کرانچار حاضر به جلسه خصوصی با کی‌روش نشد

کرانچار حاضر به جلسه خصوصی با کی‌روش نشد

5544
11:18
11 دی 1396
سرمربی تیم فوتبال سپاهان برگزاری جلسه خصوصی با سرمربی تیم ملی را رد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال سپاهان برگزاری جلسه خصوصی با سرمربی تیم ملی را رد کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، روز گذشته کرانچار سرمربی تیم سپاهان اعلام کرد که به دنبال تعامل با تیم ملی است اما برنامه های اردویی کی‌روش را نمی داند چیست و دوست دارد بداند دقیقا سرمربی تیم ملی دنبال چه اهدافی است. در همین راستا روز گذشته کارلوس کی‌روش در مصاحبه ای واکنش نشان داد و اعلام کرد برنامه اش بر اساس تعامل است نه تحمیل و اجبار.

همچنین روز گذشته مارکا آقاجانیان دستیار کی‌روش تماس تلفنی با کرانچار برقرار کرد و به دنبال این بود که حتی جلسه خصوصی بین سرمربی تیم فوتبال ایران و سرمربی تیم فوتبال سپاهان برگزار کند که با مخالفت کرانچار همراه شد.

سرمربی سپاهان معتقد بود این جلسه باید با حضور همه مربیان لیگ برتری باشد تا با همفکری پیشنهادهایی هم داده شود تا تیم ملی موفق‌تر ظاهر شود، همچنین در این تماس کرانچار تاکید کرد هنوز نامه‌ای به صورت رسمی از سوی فدراسیون فوتبال به باشگاه‌ سپاهان ارسال نشده است.

چلنگر مترجم کرانچار ضمن تایید این خبر گفت: کرانچار با این موضوع مشکلی ندارد، فقط به دنبال این است که نامه‌ای از سوی سران فدراسیون فوتبال به مدیرعامل باشگاه سپاهان ارسال شود،‌همچنین جلسه‌ای هم در خصوص برنامه‌های کی‌روش با حضور مربیان لیگ برتری برگزار شود تا درنهایت ملی‌پوشان با همکاری باشگاه در اختیار تیم ملی باشد، قرار است طی روزهای آینده جلسه‌ای در همین راستا برگزار شود و درخصوص این برنامه‌های آینده بحث و گفت‌وگو شود. 

 

2051

نظرات کاربران
حمید
فعلا آقای شفر کیروش رو نشناخته ایشون هم کم کم صدای اعتراضش بلند میشه.چون ایشونم کم ملی پوش نداره. مربیای ایرانی که جرات ندارن ایشون رو سرجاش بنشونن. مگر اینکه مربیای خارجی حال این آقای ادعا رو بگیرن.
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۲:۲۶
پاسخ
16
36
ایرانی
این مربیای درجه چندم کروات انگارازدماغ فیل افتادن بیچاره کیروش
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۶:۳۴
پاسخ
83
38
Ali
کی روش مربی بزرگیه ولی کرانچار برانکو نیست! اون سرمربی تیم ملی کرواسی بود و تو یه جام جهانی فوق العاده تا 1/4 بالا اومد... علی ای حال، امیدوارم کی روش یه کم غرورش رو کم کنه چون کرانچار حرف بدی نزده بود و البته من دوست دارم برنامه کی روش اجرا شه...
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۱:۵۲
1
9
منوچهر
یکس از روزنامه ها نوشته که پیشنهاد مارکار، جلسه کرانچار با دستیار کی روش بوده که کرانچار هم قبول نکرده. بهتره اول شرح برنامه اش رو اعلام کنه به باشگاه ها تا اونها هم بررسی کنن و بعدش جلسه برگزار کنن
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۴:۵۴
پاسخ
10
62
ایرانکیروش
آقای کرانچاری که با سپاهان یکی در میون میبازی هیچ دلیلی نداره که بخوای برای کیروش بزرگ ناز کنی .
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶:۳۲
پاسخ
91
31
تیم ملی
کرانچار کلا ۲تا بازیکن داره تیم ملی که بود و نبودشون فرقی نمیکنه در اصل باید با شفر و برانکو صحبت کنه
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵:۳۱
پاسخ
78
28
jd.dri
دشمنان تیم ملی و پرسپولیسی نماهائی که اینجا منفی میدین ... پیوندتان مبارک !!
۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۵:۵۷
43
9