کرملاچعب: بازیکنان هم قسم هستیم تا به المپیک برویم

کرملاچعب: بازیکنان هم قسم هستیم تا به المپیک برویم

2331
13:51
18 مهر 1397
بازیکن تیم ملی امید ایران گفت:امکانات کم است اما تلاش کنیم تا با همین شرایط سخت در المپیک حاضر شویم.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم ملی امید ایران گفت:امکانات کم است اما تلاش کنیم تا با همین شرایط سخت در المپیک حاضر شویم.

به گزارش وب سایت نود، رضا کرملاچعب در خصوص اینکه آیا مشکل پاسپورتش حل شد یا نه،‌گفت: بحث پاسپورت باید بگویم در خصوص اردو و مجوز ورود از سوی باشگاه بود. باید اجازه خروج را از باشگاه می‌گرفتم در صورتی باشگاه اجازه می‌داد که اردو در زمان فیفادی باشد. اگر یک مقدار تردیدی وجود داشت به خاطر این بود که تیم ما در لیگ صدر جدول اتس و در دو بازی آینده با تیم‌های دوم و سوم بازی داریم که برای ما حکم فینال را دارد. بعد از اینکه با آقای استیلی صحبت کردم قرار شد این مشکل حل شود و باشگاه گفته بود باید روز دوشنبه برگردیم و زمانی که گفتم مشکلی نیست و طبق زمان برمی‌گردم توانستم در اردو حاضر شوم و در حال حاضر مشکلی هم وجود ندارد.

او در ادامه درباره شرایط تیم ملی گفت: شرایط سخت است فکر می‌کنم نزدیک به 44 سال است که تیم ملی به المپیک نرفته اما همه بازیکنان هم قسم هستیم تا با همه وجود تلاش کنی و به نتیجه برسیم.

بازیکن تیم ملی امید در پایان در باره امکانات تیم امید گفت: شرایط و امکانات سخت است اما چاره‌ای نداریم باید با همین امکانات به همان اهداف‌مان که از گذشته برنامه‌ریزی کرده‌ایم،‌برسیم. باید تلاش کنیم با همین شرایط سخت در المپیک حاضر شویم.

 

2051

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
از این قسم ها ..زیاد شنیدیم... :-P
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۶:۱۶
پاسخ
10
21
مستشار
خدا کنه برانکو برگردونده کرملاچعب.استعداد عالی داره برانکو باید یه چند دقیقه بهش بازی میداد ک نره
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۰:۳۶
پاسخ
18
10