کرار: ماجرای من و جباری تمام شد؛ همه چیز را فراموش کردم

کرار: ماجرای من و جباری تمام شد؛ همه چیز را فراموش کردم

1003
19:33
14 تیر 1393
هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم که به استقلال برگشتم و امیدوارم رضایت قلعه‌نویی و هواداران استقلال را برآورده کنم.

سایت رسمی ویژه برنامه جام جهانی - هافبک عراقی تیم فوتبال استقلال گفت: خوشحالم که به استقلال برگشتم و امیدوارم رضایت قلعه‌نویی و هواداران استقلال را برآورده کنم.

جاسم کرار در خصوص بازگشتش به استقلال اظهار داشت:خیلی خوشحالم که دوباره به استقلال بازگشتم و امیدوارم بتوانم رضایت کادرفنی و طرفداران استقلال را جلب کنم.

کرار در ادامه در خصوص انتقاداتی که به علی فتح الله زاده کرده بود و گفته می شد وی پس از بازگشت به ایران از مدیرعامل سابق استقلال ناراحت است، گفت: متاسفانه همین که به ایران بازگشتم حاشیه ها و شایعات آغاز شد. من هیچ صحبتی در مورد فتح الله زاده انجام ندادم و این اولین گفت و گوی من بعد از بازگشت به استقلال است.

کرار افزود: به جز خوبی از فتح الله زاده چیزی ندیدم و زمانی که من در استقلال بودم دست او خالی بود و خیلی زحمت کشید. او دوست داشت به هر نحوی که شده استقلال را در شرایط خوب نگه دارد و نمی دانم چرا این حرف ها از طرف من مطرح می شود و ظاهرا نوشته اند که من نسبت به فتح الله زاده انتقاد کردم.

هافبک عراقی در پایان در خصوص اتفاقاتی که پیرامون او و جباری رخ داده بود، گفت: بارها در این مورد توضیح دادم و حالا هم می گویم آن مسئله یک اتفاق بود و اخلاق و شرایط جباری به گونه ای است که در آن صحنه اتفاق افتاد ولی من هیچ مشکلی با این بازیکن ندارم و همه چیز را فراموش کرده ام.

 

کد/ 2018

نظرات کاربران