کاپیتان چین: فردا روز سختی برای مدافعان تیم ملی چین است/ به سیستم VAR آشنا هستیم

کاپیتان چین: فردا روز سختی برای مدافعان تیم ملی چین است/ به سیستم VAR آشنا هستیم

2388
16:28
03 بهمن 1397
کاپیتان تیم ملی فوتبال چین گفت: فردا روز سختی برای مدافعان تیم ملی ما است اما سعی می کنیم که بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، ژنگ ژی در نشست خبری پیش از بازی ایران در پاسخ به این سوال که کدام بازیکن ایران را می شناسد و کدام یک خطرناک هستند گفت: ما پارسال با این تیم بازی کردیم و آنها را می شناسیم. مربی آنها مشخص است و شخصیت آنها را می شناسیم. آنها خیلی سریع هستند و تاکتیک دارند. به خصوص اینکه کیفیت بالایی در خط حمله و مهاجمانشان دارند و فردا روز سختی برای مدافعان تیم ملی ما است اما سعی می کنیم که بهترین بازی خود را به نمایش بگذاریم.

ژنگ ژی در خصوص اینکه سیستم  VAR چقدر می تواند به کیفیت بازی ها از این مرحله کمک کند گفت: ما بازیکنان با این سیستم آشنا هستیم چون در سوپر لیگ چین از این سیستم استفاده می کنیم. همانطور که مربی ما گفت این سیستم به همه تیم ها و به خصوص داوران کمک می کند.

کاپیتان چین در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شما 38 سال سن دارید و یک بار قهرمان آسیا شدید و چگونه ممکن است همان اتفاق برای تیم ملی چین رخ دهد گفت: خیلی مسائل باید کنار هم باشد که قهرمان شویم. تیم، مربی و بازیکنان خوب باید کنار هم باشند. همه تیم باید همدل باشند تا یک تیم قهرمان شود.هدف ما این است که در این مسیر باشیم و ادامه بدهیم، امیدوارم نسل قدرتمندی در ادامه راه به تیم ملی چین بیایند و عملکرد خوبی داشته باشند. بازیکنان باید به روند خودشان ادامه بدهند و همچنان پیشرفت فوتبال در چین ادامه داشته باشد.

1870

نظرات کاربران
عشقم کریس
ستاره بازی فردا مهدی ترابی .این تیم از ابتدا باید گذاشت زیر فشار.تو۹۰ دقیقه باید کارشون یکسره کنیم.رفتن به وقت های اضافه اصلا به صلاح تیم نیست
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۴:۱۲
پاسخ
4
13
پرسپولیس قهرمان
فردا روز سختی برای مهاجمینتونه چون بیرانوند دروازست.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۳۸
پاسخ
0
27
عشقممم نیمار
با این حرفای زیرکانه و‌حیله ای ..نمیتونید اعتماد بنفسه ملی پوشا و کیروش جونه رو‌بالا ببرید تا راحت برنده شید:-P
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۱:۵۰
پاسخ
7
20
ققنوس سرخ
فقط تیمه چینو زیاد گنده نکنید تیمشون غیراز لیپی که از کیروش خیلی سرتره چیزه دیگه ای نداره!
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۹:۲۶
پاسخ
30
8
ehsan
امیدوارم فردا با یه نتیجه خوب به جمع 4 تیم برتر صعود کنیم هر چند نباید چین دست کم بگیریم به نظر خودم ما 2 بر 0 پیروز میشیم . به امید قهرمانیه ایران
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸:۵۹
پاسخ
2
20
اکبر مولایی-پرسپولیس
کاپیتان جان نترس فردا کم بهتون گل میزنیم
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱:۲۲
پاسخ
3
16