کدام تیم بهترین خریدها را داشته‌است؟

کدام تیم بهترین خریدها را داشته‌است؟

35411
12:27
20 آبان 1396
در جدول بهترین بازیکنان لیگ بر اساس نمرات گروه آنالیز نود، نفت آبادان دو بازیکن در بین 10 بازیکن برتر لیگ در 11 هفته ابتدایی داشته که هر دو بازیکن خریدهای جدید این تیم هستند.

وبسایت رسمی برنامه نود - 11 هفته از لیگ هفدهم پشت سر گذاشته و در این مدت چند بازیکن موفق شدند در تیم جدیدشان به یک مهره تاثیرگذار تبدیل شوند.

به گزارش سایت نود، برای آشنایی با بهترین خریدهای لیگ، جدول رده بندی بازیکنان بر اساس نمرات گروه آنالیز می تواند معیار مناسبی باشد.

در بین 20 بازیکن برتر لیگ 5 تازه وارد دیده می شود؛

کرار جاسم(صنعت نفت آبادان)، نمره 2.65، بازیکن چهارم لیگ

حسین ابراهیمی( سپیدرود)، 2.67، ششم

آگوستو سزار(صنعت نفت آبادان)، نمره 2.70، دهم

محمد قاضی(پدیده)، نمره 2.73، یازدهم

محسن فروزان( پارس جنوبی)، 2.77، چهاردهم

مرغوب‌ترین خریدها در آبادان

فعلا نفت آبادان بیشتر از هر تیمی از بازیکنان جدیدش سود برده است. در جدول بهترین بازیکنان لیگ بر اساس نمرات گروه آنالیز نود، نفت آبادان دو بازیکن در بین 10 بازیکن برتر لیگ در 11 هفته ابتدایی داشته که هر دو بازیکن خریدهای جدید این تیم هستند.

لوسیانو پریرا، دیگر بازیکن جدید آبادانی‌ها هم عملکردی عالی داشته و در جایگاه بیست و چهارم دیده می شود. نفت آبادان سه خرید در بین 25 بازیکن برتر لیگ دارد که از این حیث از همه تیم‌ها سبقت گرفته است.

دیگر تیم‌هایی که بازیکنان جدیدشان موفق شدند در بین 20 بازیکن برتر حضور پیدا کنند سپیدرود، پدیده و پارس جنوبی هستند.

پدیده هم از خریدهایش راضی است، قاضی یازدهم است و خلعتبری بیست و چهارم.

به نظر می رسد 12 تیم دیگر بیشتر به همان بازیکنان قدیمی شان وابسته‌اند.

پارس جنوبی در 20 بازیکن برتر این 11 هفته، پنج نماینده دارد، بیشتر از هر تیمی، با این حال چهار بازیکن از این پنج بازیکن قدیمی‌های پارس جنوبی‌اند. از بین خریدهای این تیم محسن فروزان در رده چهاردهم دیده می شود.

بهترین خرید پرسپولیس در این 11 هفته شجاع خلیل‌زاده بود که با میانگین نمره 2.85 در پله مشترک بیست و چهارم حضور دارد. گادوین منشا نود و هشتم است. سیامک نعمتی، بشار رسن و شایان مصلح چون تعداد بازی کمی داشتند هنوز وارد جدول بازیکنان نشدند.

روش نمره‌دهی سایت نود مشابه نشریه کیکر آلمان است؛ به این ترتیب که به هر بازیکن بر اساس عملکرد فنی‌اش در داخل زمین نمره‌ای بین یک تا شش داده می‌شود. بهترین نمره یک و بدترین شش است. بازیکنانی نمره می گیرند که حداقل 30 دقیقه بازی کرده باشند. ضمن اینکه بازیکنانی که در نیمی از بازیهای تیم‌شان در لیگ نمره گرفته باشند وارد جدول رده‌بندی بازیکنان می‌شوند.

در جمع استقلالی‌ها تقریبا هیچ بازیکن جدیدی خوش ندرخشیده و از بین تازه‌واردها بهترین جایگاه متعلق به داریوش شجاعیان و سرور جپاروف با حضور در رده هفتاد و هشتم و میانگین نمره متوسط 3.11 است. حسن بیت سعید در رتبه نامطلوب 152 حضور دارد. پژمان منتظری، مجتبی جباری، مهدی قائدی و سجاد شهباززاده هم تعداد بازیهایشان به شش بازی بالای سی دقیقه نرسیده است که وارد فهرست بازیکنان شوند.

57189

نظرات کاربران
علیSS
آبادان نه قرمزه ، نه آبیه برزیلیه
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۳۷:۵۰
پاسخ
16
15
Erfi
فقط و فقط سپیدرود تیمی که کل بودجه این دو سالش برابره با قیمت یه بازیکن تیمهای دیگه
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۶:۳۵
پاسخ
23
41
آبادان برزیلته
پرسپولیسی ها خودشون آماده کنن برای بازی تو جام حذفی نه قرمز نه آبی فقط زرد طلایی
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۰:۱۴
پاسخ
73
33
برزیلته
آبادان مهد فوتبال ایران انشالله سهمیه ی آسیا
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۱:۰۶
پاسخ
70
111
دسته ٣ رفتي مُــــفــت نمي ارزي ...
و كدام تيم گرانترين و بدترين و ... خريدها را داشته؟؟؟؟
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۶:۰۱
پاسخ
131
138
mehdi64
اگر سنت اجازه میداد یا کمی بیشتر مطالعه داشتی هرگز دسته سوم رو برای کری خوندن انتخاب نمیکردی. بارها داستان دسته سه رو فرستادم اما ادمین کم‌لطفی کرده و درج نکرده پیامم رو. این پرسپولیس بود که از دسته سه یهو اومد سطح اول کشور زمانیکه تیم شاهین منحل شد و امتیاز شاهین رو خرید. ضمنا کمی ادب هم داشته باشیم بد نیست.
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۲:۳۵
87
39
am ir
همونی که ته جدوله رو میگی
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۳:۱۳
31
94
mehrab
ایشالله بازیکن های ما هم با اومدن شفر جان دوباره ای میگیرن و میتونن جز بهترین ها باشن تا نیم فصل ..
۲۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۱:۴۶
پاسخ
139
107