مرحله گروهی است. شرایط از هر لحاظ باید مهیا باشد
۰۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۸:۴۹
پاسخ
30
10
صابر666666
بازی با این الهلال شبیه کابوسه . اینو نمیگم چون پرسپولیسیم . بهرحال دورهای بعدی ممکنه خودمونم بخوریم بهشون . ولی سطح این الهلال عجیب بالاست و خطرناک . تیمهای عربستانی از برد با گل آوراژ بالا در مقابل ما لذت میبرن و مثل مثلا" الدحیل نیستن که دقایق آخر از روی شکم سیری بازی می کردن . امتیاز میزبانی هم که در کار نیست . درنتیجه اوضاع عجیبی میشه .
۰۶ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۰:۳۱
پاسخ
25
36